۱/۵ میلیارد دلار خرید تسلا، قیمت بیت‌کوین را به حدود ۴۴ هزار دلار رساند - BBC News فارسی

20/11/1399 07:51 ب.ظ

۱/۵ میلیارد دلار خرید تسلا، قیمت بیت‌کوین را به حدود ۴۴ هزار دلار رساند

"پی‌پال" سیستم معتبر انتقال پول مدتی پبش اعلام کرد که کاربرانش می‌توانند از بیت‌کوین و سایر رمزارزها برای خرید و فروش در این درگاه اینترنتی استفاده کننددر نیمه دسامبر قیمت بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار بود که که از آن زمان تا کنون ارزش آن بیش از دو برابر شده است.

در نیمه دسامبر قیمت بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار بود که که از آن زمان تا کنون ارزش آن بیش از دو برابر شده است. قیمت بیت‌کوین در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی حدود ۱۰۰۰ دلار بود. ارزهای دیجیتال که تا چند سال پیش برای بسیاری ناشناخته بودند با گذشت زمان وضعیت متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده‌اند؛ و حالا استفاده از آن در معاملات مانند ارزهای معتبر جهانی نظیر دلار و یورو تقویت شده است.

بیش از ۴ ماه پیش ماه پیش "پی‌پال" سیستم معتبر انتقال پول اعلام کرد که کاربرانش می‌توانند از بیت‌کوین و سایر رمزارزها برای خرید و فروش در این درگاه اینترنتی استفاده کنند؛ این شرکت در ماه نوامبر گفته بود حدود ۲۶ میلیون فروشنده رمز ارزهای معتبر را قبول خواهند کرد.

اعلام شرکت تسلا در استفاده از این رمز ارز در معاملات خود در آینده در حالیست که هنوز بعضی بانکهای مرکزی درباره استفاده از آن هشدار می‌دهند؛ از جمله بانک مرکزی بریتانیا مدتی پیش درباره استفاده از این رمز ارز به عنوان روش معتبر پرداخت هشدار داده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

پنتاگون از مایکروسافت ۲۲ میلیارد دلار هدست واقعیت افزوده خریدشرکت فناوری مایکروسافت با ارتش آمریکا قراردادی به ارزش ۲۱.۸۸ میلیارد دلار امضا کرده است که به موجب آن ۱۲۰ هزار دستگاه هدست واقعیت افزوده هولولنز را در اختیار این نهاد نظامی خواهد گذاشت. به اروپا ربطی نداره حرام لقمه های حامی جمهوری اسلامی

خروج ۱۵ میلیارد دلار برای خرید خانه در سه سال اخیر/ ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد دلار را صرف دور زدن تحریم‌ها کردیم/ باید در انتخابات ۱۴۰۰ گفتمان‌سازی کنیموزیر سابق راه و شهرسازی اظهار داشت: وقتی این شرایط 16 سال به طول می‌کشد در واقع نهادینه می‌شود و ذینفعان جدی پیدا می‌کند. در این مدت بین 300 تا 400 میلیارد دلار هزینه شده، این یعنی فساد بزرگ شکل گرفته است. این ذینفعان با شعارهای مختلف به دنبال حفظ شرایط موجود هستند. برید گمشید همتون

ترکیه در ماه ژانویه در بخش ماشین‌آلات 1.4 میلیارد دلار صادرات انجام داددرآمد ترکیه از صادرات بخش ماشین‌آلات در ماه ژانویه سال جاری 3.8 درصد افزایش ایافته و به 1.4 میلیارد دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی

خروج ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه از کشور در دو سال گذشتهیکی از مجاری فساد همین اتاق بازرگانی هست موش ها کشتی در حال غرق شدن را ترک می کنند

فرار ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه از ایران تنها طی دو سال | DW | 22.02.2021ایرانیان به علت تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی و همچنین نارضایتی اقدام به خرید مسکن در ترکیه، امارات و گرجستان کرده‌اند. گفته می‌شود که تنها طی دو سال حدود ۱۰۰ میلیارد دلار سرمایه از ایران خارج شده است. بیشترهمین ادمایی که این روزها دارن سرمایه هاشونو ازایران خارج میکنن وفرارمیکنن ادمای حکومتی هستن که دزدی ها وپولشویی هاشونو کردن وحالا موقعیت خودشونو توخطردیدن دادن فرارمیکنن عجب! بیچاره این فقرا ، بخاطر مشکلات اقتصادی کشور ، رفتن خارج کشور ملک خریدن! اونا هم اوسکولایین که گول تبلیغات ماهواره و پروپاگاندای اوسکولترایی مثل شما رو میخورن.

"پی‌پال" سیستم معتبر انتقال پول مدتی پبش اعلام کرد که کاربرانش می‌توانند از بیت‌کوین و سایر رمزارزها برای خرید و فروش در این درگاه اینترنتی استفاده کنند

در نیمه دسامبر قیمت بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار بود که که از آن زمان تا کنون ارزش آن بیش از دو برابر شده است.

قیمت بیت‌کوین در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی حدود ۱۰۰۰ دلار بود.

ارزهای دیجیتال که تا چند سال پیش برای بسیاری ناشناخته بودند با گذشت زمان وضعیت متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده‌اند؛ و حالا استفاده از آن در معاملات مانند ارزهای معتبر جهانی نظیر دلار و یورو تقویت شده است.

بیش از ۴ ماه پیش ماه پیش "پی‌پال" سیستم معتبر انتقال پول اعلام کرد که کاربرانش می‌توانند از بیت‌کوین و سایر رمزارزها برای خرید و فروش در این درگاه اینترنتی استفاده کنند؛ این شرکت در ماه نوامبر گفته بود حدود ۲۶ میلیون فروشنده رمز ارزهای معتبر را قبول خواهند کرد.

اعلام شرکت تسلا در استفاده از این رمز ارز در معاملات خود در آینده در حالیست که هنوز بعضی بانکهای مرکزی درباره استفاده از آن هشدار می‌دهند؛ از جمله بانک مرکزی بریتانیا مدتی پیش درباره استفاده از این رمز ارز به عنوان روش معتبر پرداخت هشدار داده بود.

رمز ارزها تحت نظارت نهادهای مالی و بانکی خاصی نیستند از همین رو می‌توانند بسیاری از نهادهای ناظر را دور بزند که همین مایه نگرانی بانکهاست.