۱۹۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند/ بستری بیماران در کل کشور افزایش داشته است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: ۱۹۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند/ بستری بیماران در کل کشور افزایش داشته است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیماالسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت بیماران کرونا در شبانه‌روز گذشته گفت: از دیروز تا امروز ۲۶ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۰۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۹۱۴ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۶۷ هزار و ۶۱ نفر رسید.

او ادامه داد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۸ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳ هزار و ۶۰۸ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۲۳۰ هزار و ۶۰۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. لاری گفت: ۳۴۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تاکنون دو میلیون و ۷۳ هزار و ۷۹۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.او با اشاره به استان هایی که در وضعیت هشدار و یا قرمز قرار دارند گفت: همانند روزهای گذشته استانهای آذربایجان های شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مازندران و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

لاری ادامه داد: استانهای تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، همدان، یزد و خراسان شمالی نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ بیماری کووید-۱۹علت یک پنجم از مرگ‌و‌میر روزانه است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آیا ایتالیایی‌ها موفق به درمان کووید-۱۹ شده‌اند؟یافتن روش درمان کووید-۱۹ صحت ندارد محققان موسسه ملی تحقیقات سلامت و دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌گویند: شواهد نشان می‌دهد دستیابی محققان ایتالیایی به روش درمان کویید-۱۹ با استفاده از داروهای ضدانعقاد و آنتی‌بیوتیک‌ها صحت ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لاماها به درمان کووید-۱۹ کمک می‌کنندسیستم ایمنی فیفی، لامایی که در شهر ردینگ بریتانیا زندگی می‌کند، نقشی کلیدی در یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در درمان کووید-۱۹ ایفا کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فوت ۱۹۹ بیمار کرونایی در کشور طی شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۳۸۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور فوت ۱۹۹ بیمار در شبانه روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۸۸ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۹۹ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۶۴۵۶۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۲۷۵۶۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۳۴۱۰ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فوت ۱۹۹ بیمار در شبانه‌روز گذشته/ تاکنون ۵ هزار نفر از کادر درمان به کرونا مبتلا شده‌اندسخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: فوت ۱۹۹ بیمار در شبانه‌روز گذشته/ تاکنون ۵ هزار نفر از کادر درمان به کرونا مبتلا شده‌اند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا ابتلا به ویروس کورونا افراد را در برابر بیماری کووید ۱۹ ایمن می سازد؟ - BBC News فارسییکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌گوید بعضی افراد پس از بهبودی از بیماری کووید-۱۹، دوباره به آن مبتلا شده و علایم بیماری به مراتب شدیدتر از قبل در آنها ظاهر شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »