۱۸ اردیبهشت آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

۱۸ اردیبهشت آخرین مهلت ارسال پیامک وام یک میلیونی مقرر شده آن دسته از افرادی که از ۷ تا ۱۸ اردیبهشت کدملی خود ارسال کنند، انتهای ماه مبارک رمضان این وام را دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، ارسال پیامک‌های وزارت رفاه با سرشماره v.refah برای تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت و علاقه‌مند بودند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند از ۲۷ فروردین آغاز شد و سرپرستان خانوار تا ۳۱ فروردین ماه فرصت داشتند که در صورت تمایل کدملی خود را برای این سرشماره ارسال کنند تا بتوانند وام خود را چهارم اردیبهشت ماه دریافت کنند.

از آنجا که ارسال کدملی به منزله تاییدیه رسمی دریافت قبول و کسر اقساط از حساب یارانه است، وزارت رفاه تاکید داشت که سیمکارت باید حتما به نام سرپرست خانوار باشد و اگر سرپرست سیمکارتی به نام خود ندارد باید نسبت به تهیه آن اقدام کند. چهارم اردیبهشت بر اساس اعلام بانک مرکزی بیش از ۹۶.۵ درصد متقاضیان یعنی ۱۶ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۷۴۳ خانواده وام خود را دریافت کردند و ۳۴ هزار نفر از سرپرستان که ثبت نام کرده بودند به دلیل وجود مشکلاتی در حساب بانکی خود نظیر مسدودی حساب، موفق به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشدند.

همچنین مقرر شده آن دسته از افرادی که از ۷ تا ۱۸ اردیبهشت کدملی خود ارسال کنند، انتهای ماه مبارک رمضان این وام را دریافت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اوون وزیره بود که دومادش دزد بود... دیشب توو تلویزیون گفت زمانی برای درخواست و ارسال پیامک در نظر نگرفشیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماجرای یک میلیون دلار ایران که AFC سوزاندرییس پیشین فدراسیون فوتبال می‌گوید هنوز با استعفای او موافقت نشده است و او روی کاغذ هنوز نایب رییس اول این فدراسیون است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارسال هواپیما برای بازگرداندن یک شهروند بیمار از سوئد به ترکیهدولت ترکیه برای بازگرداندن یکی از شهروندان خود که در سوئد به ویروس کرونا مبتلا شده است، آمبولانس هوایی به این کشور فرستاد. - خبرگزاری آناتولی هفته ی قبل هم یک بیمار تؤرک به نام زکریا از فرانسه به وسیله ی آمبولانس هوای به تؤرکیه منتقل شده بود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تشکر از دولت ترکیه بابت بازگرداندن بیمار مبتلا به کرونا از سوئدفرزندان خانواده‌ای از دولت ترکیه بابت ارسال یک فروند آمبولانس هوایی برای بازگرداندن پدرشان که در سوئد به کرونا مبتلا شده است تشکر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه: 618 نفر از شهروندان‌مان را از عربستان و قطر به کشور بازگرداندیممعاون وزیر امور خارجه ترکیه از انتقال 618 نفر دیگر از شهروندان‌ کشور در چارچوب تدابیر پیشگیرانه از شیوع کرونا از عربستان سعودی و قطر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک میلیون دلاری شارلیز ترون: نیم میلیون برای مقابله با خشونت خانگی در قرنطینه، نیم میلیون برای آسیب دیدگان بحران کرونا🔺کمک میلیون دلاری شارلیز ترون: نیم میلیون برای مقابله با خشونت خانگی در قرنطینه، نیم میلیون برای آسیب دیدگان بحران کرونا ⚡️شارلیز ترون بازیگر سینما و ستاره هالیوود از طریق بنیاد خیریه خود، یک‌ میلیون دلار برای مبارزه با ویروس_کرونا اهدا می‌کند. اون وقت سلبریتی های ما بعد دو ماه از قرنطینه میان بیرون یه پاکبان زحمت کش رو تو خیابون به تمسخر میگیرن😊 ما از سلبریتی هامون فقط خود باختگی و بی شعوری دیدیم و لاغیر... شعور و فرهنگ دُرّ گرانیست⁦🤷🏻‍♂️⁩ سحر_قریشی پاکبان سلبریتی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌ | آیا واکسن سل بر جلوگیری از ابتلا به کرونا تاثیری دارد؟🔺نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌ | آیا واکسن سل بر جلوگیری از ابتلا به کرونا تاثیری دارد؟ ⚡️سوال | گفته می شود علت اینکه در ایالت‌های شرقی آلمان افراد کمتری مبتلا به ویروس_کرونا شده‌اند این است که آنها در گذشته واکسن سل زدند. آیا واکسن سل تاثیری دارد؟ اسلامی که بخاطر اظهار عقیده و اندیشه افرادی را زندان و قتل و عام و جریمه کند چنین اسلامی جز خشونت و تهدید چیزی در جامعه تزریق نخواهد کرد. شلاق و شمشیر و سرنیزهو اعدام نماد خشونت وتهدید هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »