۱۸۵ مدرسه از آموزش حضوری پس از تعطیلات نوروز «سر باز زده‌اند»

18/01/1401 01:46:00 ب.ظ

به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ایران، ۱۸۵ مدرسه در کشور از بازگشایی و آموزش حضوری پس از تعطیلات نوروز «سر باز زده‌اند».

به گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ایران، ۱۸۵ مدرسه در کشور از بازگشایی و آموزش حضوری پس از تعطیلات نوروز «سر باز زده‌اند». علی یونسی (راست) و امیرحسین مرادی پس از گذشت دو سال از «بازداشت موقت» امیرحسین مرادی و علی یونسی، دانشجویان نخبه زندانی، وکیل آنها می‌گوید که ادامه بازداشت موقت‌ این دو با توجه به اتهامات مطرح‌شده «خلاف قانون است».

مصطفی نیلی، وکیل دادگستری، روز چهارشنبه، ۱۷ فروردین، در مصاحبه با سایت «امتداد» با اشاره به بازداشت آقایان مرادی و یونسی در تاریخ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ گفته است: «بر اساس ماده ۲۴۲ قانون آئین دادرسی کیفری، حداکثر مدت زمان بازداشت موقت در جرائمی که مجازات آنها سلب حیات است، دو سال و در مابقی جرائم، یک سال است.»

تاکنون دو جلسه محاکمه علی یونسی و امیرحسین مرادی تشکیل شده است و دادگاه انقلاب آنها را به «افساد فی‌الارض» که مجازات آن بر اساس قانون مجازات اسلامی می‌تواند اعدام باشد، متهم شده‌اند. وکیل این دانشجویان زندانی در ادامه گفته است که پیگیری او و خانواده‌های این دانشجویان از دادگاه انقلاب برای تبدیل و تخفیف قرار بازداشت بی‌پاسخ مانده و رئیس دادگاه انقلاب نیز تاکنون حاضر به ملاقات با آنها نشده است. headtopics.com

دمشون گرم.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

«اضطراب ورود به مدرسه» با از سرگیری آموزش حضوری/مقاومت‌ برخی دانش‌آموزان برای رفتن به مدرسهرئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با بیان اینکه با توجه به دو سال آموزش آنلاین و خو گرفتن دانش آموزان به این نوع آموزش، در حال حاضر آموزش حضوری و رفتن به مدرسه برای برخی 'اضطراب آور' شده است، گفت: بررسی‌های ما نشان می‌دهد که برخی از دانش آموزان با از سر گیری آموزش حضوری 'اضطراب ورود به مدرسه' را تجربه می کنند و این امر نگران کننده است.

اخراج بیش از ۳۳۰ دیپلمات روس از اروپا از ابتدای حمله روسیه به اوکرایناخراج بخش بزرگی از دیپلمات‌های روس پس از انتشار تصاویر کشتار دسته‌جمعی ساکنان شهر بوچا اتفاق افتاده است.

جنگ در اوکراین؛ کی‌یف از انهدام یک انبار نفت از سوی ارتش روسیه خبر دادزلنسکی: روسیه از گرسنگی مردم به عنوان ابزاری در جنگ استفاده می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: *Iran Ukraine درتجاوزی که حیوانات امنیت ندارند ،آنهارابه اروپا ببرند

شهردار کی‌یف: تصاویر ماهواره‌ای از «بوچا» گویای وقوع نسل‌کشی استویتالی کلیچکو شهردار کی‌یف، با اشاره به عکس‌های اجساد پراکنده در شهرک بوچا در شمال غربی کی‌یف گفت که تصاویر ماهواره‌ای گویای وقوع «نسل‌کشی» در بوچا است.به شما چه فکر می کنید، چرا اینطور شد سالها کنار هم بودن و جنگیدن مشهد آخوند

خزعلی: اتفاقات مشهد از سوی برخی مسوولان عمدی بودمعاون رییس جمهوری در امور زنان گفت: در مورد واقعه ناگوار مشهد می‌شود گفت علاوه بر بد سلیقگی و بی تدبیری، به نظر می رسد نوعی برنامه‌ریزی غیر هوشمند و یا نوعی تعمد از سوی برخی مسوولان در کار بود. به به تکلیف🤔 بابا برو خفه شو زنیکه الدنگ

استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی؛ فرانسوی‌ها رکورد خودشان را شکستندنتایج یک پژوهش در آمریکا که در سال ۲۰۰۹ به دست «موسسه فناوری ترابری ویرجینیا» انجام شد، نشان می‌دهد که در هنگام نوشتن پیامک با تلفن همراه پشت فرمان، خطر تصادف ۲۳ برابر بیشتر می‌شود.