۱۷۲ بیمار کرونایی جان باختند/ شناسایی ۶۷۷۲ بیمار جدید در کشور

12/12/1400 02:11 ب.ظ

۱۷۲ فوتی و ۶۷۷۲ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۶۷۷۲ *جانباختگان جدید: ۱۷۲ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۰۷۳۷۴۷ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۶۹۶۴۹۴ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۷۴۳۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۲۰۱۵۱۰۳

بنابراعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و ۶ هزار و ۷۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند. مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۷۳ هزار و ۷۴۷ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۷ هزار و ۴۳۹ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۶۹۶ هزار و ۴۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۴ هزار و ۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۴۷ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

۲۰۳ فوتی و ۶۲۳۴ ابتلای جدید؛ آخرین آمار کرونا در ایران۲۰۳ فوتی و ۶۲۳۴ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۶۲۳۴ *جانباختگان جدید: ۲۰۳ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۰۶۶۹۷۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۶۷۸۰۷۸ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۳۷۲۶۷ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۲۳۳۵۶۳۷۲

دارایی‌های دیجیتال در فوتبال؛ راه جدید درآمدزایی یا اخاذی از هواداران؟ - BBC News فارسیپخش تلویزیونی، درآمد ناشی از بلیت‌فروشی، تبلیغات محیطی و روی پیراهن از راه‌های عمده درآمدزایی در فوتبال هستند و حالا به نظر می‌رسد که یک مورد جدید هم به این فهرست اضافه شده است. لیگ‌ها؛ باشگاه‌ها و بازیکنان چگونه با 'توکن‌های طرفداری' و 'ان‌اف‌تی'ها درآمدزایی می‌کنند؟

بارش‌ در همه مناطق کشور به جز سه استان/ ورود سامانه بارشی جدید از هفته آتیرئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه امروز(۱۲ اسفند ماه) با ورود سامانه بارشی به کشور، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات برف پیش بینی می‌شود، از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد.

واهاگن خاچاطریان رئیس جمهور جدید ارمنستان شدواهاگن خاچاطریان رئیس جمهور جدید ارمنستان شد به جهنم به درک

«اِلدِن رینگ»؛ تحسین‌شده‌ترین بازی کامپیوتری نسل جدید«الدن رینگ» یا حلقهٔ الدن بازی کامپیوتری اکشن جدید به کارگردانی هیدتاکا میازاکی است که شرکت ژاپنی «باندای-نامکو» آن را با همکاری جورج آر آر مارتین،

محدودیت‌های جدید طالبان؛ اتباع افغانستان برای سفر خارجی چه مدارکی باید نشان بدهند؟ذبیح الله مجاهد اکنون با «عقب‌نشینی» از سخنان روز یکشنبه در یک پست توئیتری توضیح داده آن دسته از شهروندانی که مدارک قانونی و دعوتنامه دارند می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای به خارج سفر و با اطمینان کامل به کشورشان بازگردند. با این حال در موضع‌گیری جدید طالبان به وضعیت سفر زنان تنها اشاره‌ای نشده است.

به گزارش ایسنا، از دیروز تا امروز (۱۲ اسفندماه ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۷۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۳۲۱ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۷۳ هزار و ۷۴۷ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۷ هزار و ۴۳۹ نفر رسید.

خوشبختانه تا کنون ۶ میلیون ۶۹۶ هزار و ۴۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

۴ هزار و ۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۴۷ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۱۷۶ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۸۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۸۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۷۶ شهرستان در وضعیت زرد و یک شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.