۱۶۴ پروژه بهداشتی و درمانی امروز افتتاح شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افتتاح ۱۶۴ پروژه بهداشتی و درمانی | وزیر بهداشت: امسال حدود ۱۰هزار و ۶۰۰ تخت بیمارستانی و دوهزار تخت آی سی یو اضافه می شود که در تمام سالهای بعد از انقلاب بی سابقه است.

سعید نمکی روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از ۱۶۴ طرح آموزشی، بهداشتی و درمانی در وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: در ماههای گذشته همکاران من در وزارت بهداشت برای نجات جان بیماران مبتلابه کووید ۱۹ فداکاری های بزرگی انجام دادند. به کار بزرگ آنان افتخار می کنم و دست تک تک این همکاران را که لحظات پر التهابی را برای مهار بیماری کووید ۱۹ سپری کردند، می بوسم. تاریخ کشور این بزرگواری ها را ثبت خواهد کرد.

وزیر بهداشت افزود: جانمایی این پروژه ها با سیاست محرومیت زدایی در وزارت بهداشت انجام شد و به دنبال این هستیم به داد افرادی برسیم که جز خدا فریاد رسی ندارند. وی افزود: بسیاری از همکاران بهداشتی و درمانی در مبارزه با بیماری کووید۱۹ و نجات جان مردم و بیماران جان خود را از دست دادند یاعزادار همکارانشان شدند، آنان با تلاش شبانه روزی تا حد زیادی اپیدمی کووید ۱۹ را مهار کردند و تعداد مرگ و میرها را به حداقل رساندند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیب هیأت رییسه سال چهارم شورای شهر تهران مشخص شد/محسن هاشمی رئیس مانددر جلسه امروز شورای شهر تهران ترکیب هیأت رییسه سال چهارم شورای شهر تهران مشخص شد و محسن هاشمی رفسنجانی برای سال چهارم رئیس شورای شهر تهران ماند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جمعیت یکی از مهمترین و اصلی‌ترین مولفه‌های اقتدار ملی استجلسه سیاست‌های کلی جمعیت عصر امروز(یکشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دادسرای ناحیه ۳۵ تهران برگزار شدسرپرست دادسرای فرهنگ و رسانه تغییر کرد قطبی، جای خود را به دلفانی داد و به دادسرای انتظامی قضات برگشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رضا ناجی سرطان را شکست دادرضا_ناجی سرطان را شکست داد | بازیگر ایرانی و برنده خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم برلین از پایان دوره‌های شیمی درمانی و موفقیت آمیز بودن آن خبر داد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی دوباره مادورو از کمک‌ها و همکاری ایرانقدردانی دوباره مادورو از کمک‌ها و همکاری ایران: آنجا که 'ما در جنگ به سر می‌بریم' نمی‌توانیم جزئیات بیشتری از گستره کامل کمک ایران را بیان کنم این موضوع باید مخفیانه بماند ما به یکدیگر کمک می‌کنیم هیچ کسی حق ندارد مانع ونزوئلا از خریداری احتیاجاتش شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تصویری متفاوت از مهدی تاج در جلسه بررسی قرارداد ویلموتس در کمیسیون اصل نود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimرئیس پیشین فدراسیون فوتبال به همراه وزیر ورزش و معاونان او و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون امروز در جلسه بررسی قرارداد ویلموتس در کمیسیون اصل نود حضور یافت.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »