۱۵۰ هکتار جنگل بلوط ایذه گرفتار آتش شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اهواز-ایرنا -رییس اداره حفاظت محیط زیست ایذه گفت: ۱۵۰ هکتار از جنگل‌های بلوط ایذه در منطقه حفاظت شده شیمبار دچار آتش سوزی شد.

عباس سلطانی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ۲ روز پیش آتش در چند نقطه از کوه گَزیر در ارتفاعات اطراف امامزاده سلطان ابراهیم شعله‌ور شده‌ بود.

رییس اداره حفاظت محیط زیست ایذه تأکید کرد: کوه گزیر در نقطه‌ای بسیار سخت گذر قرارگرفته است به طوری‌که برای رسیدن به آن باید به وسیله قایق از رودخانه کارون مقطع امامزاده سلطان ابراهیم به سمت دریاچه سد شهید عباسپور حرکت کرده و بعد از پیاده شدن از قایق، بقیه راه را به صورت پیاده طی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی در جزایر قناری؛ هزاران هکتار جنگل سوختاز آغاز آتش‌سوزی در شنبه گذشته تاکنون بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار از جنگل‌های این منطقه کاملا در آتش سوخته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پنج هزار هکتار از تالاب شادگان آبگیری شدرئیس اداره محیط زیست شادگان: با بستن گود زباله شادگان واقع در محدوده تالاب بین‌المللی شادگان پنج هزار هکتار از زمین‌های خشک این تالاب از روستای سلمانه تا دارخوین پس از چند سال خشکسالی آبگیری شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مراسم یادبود برای یخچالی که دیگر نیستدر ایسلند، برای از بین رفتن یک یخچال طبیعی ۷۰۰ ساله مراسم عزاداری برگزار شد و در این مکان لوحی برای یادبود نصب شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

طالبان یک مکتب دخترانه را در کابل آتش زدندوزارت امور داخله افغانستان سه‌شنبه 20 اوت 2019، اعلام کرد که طالبان نیمه‌های شب گذشته یک مکتب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آتش سوزی گسترده در پایتخت بنگلادش؛ ۱۰ هزار نفر بی‌خانمان شدندآتش سوزی در داکا به دلیل عدم رعایت توصیه های ایمنی در خانه های این شهر امری رایج است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست سه‌جانبه سران ایران، ترکیه و روسیه شهریورماه در آنکارا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«نشست_سه_جانبه ایران، روسیه و ترکیه، ۲۰ شهریور ماه در آنکارا برگزار خواهد شد»
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »