۱۳ مامور پلیس عراق در حمله شبانه داعش کشته شدند

14/06/1400 11:49 ق.ظ

حمله شنبه‌شب یکی از مرگبارترین حملات داعش در عراق از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون محسوب می‌شود.

حمله شنبه‌شب یکی از مرگبارترین حملات داعش در عراق از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون محسوب می‌شود.

این خبر به روزرسانی می‌شود..September 4, 2021.دومین روز تظاهرات زنان در کابل، چهارم سپتامبر ۲۰۲۱.ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا و هشدار نسبت به اوضاع افغانستان.

هم‌رسانی این مطلب:..در تحولی دیگر، مسئولان بیمارستان «ایمرجنسی» کابل اعلام کردند که به دنبال تیراندازی‌های شامگاه جمعه ۱۷ کشته و ۴۱ زخمی به این مرکز درمانی انتقال داده شدند..

ادامه مطلب:
euronews_pe »

panjshirisbeingbombedbypakistanainforcedrones برنامه دموکراتها همینه داعش و طالبان = حزب دموکرات آمریکا به تخم سربازان ایرانی

حمله طالبان به تجمع زنان در کابل؛ درگیری‌ها در پنجشیر ادامه داردبا تشدید درگیری بین طالبان و نیروهای جبهه مقاومت ملی در پنجشیر، احمد مسعود بر ادامه مبارزه تاکید کرد؛ همچنین طالبان به تجمع گروهی از زنان در کابل یورش برد و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داد چرا درباره جزئیات اخبار جدید پنچشیر و پیروزی‌های نیروهای مقاومت‌ نمینویسید؟! انفجار در کوهها، محاصره شدن صدها طالب، اسیر شدن صدها طالب بدست نیروهای مقاومت و صحنه‌های فرار طالبان از پنجشیر. آیا نمیبینید؟

حمله طالبان به تظاهرات مسالمت‌آمیز زنان افغان در کابل | DW | 04.09.2021زنان افغانستان در روزهای اخیر در چند شهر از جمله کابل دست به تظاهرات زده و خواستار رعایت حقوق شهروندی خود شدند. در دومین روز از تجمع اعتراضی زنان در کابل نیروهای طالبان با آنها با خشونت برخورد کردند. دهن اون مردا اون پشت سرویس ...اینا میان از حقوق زنان دفاع میکنن...میگن زن باید حجاب ازاد داشته باشه..و کنار مردا کار کنه هرتوطه یهودوغلامانش برملا میشود این تظاهرات نی بلکه پروژه های جاسوسان بیګانګان بخاطربدنامی نظام اسلامی این احمقان فکرمیکندکه توطه های مان راملت نمیفهمد اګرنی به تمام زنهاوظیفه داردولتی تاکه رسمیات شروع میشوددرخانه معاش شان حواله است وحق تحصیل وکارداده میشودفقط محیط اسلامی باشد هریک شلاق وچماقی و گلوله ایی که مردم افغانستان از طالبان جنایتکار میخورند بدستور واشاره isi پاکستان است.

هشدار ژنرال میلی در باره احتمال وقوع جنگ داخلی در افغانستان | DW | 05.09.2021مارک میلی، رئيس ستاد مشترک ارتش آمریکا احتمال بی‌ثباتی سیاسی و وقوع یک جنگ داخلی در افغانستان را منتفی نمی‌داند. میلی همچنین در مورد تجدید سازماندهی گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان هشدار داده است. hhhhhhhhhhhhhhhhh my donky laugh for this talk hhhhhhhhh isis is your and them faild in afghanistan و این سرنوشت و بلایی است که خود دولت بایدن بهمراهی دولتهای منفعل اروپایی بر سر افغانستان می آورند.. Sadness

تداوم بارندگی‌ در برخی نقاط کشور/ وزش باد شدید در نوار شرقی تا هفته آیندهتداوم بارندگی‌ در برخی نقاط کشور مدیرکل ‌سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق در ۱۲ استان کشور، از تداوم این شرایط جوی در برخی نقاط تا ‌پنج روز آینده همچنین وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نوار شرقی کشور تا هفته آینده خبر داد.

آتش‌سوزی در تالاب انزلی؛ این تالاب اگر آب داشت که در آتش نمی‌سوخت

قهرمانی نماینده نیوزلند در مسابقات قهرمانی موتور کراس زنان جهان در ترکیهکورتنی دونکن از کشور نیوزلند در جایگاه نخست مسابقات قهرمانی موتور کراس زنان جهان «WMX» در ترکیه ایستاد. - خبرگزاری آناتولی