۱۱ نفر از کارگران هفت‌تپه بازداشت شدند

14/07/1398 07:17:00 ب.ظ

۱۱ نفر از کارگران هفت‌تپه که قرار بود فردا دوشنبه با نماینده گان کمیسیون اجتماعی مجلس ملاقات کنند، در عوارضی خرم‌آباد توسط پلیس امنیت دستگیر شدند. لرستان خوزستان

بنا بر گزارش سندیکاری کارگران نیشکر هفت‌تپه این کارگران بنا بود صبح فردا با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس در تهران ملاقات کنند و به همین دلیل عازم تهران شده بودند.

از جمله افراد بازداشت شده می‌توان به محمد خنیفر که پیشتر به شش سال حبس محکوم شده است،امید آزادی، مهدی داوودی، جوادی کهنگی و ابراهیم عباسی منجزی که طی روزهای گذشته ویدئوی صحبت‌های او در میان کارگران معترض در شبکه های اجتماعی منتشر شده است اشاره کرد.

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران در پی اخراج ۲۰ نفر از کارگران نیشکر هفت تپه و اعتراض و اعتصاب چهارده روز کارگران این مجموعه ، امروز نیروهای امنیتی شماری از کارگران را بازداشت نموده بودند بنابراین گزارش پس از سخنرانی یوسف بهمنی و اعلام این مطلب که برای ادامه حق خواهی خود ناچار باید روانه تهران و مجلس شوند مامورین امنیتی شروع به تماس تلفنی با تعدادی از کارگران کرده و آنان را تهدید به بازداشت کردند.

در پی فضای امنیتی ایجاد شده در شرکت نیشکر هفت تپه و حضور مامورین لباس شخصی و گشت زنی در محوطه شرکت ، ایمان اخضری از بخش کشاورزی و محمود خدایی از بخش تجهیزات، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تردد روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها/فعلا امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارددبیر ستاد اربعین با بیان اینکه هنوز امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارد، گفت: روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها عبور می‌کنند.

افزایش شمار کشته‌شدگان در اعتراضات عراق به 100 نفرشمار کشته‌شدگان در تظاهرات ضد دولتی در عراق که روز سه‌شنبه یکم اکتبر آغاز شد، به 100 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

کشته شدن 21 نفر در تظاهرات ضددولتی در ذی‌قار عراقبراساس اعلام منابع بهداشتی عراق از ابتدای تظاهرات ضددولتی در استان ذی‌قار این کشور تاکنون 21 نفر جان خود را از دست داده اند. - خبرگزاری آناتولی

حمله با نارنجک در کشمیر ۱۰ نفر را زخمی کرددر یک حمله با نارنجک در منطقه کشمیر، ده نفر از جمله یک مامور پلیس و یک خبرنگار زخمی شدند.

در تظاهرات عراق دست‌کم ۱۰۰ نفر کشته و ۴ هزار تن زخمی شدند | DW | 05.10.2019منابع رسمی عراق گفته‌اند که در تظاهرات بغداد و جنوب این کشور دست‌کم ۱۰۰ نفر کشته و ۴ هزار تن زخمی شده‌اند. کمیسیون حقوق بشر عراق هم تعداد کشته‌شدگان و زخمی‌ها را تائید کرده است.

فاز ۱۱ به طور کامل به پتروپارس واگذار شد/ آخرین وضعیت توسعه فرزاد B/ عده‌ای نمی‌خواهند مردم آرامش ذهنی داشته باشندوزیر نفت: فاز ۱۱ به طور کامل به پتروپارس واگذار شد/ CNPC کلا از فاز ۱۱ کنار گذاشته شد/ عده‌ای نمی‌خواهند مردم آرامش ذهنی داشته باشند