۱۰ سال تحریم تسلیحاتی علیه ایران، هفته آینده لغو می شود/دولت لحظه‌ای از مشکلات مردم غافل نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 77 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی: *باید در روز جنگ مرد جنگ باشیم *اگر در روز جنگ، صلح کنیم یا در روز صلح، جنگ کنیم هر دو خطاست *امام حسن (ع) در پاسخ به معترضانی که می‌گفتند «چرا صلح کردی»، فرمودند اکثریت قاطع جامعه صلح می‌خواستند؛ جامعه اسلامی که فقط شما ۱۰ نفر نیستید

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه هیات دولت اظهار کرد: باید خدمت مردم عزیزمان این خبر خوش را عرض کنم که یکشنبه هفته آینده - ۲۷ مهرماه - تحریم تسلیحاتی ۱۰ ساله ایران لغو خواهد شد. ما برای این موضوع چهار سال با آمریکا جنگیدیم و آنها به این در و آن در می‌زدند که چنین اتفاقی نیفتد، اما به خاطر ایستادگی مردم و تلاش مسئولان و دیپلمات‌ها این تحریم کنار خواهد زده شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان این‌که در تاریخ ۹۹.۹.۹ سامانه جامع تجارت افتتاح خواهد شد، عنوان کرد: من سال‌ها و ماه‌هاست که به دنبال این موضوع هستم تا از روزی که کسی ثبت سفارش می‌کند تا زمانی که جنس در مغازه به فروش می‌رسد بتوانیم همه مسائل آن را در این سامانه دنبال کنیم. از گمرک و انبارداری تا این‌که جنس کجا رفته و برای مقابله با احتکار تمام انبارها زیر سلطه این سامانه قرار می‌گیرند و باید تمام اقدامات بانک مرکزی در این سامانه قرار گیرد.

وی با اشاره به این‌که روز دوشنبه اقداماتی که برای سیل فروردین‌ماه ۱۳۹۸ انجام شده بود تکمیل شد اظهار کرد: ۲۵ استان ما در سال ۱۳۹۸ گرفتار سیل شدند و مردم با مشکلات عظیمی روبه‌رو بودند. باید این خبر را بدهم که تمام خانه‌ها، مراکز تجاری و جاده‌ها ساخته شده است ۱۵۷ هزار خانه با خرابی مواجه شده بود که ۶۶ هزار خانه از اول ساخته شده و حدود ۹۹ هزار خانه دیگر هم ترمیم و تحویل داده شده‌اند.

وی اضافه کرد: با کمک کادر درمان و مسئولان و مردم در مقابله با ویروس کرونا هرچه در توان داشتیم انجام دادیم و می‌دهیم و به نوکری و خدمت به مردم افتخار می‌کنیم. من از همه وزرا و مسئولین خواهش می‌کنم که با قدرت و استمداد از پیامبر، امام حسن و امام رضا و با کمک هم این بار را به مقصد برسانیم و مشکلات مردم را کاهش دهیم.

روحانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تسلیت ایام عزاداری هفته پایانی ماه صفر و رحلت پیامبر و شهادت امام رضا و شهادت امام حسن اظهار کرد: باید از مردم فهیم کشورمان تشکر کنم که در دوران عزاداری اربعین همه استانداردها را رعایت کردند و با وجود اشتیاق به زیارت امام حسین راهپیمایی و سفر به عراق انجام نشد و عزاداری‌ها هم در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی ریدم وسط فرق کسی که عمامه گذاشت رو سر این بی شرف

یا سخن گهربار تری افتادم اگر دانشگاه دانشگاه نباشد دانشگاه نیست ت بده

بخاطر برجام برای همیشه متشکریم. و شکایت پیش خدا میبریم از آنانی که نگذاشتند لذت برجام را حس کنیم. بالاخص از تمامی نمایندگان ولی فقیه، به خدا شکایت میکنیم.

از کسی که مفهوم عاشورا و کربلا را نفهمیده بیشتر از این هم انتظار نمیره

کسی منکر صلح نیست ولی اینا که جنگ میخوان باید با هاشون جنگ کرد چهجنگ نظامی، اقتصادی، فرهنگی و.... نه این که مثل شما در موقع جنگ با دشمن بخندی ووسیله دفاعت رو به اونا بدی که این خریت محضه....

فقط لال بشی یه کم جامعه آروم میگیره

دیگه دوس ندارم حرفاشونو بخونم.بیشتر عصبی میشم😐

لطفا تفنگ ساچمه ای نخرید کورمان نکنید با گلوله واقعی بزنید به قلبمان راحت تریم

مشکل اینجاست فرقه_تبهکار ولایت فقیه جنگ طلب است

ولی تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم تبهکار با همین ده نفر سالهاست ایران را غصب و اشغال کرده و ایرانیان را به گروگان گرفته.بنابرین حرفهای حسن جاهل و دیگر سردمداران و سلمانهای فرقه فارسیسم همه بازی با فکرها و فتنه سازی با مکر و حیله وو... شئونیزم فارسی است

نگرانی تحریم تسلیحاتی است تحریم دارو وغذا بهانه است ودغدغه اصلی همان خرید, وفروش, سلاح است

آقای روحانی اگر بیش نه کمی شرم کنید امروز روز جنگ است ابله صدای شلیک موشکها دور تا دور کشور را نمیشنوی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: تحریم تسلیحاتی ایران یکشنبه آینده رفع خواهد شدرئیس جمهور ایران گفت 10 سال تحریم تسلیحاتی علیه ایران هفته آینده برداشته خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعدام نوید افکاری؛ درخواست برخی چهره‌های حقوقی و ورزشی برای تحریم ورزش ایران - BBC News فارسیدر هفته های اخیر برخی های چهره های سیاسی، حقوق بشری و ورزشی در کمپین 'اتحاد برای نوید' از جامعه جهانی و فدراسیون های بین المللی خواسته اند تا مانع حضور جمهوری اسلامی ایران در تمامی میادین ورزشی در سراسر جهان شود. در تیتر خبر ننوشتید 'برخی' چهره های ورزشی!! ولی در متن نوشتید 'برخی چهره های ورزشی' شما واقعاً خبرنگار هستید؟! از رسانۀ کودتا علیه مصدق چه انتظاری میره؟ 😅 مردم می فهمند. دیگه نمی تونید مردمو فریب دهید. بی_بی_سی_دروغگو دست پیش گرفتی پس نیفتی بی بی سی اعدام نبود قتل بر اثر ضرب وشتم بازجو ها بود اینا فک کردن جمهوری اسلامی براش مهمه که محرومش کنن؟ اینا از خداشونه. فقط دودش میره تو چشم بنده خدا ورزشکارا که نمی تونن شرکت کنن و این قشر از جامعه هم مثل بقیه سرخورده تر میشن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیران خارجه اتحادیه اروپا با تحریم لوکاشنکو موافقت کردند | DW | 12.10.2020در واکنش به افزایش شدید خشونت پلیس علیه معترضان در بلاروس، کشورهای عضو اتحادیه اروپا تحریم لوکاشنکو را کلید زدند. پس از بازداشت صدها معترض، وزارت کشور بلاروس استفاده از سلاح جنگی علیه معترضان را مجاز اعلام کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سفر همتی به بغداد برای حل 'مسائل پیچیده بانکی' ایران و عراق | DW | 12.10.2020عبدالناصر همتی برای دومین بار طی چهارماه با امید به 'آزاد سازی' منابع ارزی ایران در عراق به بغداد سفر کرد. تغییر رئیس کل بانک مرکزی عراق در این فاصله امیدواری ایران به حل معضلات بانکی میان دو کشور را افزایش داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزرای امور خارجه اتحادیه اروپا بر سر تحریم لوکاشنکو به توافق رسیدندخبرگزاری فرانسه به نقل از منابع دیپلماتیک نوشت: «توافقی سیاسی بر سر تحریم الکساندر لوکاشنکو در میان اعضای اتحادیه اروپا بدست آمد و بر این اساس فهرست تحریم‌ مقامات بلاروس که پیش‌تر تنظیم شده بود، گسترده‌تر می‌شود.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

موافقت اتحادیه اروپا با تحریم رئیس‌جمهور بلاروس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »