۱۰ توصیه فدراسیون کوهنوردی درباره بازگشایی مجدد قرارگاه‌ها و پناهگاه‌های کوهستانی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با توجه به بازگشایی دوباره سالن‌ها و پناهگاه‌های کوهستانی کشور، سیاست‌های جدیدی را در پیش گرفته و از کوهنوردان درخواست کرده که مواردی را رعایت کنند.

به گزارش ایسنا، فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی درباره پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با توجه به بازگشایی دوباره سالن‌ها، قرارگاه‌ها و پناهگاه‌های کوهستانی کشور، سیاست‌های جدیدی را در پیش گرفته است. این فدراسیون درباره شروع فعالیت های ورزش کوهنوردی در رشته های مختلف و فعالیت باشگاه ها شرایطی را تعیین کرده و به اطلاع کوهنوردان رسانده است.۱ -لازم است کوهنوردان از هرگونه حضور در فضاهای بسته همچون جانپناه‌های کوهنوردی پرهیز کنند.

۲ -شب مانی در پناهگاه‌های کوهنوردی با استفاده از کیسه خواب شخصی و رعایت پروتکل بهداشتی امکان پذیر است. ۳ -همراه داشتن لوازم شخصی نظیر لیوان، قاشق و ظروف غیر یکبار مصرف جهت رعایت اصول زیست محیطی برای استفاده از امکانات تغذیه‌های پناهگاه‌ها توصیه می‌شود.۵ -حضور در داخل سالن پناهگاه با رعایت فاصله گذاری مناسب و براساس ظرفیت پناهگاه انجام خواهد شد.

۶ -ضدعفونی دوره‌ای به ویژه پنجشنبه و جمعه هر هفته و در شرایط پر تردد و برنامه ریزی منظم انجام می‌شود.۸ -از حضور افراد با عالایم بالینی مشکوک جلوگیری به عمل می‌آید.۱۰ـ توصیه می‌شود کنترل دمای بدن و علایم بالینی کارآموزان قبل از حضور در کلاس‌ها و در سالن‌های آموزشی پناهگاه صورت پذیرد. فدراسیون کوهنوردی در آخر تاکید کرده که این پروتکل ها لازم الاجرا بوده و مسئول اجرای دستور العمل بالا مدیر باشگاه و مسئول برگزاری دوره و همچنین نظارت بر اجرای صحیح این دستورالعمل به عهده هیات کوهنوردی استان و شهرستان‌ها خواهد بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواپیمای فضایی مرموز ارتش آمریکا برای ماموریت ششم به مدار زمین پرتاب شدمقام‌های آمریکایی درباره اینکه این هواپیمای فضایی چه مدت در مدار زمین باقی خواهند ماند چیزی نگفته‌اند و سخنی درباره ماموریت آن نیز به میان نیامده است. از پسِ موشکهای سپاه بر نمیاد. البته اگر بتوانند هدف را درست شناسایی بکنند... حالا وزیرک بی خرد ما تمام جزئیات از ارسال ماهوراه به فضا را در این فضای مسموم در اختیار عموم میگذارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانشمندان ارتش بریتانیا به دنبال راهی برای مبارزه با کرونا - BBC News فارسیدانشمندان ارتش بریتانیا مشغول تحقیق درباره ویروس کرونا و راه‌های مبارزه با آن هستند. البته در ساختمانی کاملا محافظت شده است. بریتانیا اگر از دسیسه سازی ها برای جهان فارغ شود شاید برای این کار خیر وقت پیدا کنه
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زمان شروع مجدد تمرینات و مسابقات ورزشی اعلام شد/ برگزاری رقابت‌ها بدون تماشاگرستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش به صورت رسمی اعلام کرد که تمرینات تیم‌های ورزشی از اول خرداد و برگزاری مسابقات از ۲۲ خرداد بدون حضور تماشاگر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تحت نظارت دقیق فدراسیون پزشکی ورزشی مجاز است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار سازمان امنیت و همکاری اروپا درباره تاثیر کرونا بر افزایش فسادهشدار سازمان امنیت و همکاری اروپا درباره تاثیر کرونا بر افزایش فساد دبیرکل سازمان امنیت و همکاری اروپا به مساله افزایش جرم در مناطق درگیر کروناویروس اشاره کرد و نسبت به این مساله هشدار داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاهبازگشایی طاق بستان پس از شیوع کرونا - کرمانشاه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شروع مجدد بوندس‌لیگا پس از کرونا؛ فوتبال حالا چه شکلی دارد؟گرچه لیگ فوتبال کره جنوبی از حدود یک هفته پیش آغاز شد و لیگ‌های کوچکی مانند بلاروس و نیکاراگوئه حتی مسابقاتشان را متوقف هم نکردند، اما بوندسلیگا تبدیل به اولین لیگ معتبر دنیا شد که پس از شیوع کرونا، کارش را آغاز کرده است. اما گذشته از وضعیت عجیب بازی بدون حضور تماشاگران، در مسابقات دیروز چه کارهایی انجام شد؟ این خلاصه‌ای از اقدامات آلمان در بازگشایی بوندسلیگا است.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »