ی.پ.گ/ پ.ک.ک گروگان‌‌های داعشی را آزاد کرد

23/07/1398 10:21 ب.ظ

گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک 10 گروگان زن عضو گروه تروریستی داعش را آزاد کرد. - خبرگزاری آناتولی

گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک 10 گروگان زن عضو گروه تروریستی داعش را آزاد کرد. - خبرگزاری آناتولی به گزارش روزنامه لوپاریزین، گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک 10 زن عضو گروه ترویستی داعش که آنها را در اردوگاه‌های خود به گروگان گرفته بودند، آزاد کرده‌اند. بر اساس این گزارش، اعضای ی.پ.گ/ پ.ک.

ک در اردوگاهی واقع در 50 کیلومتری رقه، 10 زن فرانسوی عضو داعش و 25 کودک همراه آنها را آزاد کرده است.

یکی از این زنان در گفتگو با این روزنامه اظهار داشت:"کردها ‌(ی.پ.گ/پ.ک.ک) به ما گفتند که از اینجا بیرون بیایید. چیزی نفهمیدیم. بعد همه آنها رفتند و فقط غیرنظامیان ماندند". یکی دیگر از این زنان فرانسوی گفت:"غیرنظامیان اکنون به ما کمک می کنند، فرانسه ما را نمی پذیرد. کردها ‌(ی.پ.گ/پ.ک.ک) می خواهد ما را به رژیم بشار اسد تحویل دهد. درخواست کمک داریم".

ادامه مطلب:
aa_persian »

انتشار تصاویر زندانی که اعضای داعش توسط ی.پ.گ آزاد شده‌اندanadoluajansi Alt yazı alamıyor muyuz

هراس عناصر ی.پ.گ/پ.ک.ک از عملیات چشمه صلححماسه آفرینی نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات موجب بیم و هراس عناصر گروه‌ تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک شده است. - خبرگزاری آناتولی

دو غیرنظامی در حمله خمپاره‌ای تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک شهید شدند

ادامه حمله خمپاره‌ای تروریست های ی.پ.گ/پ.ک.ک به ماردین ترکیه

سه کودک در حمله پ.ک.ک/ی.پ.گ در جرابلس سوریه کشته شدندبر اثر حمله خمپاره‌ای گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهرستان جرابلس در شمال سوریه سه کودک زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیتصاویر انهدام کامیونت حامل مهمات برای تروریست‌های پ.ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ

گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک 10 گروگان زن عضو گروه تروریستی داعش را آزاد کرد.پاریس/ یوسف اوزجان/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش روزنامه لوپاریزین، گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک 10 زن عضو گروه ترویستی داعش که آنها را در اردوگاه‌های خود به گروگان گرفته بودند، آزاد کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، اعضای ی.پ.گ/ پ.ک.ک در اردوگاهی واقع در 50 کیلومتری رقه، 10 زن فرانسوی عضو داعش و 25 کودک همراه آنها را آزاد کرده است.

یکی از این زنان در گفتگو با این روزنامه اظهار داشت:"کردها ‌(ی.پ.گ/پ.ک.ک) به ما گفتند که از اینجا بیرون بیایید. چیزی نفهمیدیم. بعد همه آنها رفتند و فقط غیرنظامیان ماندند".

یکی دیگر از این زنان فرانسوی گفت:"غیرنظامیان اکنون به ما کمک می کنند، فرانسه ما را نمی پذیرد. کردها ‌(ی.پ.گ/پ.ک.ک) می خواهد ما را به رژیم بشار اسد تحویل دهد. درخواست کمک داریم".

همچنین در این گزارش آمده است که در اردوگاه‌های گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک صد‌ها خانواده فرانسوی به سر می برند.