یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک‌جفت کفش، حق‌الزحمه یک وزنه‌بردار برای دو سال وزنه‌زدن در لیگ! ملی پوش سابق تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران می گوید، برادرش برای دو سال وزنه زدن در لیگ تنها یک جفت کفش ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده است.

عباس زندی در گفتگو با ایسنا درباره تسویه نشدن قرارداد های او و برادرش در لیگ وزنه برداری بیان کرد: من در سال ۹۶ عضو تیم مناطق نفت خیز جنوب بودم و در رده جوانان سه مسابقه برای این تیم وزنه زدم که دو مقام اولی و یک دومی به دست آوردم. در این میان با بدبیاری مواجه شدم و آزمایش دوپینگ من مثبت شد و آن هم به دلیل استفاده از مکملی بود که در آن ماده متیل هگزان آمین قرار داشت.

ملی پوش سابق تیم ملی جوانان در مورد تسویه نشدن قرارداد برادرش نیز گفت: بردار من علیرضا زندی به مدت دو سال ۹۶ و۹۷ برای تیم نور همدان در هر دو رده جوانان و بزرگسالان وزنه زد. مسئول تیم آن زمان رییس هیات همدان بود. قراردادها در تیم نورهمدان به این صورت بود که نفر اول سه میلیون تومان، نفر دوم دو میلیون تومان و نفر اول یک میلیون تومان دریافت می کردند. برادر من در این دو سال ۱۰-۱۲ میلیون تومان از تیم نور همدان طلب دارد اما تاکنون قرارداد های او تسویه نشده است.

او در ادامه مدعی شد: زمانی هم که وزنه بردارن تیم تصمیم گرفتند شکایت کنند که چرا پولشان را نمی دهند با تهدید و سنگ اندازی و اینکه نمی گذارند دیگر تمرین کنند از وزنه برداران امضا گرفتند که هیچ طلبی از تیم ندارند. پس از آن هم رییس هیات رفت و آنها نیز فعلا بلاتکلیف هستند. من از مسئولان هیات همدان گلایه دارم که چرا پول وزنه برداران را ندادند. نکته جالب این است تیم نور همدان در سال ۹۸ ورودی حضور در لیگ را پرداخت نکرد و فدراسیون هم اجازه نداد در لیگ شرکت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بروز حادثه برای یک شناور نیروی دریایی ارتشبعدازظهر روز گذشته در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد که تا کنون شهادت یک نفر محرز و تعدادی نیز مجروح شده‌اند. ابعاد حادثه در دست بررسی است چرا میگید دچار حادثه شد.بگید به اشتباه زده شد. عیب نداره خطای انسانی بوده دیگه. هیچ دشمن خارجی ای تو این چند سال انقدر ایرانی هارو نکشته بعد تازه میخواین اسرائیلم نابود کنین رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: ۱۲نفر از حادثه دیدگان ناو کنارک در بیمارستان امام علی (ع) چابهار بستری هستند ناوچه_کنارک
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ابلاغ اجرای حکم ده سال زندان تعلیقی برای اسماعیل عبدی معلم زندانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: دو سال پس از تصمیم شجاعانه پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام، خاورمیانه صلح‌آمیزتر است🔺مایک پمپئو: دو سال پس از تصمیم شجاعانه پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام خاورمیانه صلح‌آمیزتر است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با یادآوری تصمیم پرزیدنت ترامپ برای خروج از برجام،آن را تصمیمی شجاعانه برای محافظت از دنیا در برابر تهدید هسته‌ای رژیم_ایران توصیف کرد من نمیدونم چرا ایران بمب اتم نمیسازه، بمب اتم بیمه کامل از تمام تهدیدهای خارجی است. اما اگه یک روزی ایران بخواد بمب اتم بسازه که شما دقیقا بهانه دستش میدهید کجای دنیا رو میخواین برای فرار انتخاب کنید؟ لطفا به آن روز فکر کنید به نفع خودتان هست. اگه تصمیم درستی بود الان چرا دنبال مکانیزم ماشه ای هستند که توی خود همون برجام هست؟؟ این تضاد پاسخی هم داره؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پس از اعتراضات گسترده به قتل یک آمریکایی آفریقایی‌تبار در ایالت جورجیا دو مظنون این جنایت بازداشت شدندپس از اعتراضات گسترده به قتل یک آمریکایی آفریقایی‌تبار در ایالت جورجیا دو مظنون این جنایت بازداشت شدند مقام های مسئول در ایالت جورجیا یک پدر و پسر سفیدپوست را روز پنج شنبه دستگیر و به ارتکاب قتل در تیراندازی به یک مرد سیاهپوست در ماه فوریه متهم کردند. از قال خبر کفتی یک رپرتاژ کامل را میطلبد در خصوص آن فرد چینی تبار پژوهشگر که در امریکا در باب کرونا تحقیق میکرد و در امریکا بطری مشکوکی کشته شد نیز ارایه کنید اگر یه سفید پوست بدست سفید پوست دیگه کشته میشد سفید پوستها عربده نمی کشیدن ولی اگر یه سیاه پوست بدست سفید پوست کشته میشه همیشه سیاه پوستها عربده کشی راه میندازن چرا؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: تهدید ایران باقی است و برچیدن سامانه‌های پاتریوت یک چرخش معمول نیروهاستمایک پمپئو: تهدید ایران باقی است و برچیدن سامانه‌های پاتریوت یک چرخش معمول نیروهاست مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده شامگاه جمعه تاکید کرد که برچیدن سامانه‌های موشکی پاتریوت از عربستان_سعودی نشانه‌ای از کاهش تهدید ایران نیست. جاش یه چیزی بیاریم پشماتون بریزه دلیلش اینه خب ابله پمپگوه ، چیزی که بود و نبودش فرق نمیکنه ، نبودش بهتره که . أرامكو_السعودية هر گهی میخوای بخوری به خودت مربوطه ... نوش جان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحریم؛ سالگرد یک خروج ضد بشریولی خودمونیم ترامپ بدجور گذاشت تو ماتحتون یعنی بااون گشادبازی اوباما یهو اینطوری ورق برگرده خیلی دور ار انتظاره نکته جالب تخریب و نابودی بلافاصله صنعت و کشاورزی بدست توانای ملاهای کودن و برادران چارپای قاچاقچی احمق و سودجو است که تیر خلاص را به زیرساخت کشور زدند
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »