یک «سرهنگ سپاه پاسداران» در حمله منتسب به اسرائیل در سوریه کشته شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی حمله اسرائیل به یک «ویلا» در ساحل بندر بانیاس سوریه، دست کم سه نفر از جمله یک عضو سپاه پاسداران کشته شدند.

در پی حمله اسرائیل به یک «ویلا» در ساحل بندر بانیاس سوریه، دست کم سه نفر از جمله یک عضو سپاه پاسداران کشته شدند.

بر اساس این گزارش او از نیروهای «منطقه یکم نیروی دریایی سپاه» بوده که به عنوان «مستشار» در سوریه حضور داشت و همراه با دو تن از نیروهای حزب‌الله لبنان در شهر بانیاس کشته شدند.ایران نیروهای خود در سوریه را که از زمان جنگ داخلی این کشور به حکومت بشار اسد یاری می‌رسانند، با عنوان «مستشار نظامی» معرفی می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک فرمانده «کتائب حزب‌الله عراق» در شرق بغداد در حمله پهپادی آمریکا کشته شدستاد فرماندهی مرکزی آمریکا، سنتکام، در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک فرمانده کتائب حزب‌الله عراق مورد حمایت جمهوری اسلامی را در حمله پهپادی در بغداد هدف قرار داده است. سنتکام در...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده ارشد کتائب حزب‌الله در جریان یک حمله پهپادی در بغداد کشته شدآمریکا می‌گوید به تلافی کشته شدن ۳ نظامی این کشور مرز اردن و سوریه، یک فرمانده ارشد گروه کتائب حزب‌الله که مسئول حمله به پایگاه برج ۲۲ بوده است» را طی یک حمله پهپادی هدف قرار داده است».
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرار جوانان صهیونیست از جنگیدن در غزه، واقعیتی که تل‌آویو به دنبال کتمان آن استیک عضو کنست اسرائیل اعلام کرد، تعداد زیادی از جوانان اسرائیلی حاضر به خدمت در ارتش اسرائیل برای جنگ در غزه نیستند و بابت آن به زندان هم می‌روند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حمله سایبری هکرهای روسی به سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامییک گروهی هکری روسی به سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی در روسیه و هلند حمله سایبری انجام داد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

حوثی‌ها از «حمله به ناو آمریکایی» خبر دادند؛ اصابت موشک به یک کشتی باری در منطقهشورشیان حوثی یمن روز دوشنبه گفتند که به یک کشتی آمریکایی در دریای سرخ حمله کرده‌اند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اختصاصی؛ دو تن از فرماندهان «کتائب حزب‌الله» در حمله پهپادی در بغداد کشته شدندخبرنگار بخش فارسی صدای آمریکا از عراق گزارش داد که در پی حمله پهپادی به یک خودرو، دو تن از فرماندهان کتائب حزب‌الله عراق، کشته شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »