یک گروه پاکستانی: مواضع آمریکا از جنک طولانی علیه جهان اسلام خبر می دهد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

منشا بوی نامطبوع، مجتمع دفن زباله آرادکوه | بخشدار کهریزک: دفن روزانه هشت هزار تن زباله تهران در مجتمع پردازش و بازیافت زباله آرادکوه و تغییر جهت باد از جنوب به شمال و یا از جنوب شرقی به سمت شمال غربی باعث انتقال بو به داخل شهرهای کهریزک و باقرشهر می شود

# اسلام آباد، خبرگزاری جمهوری اسلامی 05/11/83 خارجی.ایران.پاکستان. "راجا ظفر" دبیرکل گروه پاکستانی"همایش جهان اسلام" می گوید: سخنان خصمانه مقام های آمریکایی علیه ایران، این اعتقاد را تقویت می کند که جنگی طولانی علیه مسلمانان به بهانه های مختلف طراحی شده است. ظفر که از رهبران مرکزی حزب مسلم لیک پاکستان شاخه نواز شریف است امروز دوشنبه در بیانیه ای خواستار تشکیل نشست ویژه سازمان کنفرانس اسلامی برای برخورد با این مواضع خصمانه شد.

راجا ظفر در این بیانیه که در اسلام آباد پایتخت پاکستان، منتشر شد افزود: تشکیل نشست ویژه کشورهای اسلامی برای چاره جویی با تهدیدهای جاری علیه مسلمانان امری ضروری است. دبیرکل گروه همایش جهان اسلام پاکستان همچنین ایجاد فضایی برای تهاجم به تاسیسات نیروگاهی ایران توسط آمریکا، را محکوم کرد. وی هشدار داد: تهاجم به ایران به تلاش برای اشاعه تفاهم میان تمدن ها، آسیب وارد می کند و جهان را به دوره ای طولانی از درگیری های خونین سوق خواهد داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض ایران به تعرض جنگنده‌های آمریکا و حمایت این کشور از گروه تروریستی تندرمجید تخت روانچی نماینده ایران در سازمان ملل با ارسال نامه‌ای از سازمان ملل خواسته است تا آمریکا را در خصوص تعرض جنگنده‌های این کشور به یک فروند هواپیمای مسافربری ایرانی مسئول بشناسد. تخت روانچی همچنین در نامه‌ای به دبیرکل این سازمان مراتب اعتراض خود را از حمایت آمریکا از گروه تروریستی تندر اعلام کرد و واشنگتن را مسئول جنایات تروریستی آن در ایران دانست.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

هنرنمایی بزرگترین گروه رقص جهان در تبتبیش از ۳ هزار رقصنده ۷ اوت با اجرای یک رقص رشته‌ای در منطقۀ خودمختار تبت، کار خود را به عنوان «بزرگترین گروه رقص جهان» به ثبت رساندند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لویه‌جرگه‌ مشورتی افغانستان؛ یک گام تا آزادی ۴۰۰ زندانی طالبان - BBC News فارسیدر دومین روز لویه‌جرگه‌ مشورتی افغانستان اکثر کمیته‌ها، با آزادی ۴۰۰ زندانی باقی‌مانده‌ طالبان موافقت کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در غزنی افغانستان؛ یک مامور پلیس کشته شدسخنگوی والی غزنی از کشته شدن یک مامور پلیس در انفجار بمب مغناطیسی در مرکز این شهر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

والی کابل از یک حمله مسلحانه جان سالم به در برد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک مسئول امنیتی یمن از ترور جان سالم به در بردرئیس پلیس تعز در غرب یمن از یک سوء قصد جان به سلامت برده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »