یک کودک بر اثر شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در عفرین کشته شد

02/05/2021 03:20:00 ب.ظ

یک #کودک بر اثر شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در #عفرین کشته شد

کودک, عفرین

یک کودک بر اثر شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در عفرین کشته شد

در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

02.05.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند.در این اطلاعیه آمده است: گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ باز هم کشاورزان معصوم درحال فعالیت در مزارع را هدف قرار داد. تروریست‌ها با شلیک 8 گلوله توپ و راکت به منطقه کشاورزی عفرین باعث مجروح شدن یک کودک، مادرش و یک روستایی دیگر شدند. کودک مذکور جان خود را از دست داد.

وزارت دفاع ترکیه تاکید کرد که در پی این حادثه، مناطق شلیک توپ و راکت را مورد هدف قرار داده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

آیا کشاورزان را دولت ترکیه در خاک سوریه مستقر کرده؟!

شلیک هوایی یک شناور آمریکایی برای اخطار به قایق‌های تندرو سپاه در تنگه هرمز

زخمی شدن یک کولبر جوان با شلیک نیروهای نظامی در بانه

پلیسی که حقوق کودک بداند حامی «کودک» استاولین بار ضرورت وجود پلیس اطفال در لایحه رسیدگی به جرائم اطفال و نوجوانان در سال 1383 و در قانون برنامه پنج‌ساله توسعه دیده شد، اما به اجرا درنیامد. تا اینکه سال‌‌ها بعد راه‌اندازی پلیس ویژه کودک ان و نوجوانان در دستور کار قرار گرفت.

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .

یک کودک در ایرانشهر بر اثر تیراندازی مأموران امنیتی جان باخت | DW | 11.05.2021کشته شدن یک کودک بر اثر تیراندازی مأموران مبارزه با مواد مخدر در ایرانشهر به اعتراض عده‌ای از مردم این شهرستان منجر شد. به گفته فعالان بلوچ این اعتراضات به خشونت کشیده شده است. جرج فلوید یادتون هست 💔 داعشی های های وطنی کم نیستن سیستان_بلوچستان_مظلوم 🥺💔🖤⚘🌹🥀🌷

تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک کودک در ایرانشهر/ مأمورینی که تیراندازی کردند بازداشت شدنددادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ یک کودک بر اثر تیراندازی مأمورین انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت مأمورانی که در حادثه دخیل بودند بازداشت شدند

در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.استان‌وایر- برای دومین بار طی یک‌ماه گذشته شناورهای آمریکایی به علت نزدیک شدن بیش از حد قایق‌های تندرو سپاه  پاسداران اقدام به شلیک تیر هوایی کردند.استان‌وایر- در ادامه روند بی وقفه تیراندازی نیروهای نظامی حکومت ایران به سوی کولبران در مرزهای غربی ایران، یک کولبر دیگر نیز هدف شلیک قرار گرفته و زخمی شد./ هادی شریعتی، حقوقدان: حقوق کودک، مددکاری و روان‌شناسی لازمه پلیس اطفال است اولین بار ضرورت وجود پلیس اطفال در لایحه رسیدگی به جرائم اطفال و نوجوانان در سال 1383 و در قانون برنامه پنج‌ساله توسعه دیده شد، اما به اجرا درنیامد.

ک.ک/ی.  یو اس اس مونتگومری همراه با شناورهای دیگر یک  زیردریایی به نام  جورجیا که توانایی حمل موشک‌های هدایت شونده دارد را اسکورت می‌کرده است.پ. تیراندازی بی ضابطه ماموران حکومت جمهوری اسلامی به سوی کوبران در یک سال گذشته شدت یافته است.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند. سخنگوی  پنتاگون گفته است بعد از دور دوم شلیک هوایی قایق‌های تندرو سپاه پاسداران دور شدند. 02.   در سال‌های اخیر، افزایش تبعات اجتماعی جرائمی که کودکان به هر شکلی چه مستقیم و چه غیرمستقیم در آن قربانی می‌شدند و لزوم توجه به ابعاد ناشناخته عدالت ترمیمی که مورد توجه حقوقدانان و فعالان حقوق کودک است، دولت را بر آن داشت تا در روزهای پایانی حضور خود لایحه‌ بر زمین مانده‌ی تشکیل پلیس اطفال را تصویب کند.

05. جان کربی همچنین گفته است: «تعداد قایق‌ها هم از دفعات قبل بیشتر بود. طی یک ماه گذشته نیز دست‌کم ۲ در مرزهای غربی کشور کشته شده و ۱۶ کولبر نیز زخمی شده‌اند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک. مقامات آمریکایی می‌گویند این کشتی  که بدون پرچم حرکت می‌کرد از ایران آمده بود.ک/ی.پ. جان کربی، سخنگوی پنتاگون این اقدام سپاه پاسداران را « ایجاد مزاحمت» خوانده و گفته است : « این کار ناامن و غیر حرفه‌ای است و نوعی از فعالیت [نظامی] است که ممکن است باعث شود کسی مجروح و یا منجر به خطای محاسباتی شود. تبصره 2 ماده 285 قانون دادرسی کیفری در این باره می‌گوید: «در جرائم مشهود نیز ضابطان دادگستری حق تحقیق از اطفال را ندارند و به محض احراز طفولیت، طفل باید مستقیم به دادگاه اطفال- نه دادسرای اطفال و نوجوانان- معرفی شود.

گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند. در این اطلاعیه آمده است: گروه تروریستی پ. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:.ک.ک/ی.پ.»   ابعاد پنهان لزوم حضور پلیس اطفال   این فعال حقوق کودک ضمن واکاوی فلسفه وجودی نیاز به پلیس اطفال در مواجهه با آسیب‌های حوزه کودکان به تبیین ابعاد مختلف و لایه‌های پنهان نیاز کودک به وجود حمایت‌هایی از این دست می‌پردازد و می‌گوید: «از طرفی ابتدا باید این مساله را تبیین کرد که نیاز به پلیس اطفال تنها به مواقعی که کودک در وضعیتی معارض با قانون قرار می‌گیرد منحصر نمی‌شود و به عبارت بهتر در تمام شرایط مخاطره‌آمیز برای کودک، پلیس اطفال می‌تواند وارد شود.

گ باز هم کشاورزان معصوم درحال فعالیت در مزارع را هدف قرار داد. تروریست‌ها با شلیک 8 گلوله توپ و راکت به منطقه کشاورزی عفرین باعث مجروح شدن یک کودک، مادرش و یک روستایی دیگر شدند. کودک مذکور جان خود را از دست داد. وزارت دفاع ترکیه تاکید کرد که در پی این حادثه، مناطق شلیک توپ و راکت را مورد هدف قرار داده است. تصاویر مربوط به برخورد گلوله توپ و راکت به مزارع عفرین سوریه توسط وزارت دفاع ترکیه منتشر شده است. پخش تصویر کودک در همان ساعات اول و انتشار مصاحبه‌هایی از او در روزهای بعد از آن که بیشتر حس بازجویی را به خواننده و شنونده القا می‌کرد نشان‌دهنده این است که اگر ما دارای سازوکاری بودیم که از حقوق کودک آگاه بود، شاهد این شکل از کودک‌آزاری نبودیم.

.