یک کودک بر اثر شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ در عفرین کشته شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند.وزارت دفاع ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی شلیک راکت توسط تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ به شهر عفرین سوریه یک کودک کشته و دو غیرنظامی زخمی شدند.

در این اطلاعیه آمده است: گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ باز هم کشاورزان معصوم درحال فعالیت در مزارع را هدف قرار داد. تروریست‌ها با شلیک 8 گلوله توپ و راکت به منطقه کشاورزی عفرین باعث مجروح شدن یک کودک، مادرش و یک روستایی دیگر شدند. کودک مذکور جان خود را از دست داد.تصاویر مربوط به برخورد گلوله توپ و راکت به مزارع عفرین سوریه توسط وزارت دفاع ترکیه منتشر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آیا کشاورزان را دولت ترکیه در خاک سوریه مستقر کرده؟!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شلیک هوایی یک شناور آمریکایی برای اخطار به قایق‌های تندرو سپاه در تنگه هرمز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زخمی شدن یک کولبر جوان با شلیک نیروهای نظامی در بانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پلیسی که حقوق کودک بداند حامی «کودک» استاولین بار ضرورت وجود پلیس اطفال در لایحه رسیدگی به جرائم اطفال و نوجوانان در سال 1383 و در قانون برنامه پنج‌ساله توسعه دیده شد، اما به اجرا درنیامد. تا اینکه سال‌‌ها بعد راه‌اندازی پلیس ویژه کودکان و نوجوانان در دستور کار قرار گرفت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کودک در ایرانشهر بر اثر تیراندازی مأموران امنیتی جان باخت | DW | 11.05.2021کشته شدن یک کودک بر اثر تیراندازی مأموران مبارزه با مواد مخدر در ایرانشهر به اعتراض عده‌ای از مردم این شهرستان منجر شد. به گفته فعالان بلوچ این اعتراضات به خشونت کشیده شده است. جرج فلوید یادتون هست 💔 داعشی های های وطنی کم نیستن سیستان_بلوچستان_مظلوم 🥺💔🖤⚘🌹🥀🌷
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل پرونده‌ برای مرگ یک کودک در ایرانشهر/ مأمورینی که تیراندازی کردند بازداشت شدنددادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ یک کودک بر اثر تیراندازی مأمورین انتظامی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت مأمورانی که در حادثه دخیل بودند بازداشت شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »