یک کشته و 4 زخمی در سقوط جرثقیل در لندن- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

🎥 يک کشته و ۴ زخمی در سقوط_جرثقیل در لندن

ایران اخبار, ایران سرفصلها

و به نقل از اسکای نیوز، به دنبال سقوط یک جرثقیل 20 متری بر روی تعدادی خانه در شرق لندن پایتخت انگلیس یک زن جان خود را از دست داد.

به گفته مسئولین شهر لندن، این حادثه چهارشنبه عصر اتفاق افتاد و به دنبال آن دو نفر به دلیل جراحت از ناحیه سر مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند و دو نفر دیگر نیز به صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در یک کارگاه در جنوب تهران دو کشته و سه زخمی به جای گذاشتانفجار در یک کارگاه در جنوب تهران دو کشته و سه زخمی به جای گذاشت به گزارش خبرگزاری‌های داخل ایران، این حادثه بامداد سه شنبه ۱۷ تیر به دلیل انفجار کپسول اکسیژن در یک کارگاه پرکننده کپسول‌های اکسیژن رخ داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موج جدید کرونا در ایران؛ ۲۰۰ قربانی در یک شبانه‌روز | DW | 07.07.2020ایران یکی از مرگبارترین روزهای دوران کرونا را ثبت کرد. در شبانه‌روز گذشته ۲۰۰ تن جان خود را از دست دادند و بیش از دو هزار و ۶۰۰ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند. وزیر بهداشت از موج تازه‌ای از بیماری کووید۱۹ سخن گفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روایت تکان‌دهنده خانواده یک زندانی دوتابعیتی در ایران؛ بازجویان گفتند: خانواده‌ات را در بریتانیا آزار می‌دهیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایرانی‌ها رتبه دوم در خرید خانه در ترکیه را دارند/ کاهش ۷۰ درصدی معاملات در کشوروزیر راه و شهرسازی: ایرانی‌ها رتبه دوم در خرید خانه در ترکیه را دارند/ کاهش ۷۰ درصدی معاملات در کشور
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حملات تروریستی در افغانستان ده کشته به جا گذاشتبر اثر حملات تروریستی در ولایات ننگرهار و زابل افغانستان 10 مامور پلیس این کشور جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله تروریستی در تل‌‌ابیض سوریه 6 کشته به جا گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »