یک کشور و دو کاروان در بازی‌های آسیایی هانگژو

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

افغانستان در بازی‌های آسیایی هانگژو با دو تیم مختلف حضور دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش مشرق و به نقل از یورونیوز، بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو اولین رویداد پس از قدرت‌گرفتن دوباره طالبان در افغانستان است و حقوق زنان تحت حکومت آنها کاهش یافته است. دو تیم از ورزشکاران افغان در حال ورود به شهر هانگژو چین بودند که در واقع بسیار متفاوت به نظر می‌رسند.

یک گروه دیگر که تحت پرچم سیاه، قرمز و سبز دولت منتخب که طالبان سال ۲۰۲۱ آن را سرنگون کردند در هانگژو به رقابت می‌پردازند و از خارج از کشور افغانستان به این بازی‌ها اعزام شده‌اند. او به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: می‌خواهیم ورزش را کاملاً از سیاست دور نگه داریم تا ورزشکاران بتوانند آزادانه در داخل و خارج از کشورشان فعالیت‌شان را ادامه دهند. این زنان شامل یک تیم والیبال که در ایران تمرین کرده‌اند، دوچرخه‌سوارانی که در ایتالیا بودند و یک تیم دوومیدانی که در استرالیا تمرین کردند، هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک کشور و دو کاروان در بازی‌های آسیایی هانگژوافغانستان در بازی‌های آسیایی هانگژو با دو تیم مختلف حضور دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جدول مدالی روز نخست بازی‌های آسیایی/ ایران در رده دهم ایستادکاروان ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی هانگژو صاحب یک نقره و یک برنز شد و در رده بندی مدالی در جایگاه دهم قرار گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جدول مدالی بازی های آسیایی در روز دوم/ ایران با ۴ مدال در رده نهمدر دومین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو کاروان ایران با ۴ مدال (دو نقره و دو برنز) در رده نهم قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رژه کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با پرچمداری کیانی و فروغیکاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی هانگژو رژه رفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رژه کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو با پرچمداری ناهید کیانی و جواد فروغیکاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازی‌های آسیایی هانگژو رژه رفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »