یک کشته و دو زخمی در انفجار موتری در غرب کابل

22/08/1400 04:30:00 ب.ظ

انفجار در غرب کابل العربيه_فارسى

یک انفجار، شام شنبه، 13 نوامبر، در منطقه‌ گولایی مهتاب قلعه، در حوزه ششم امنیتی کابل، به وقوع پیوست.ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان، شام شنبه 13 نوامبر (22 آخرین به روزرسانی: 13 نوامبر ,2021: 06:32 شب GST Share آدرس کپی شد یک انفجار، شام شنبه، 13 نوامبر، در منطقه‌ گولایی مهتاب قلعه، در حوزه ششم امنیتی کابل، به وقوع پیوست.

ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان، شام شنبه 13 نوامبر (22 عقرب)، در توییتر خود نوشت، این انفجار ناشی از آتش گرفتن یک عراده موتر (خودرو) مسافربری بوده است و در این رویداد یک غیرنظامی کشته و دو غیرنظامی دیگر زخمی شده‌اند.

Advertisement در توییت او آمده است، ظاهرا نخست این موتر مسافربری آتش گرفته و سپس منفجر شده است. اما شاهدان عینی می‌گویند این انفجار ناشی از ماین (مین) جاسازی شده در یک موتر (خودرو) مسافربری بوده است و سرنیشینان آن هدف انفجار قرار گرفته‌اند.

به گفته‌ شاهدان عینی، این انفجار خساراتی مادی نیز در پی داشته است. در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دیده می‌شود دود غلیظ از محل وقوع انفجار بلند شده است. چنین رویدادها در غرب کابل تازگی ندارد و پیش از این نیز، رویدادهای مشابهی به‌وقوع پیوسته‌ که در آن سرنیشنان موترهای مسافربری هدف انفجار ماین‌های جاسازی شده قرار گرفته‌اند. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

انفجار در مسجدی در ولایت ننگرهار کشته و زخمی برجای گذاشتبه گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از طالبان ‌این انفجار در حین برگزاری نماز جمعه در داخل مسجد ولسوالی سپین‌ غر روی داده است.

دادگاهی در میانمار یک روزنامه نگار آمریکایی را به ۱۱ سال زندان محکوم کردحکم ۱۱ سال زندان برای این روزنامه‌نگار ۳۷ ساله آمریکایی در حالی صادر شده است که آمریکا درخواست آزادی او را داده بود. به 🥚م

لبنان یک – ایران ۲؛ پیروزی دراماتیک در بیروت

رعایت ۴۷ درصدی پروتکل‌های بهداشتی در کشور / پلمب ۱۲۹۴ واحد متخلف طی یک هفتهرعایت ۴۷ درصدی پروتکل‌های بهداشتی در کشور با وجود کاهش شهرهای قرمز کرونایی، شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی چندان خوب نیست؛ موضوعی که نگرانی‌ها را بابت پیک زدن مجدد کووید۱۹ بیشتر می‌کند.

قیمت دلار به بالاترین رقم در یک سال گذشته رسید

یک محیط‌‌‌بان در کرمانشاه به اعدام محکوم شد