یک کودک لبنانی بر اثر انفجار مین کشته شد

14/08/2019 11:19:00 ب.ظ

کودک, انفجار

یک کودک لبنان ی بر اثر انفجار مین کشته شد

14.08.2019بیروت/خبرگزاری آناتولیبر اثر انفجار مین در استان نبطیه در جنوب لبنان که احتمال می رود از زمان جنگ اسرائیل در سال 2006 باقی مانده است، کودکی به نام عباس معتوق کشته شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نظارت بر کتاب و نشر برون‌سپاری شده است؟/ یک قرارداد و یک جوابیهبه تازگی تصویری از قراردادی مابین معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه‌ای فرهنگی و هنری منتشر شده که در آن به ترک تشریفات مناقصه برای واگذاری امور مربوط به «تطبیق کتب ارائه شده با ضوابط نشر کتاب در سراسر کشور به تعداد سیزده میلیون صفحه» اشاره شده است. قراردادی که در نگاه اول شائبه واگذاری امور نظارت بر کتاب را به یک پیمانکار خصوصی ایجاد می‌کند. اما معاونت امور فرهنگی وزارتخانه، در جوابیه‌ای گفته که تنها امور اجرایی و اداری این حوزه را از طریق قرار داد به یک موسسه واگذار کرده است.

سه کودک در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدند

یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی♦️ یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی ⚡️ بر اساس پست اینستاگرامی همسر او، در حال حاضر هیچ اطلاعی از دلیل بازداشت و یا اتهام وارده شده به کامیل_احمدی در دست نیست.

تجاوز به دخترک خردسال و یک پرسش!تهران- ایرناپلاس- با شنیدن خبر تعرض به یک دختربچه خردسال در یکی از بیمارستان‌های شیراز، بار دیگر یک سؤال جدی به ذهن خطور می‌کند: چرا یک دختر سه و نیم ساله باید طعمه شرارت یک جوان ۲۴ ساله قرار گیرد؟ مقصر کیست؟ جوان؟ کودک ؟ خانواده؟ یا جامعه؟

رئیس جمهوری پیشین قرقیزستان به طرح‌ریزی برای یک کودتا متهم شد🔺رئیس جمهوری پیشین قرقیزستان به طرح‌ریزی برای یک کودتا متهم شد ⚡️به گزارش آسوشیتدپرس، تلاش برای بازداشت او اعتراضات خشونت‌باری را به دنبال داشت که منجر به کشته شدن یک مامور پلیس و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ نفر شد.

یک نمایش موزیکال از زندگی «پرنسس دایانا» شاهدخت ولز روی صحنه برادوی می‌رودیک نمایش موزیکال از زندگی «پرنسس دایانا» شاهدخت ولز روی صحنه برادوی می‌رود نمایش موزیکال «دایانا» توسط تیمی تهیه می شود که نمایش موزیکال «ممفیس» را در سال ۲۰۰۹ ساخت و برنده جایزه معتبر تونی شد.

بر اثر انفجار مین در استان نبطیه در جنوب لبنان کودکی به نام عباس معتوق جان خود را از دست داد.به گزارش خبرنگار ایلنا، به تازگی تصویری از قراردادی مابین معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه‌ای فرهنگی و هنری منتشر شده که در آن به ترک تشریفات مناقصه برای واگذاری امور مربوط به « تطبیق کتب ارائه شده با ضوابط نشر کتاب در سراسر کشور به تعداد سیزده میلیون صفحه » اشاره شده است.بر اثر حملات هوایی رژیم اسد و روسیه به مناطق کاهش تنش در ادلب سوریه 3 کودک کشته شدند.الهام یزدی‌ها بازداشت «لباس شخصی کلت به دست» که معترضان سال ۸۸ را سرکوب می‌کرد، تائید شد حسن میرکاظمی معروف به حسن رعیت به عنوان یکی از لباس‌ شخصی‌ها در اعتراضات سال ۸۸ برای سرکوب معترضان حضور داشت و این عکس او پیشتر منتشر شده بود.

14.08. پیمانکار مورد اشاره در این قرارداد « موسسه فرهنگی و هنری کارآفرینان فرهنگ و هنر » است؛ به نمایندگی داود حصبائی رئیس هیات مدیره و همچنین مدیرعامل این موسسه.2019 بیروت/خبرگزاری آناتولی بر اثر انفجار مین در استان نبطیه در جنوب لبنان که احتمال می رود از زمان جنگ اسرائیل در سال 2006 باقی مانده است، کودکی به نام عباس معتوق کشته شد.2019 ادلب/خبرگزاری آناتولی بر اثر حملات هوایی رژیم اسد و روسیه به مناطق مسکونی واقع در منطقه کاهش تنش در ادلب سوریه 3 کودک کشته شدند. به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان (NNA) دو کودک مینی را در منطقه تول استان نبطیه یافتند که بر اثر انفجار آن یکی از آنان کشته و دیگری نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شده است. از آنجایی که فعالیت‌های نظارت بر کتاب و نشر یک امر نظارتی بوده و بر اساس ماده ۸  قانون مدیریت خدمات کشوری امر نظارت از وظایف حاکمیتی و غیر قابل واگذاری است، علی‌القاعده بررسی کتاب از جمله امور حاکمیتی شمرده شده و به موجب هیچ قراردادی نباید قابل واگذاری باشد. . در روزهای گذشته نیز خبر بازداشت حسن رعیت منتشر شده بود.