کودک, انفجار, کشته, استان نبطیه, انفجار, جنگ اسرائیل, جنگ اسرائیل در سال 2006, لبنان, مین

کودک, انفجار

یک کودک لبنانی بر اثر انفجار مین کشته شد

14/08/2019 11:19:00 ب.ظ

یک کودک لبنان ی بر اثر انفجار مین کشته شد

14.08.2019بیروت/خبرگزاری آناتولیبر اثر انفجار مین در استان نبطیه در جنوب لبنان که احتمال می رود از زمان جنگ اسرائیل در سال 2006 باقی مانده است، کودکی به نام عباس معتوق کشته شد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

نظارت بر کتاب و نشر برون‌سپاری شده است؟/ یک قرارداد و یک جوابیهبه تازگی تصویری از قراردادی مابین معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه‌ای فرهنگی و هنری منتشر شده که در آن به ترک تشریفات مناقصه برای واگذاری امور مربوط به «تطبیق کتب ارائه شده با ضوابط نشر کتاب در سراسر کشور به تعداد سیزده میلیون صفحه» اشاره شده است. قراردادی که در نگاه اول شائبه واگذاری امور نظارت بر کتاب را به یک پیمانکار خصوصی ایجاد می‌کند. اما معاونت امور فرهنگی وزارتخانه، در جوابیه‌ای گفته که تنها امور اجرایی و اداری این حوزه را از طریق قرار داد به یک موسسه واگذار کرده است.

سه کودک در حمله رژیم اسد به ادلب کشته شدند

یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی♦️ یک بریتانیایی ایرانی‌تبار دیگر در ایران بازداشت شد؛ «کامیل احمدی» پژوهشگر علوم اجتماعی ⚡️ بر اساس پست اینستاگرامی همسر او، در حال حاضر هیچ اطلاعی از دلیل بازداشت و یا اتهام وارده شده به کامیل_احمدی در دست نیست.

تجاوز به دخترک خردسال و یک پرسش!تهران- ایرناپلاس- با شنیدن خبر تعرض به یک دختربچه خردسال در یکی از بیمارستان‌های شیراز، بار دیگر یک سؤال جدی به ذهن خطور می‌کند: چرا یک دختر سه و نیم ساله باید طعمه شرارت یک جوان ۲۴ ساله قرار گیرد؟ مقصر کیست؟ جوان؟ کودک ؟ خانواده؟ یا جامعه؟

رئیس جمهوری پیشین قرقیزستان به طرح‌ریزی برای یک کودتا متهم شد🔺رئیس جمهوری پیشین قرقیزستان به طرح‌ریزی برای یک کودتا متهم شد ⚡️به گزارش آسوشیتدپرس، تلاش برای بازداشت او اعتراضات خشونت‌باری را به دنبال داشت که منجر به کشته شدن یک مامور پلیس و زخمی شدن بیش از ۱۰۰ نفر شد.

یک نمایش موزیکال از زندگی «پرنسس دایانا» شاهدخت ولز روی صحنه برادوی می‌رودیک نمایش موزیکال از زندگی «پرنسس دایانا» شاهدخت ولز روی صحنه برادوی می‌رود نمایش موزیکال «دایانا» توسط تیمی تهیه می شود که نمایش موزیکال «ممفیس» را در سال ۲۰۰۹ ساخت و برنده جایزه معتبر تونی شد.