یک کشته بر اثر حریق در ساختمان مسکونی

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 53%

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد: یک کشته بر اثر حریق در ساختمان مسکونی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۵:۴۵ صبح امروز یک حادثه حریق در ساختمانی مسکونی واقع در بلوار ابوذر واقع در خیابان مسلم جنوبی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی بود که در هر طبقه دو واحد مسکونی وجود داشت و در طبقه سوم و در بالکن یکی از واحدها، به وسعت ۲متر، آتش‌سوزی رخ داد. ملکی افزود: در ابتدا همسایه‌های واحد روبرویی متوجه حریق شده و ساکنان این واحد را مطلع کردند و با آتش‌نشانی تماس گرفتند. در اثر این حریق دود زیادی از طریق بالکن و تراس همان واحد نفوذ کرد. لوازم داخل بالکن اعم از مواد قابل اشتعال و یک اجاق خوراک‌پزی کوچک کاملا دچار آتش‌سوزی شد و آتش‌نشانان آن را خاموش کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در ادامه تصریح کرد: آتش‌نشانان در هنگام بررسی و لکه‌گیری در همان فضای کوچک با وضعیت کاملا سوخته مردی حدودا ۵۲ ساله مواجه شدند، که در پشت در تراس قرار داشت که با تایید عوامل اورژانس به دلیل حضور در میان شعله‌های آتش،‌ دچار سوختگی شد و جان خود را از دست داد.ملکی در پایان تصریح کرد: محل سانحه برای بررسی کارشناسی تحویل عوامل انتظامی و کارشناسان آتش‌نشانی شد و آتش نشانان در ساعت ۶:۴۴ دقیقه به ایستگاه بازگشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جادوی هری پاتر در یک حراجی بریتانیا؛ کتاب یک پوندی ۲۸ هزار پوند به فروش رفتنسخه‌ای از اولین چاپ کتاب هری پاتر و سنگ جادو که بیست سال پیش یک پوند قیمت داشت در یک حراجی در بریتانیا بیش از ۲۸ هزار پوند فروخته شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش یک سایت حقوق بشری: در یک ماه ۶ کولبر کشته و ۱۹ نفر زخمی شدندگزارش یک سایت حقوق بشری: در یک ماه ۶ کولبر کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند این در حالی است که حتی خود مقامات ایران اذعان می‌کنند که حجم کالای قاچاق وارد شده توسط کولبران در مقایسه با قاچاق از سایر مبادی بسیار ناچیز است. قبل از انقلاب ۵۷ این قبیل کارها وجود نداشت و زباله گردی، کودکان کار، کولبری، قاچاق سوخت، دلالی، روسپی گری در خیابان و .... دیده نمی شد. نتیجه حکومت ج ا را همه می بینند و چون این حکومت فاسد و نا کار آمد هست باید نابود شود. اولا به شما چه دوما حقوق بشر در دیوار مکزیک داره موج میزنه شما خودتون غرق در فساد هستید چرا به جز جنایت حاکمان ایران هیچ خبری دیگری از رژیم نیست ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نرخ بهره در آمریکا برای اولین بار در یک دهه پایین آمدفدرال رزرو، بانک مرکزی آمریکا، اعلام کرده است که با توجه به 'پیامدهای تحولات جهانی برای چشم‌انداز اقتصادی' نرخ بهره را پایین می‌آورد. این اولین بار از زمان بحران مالی سال ۲۰۰۸ است که نرخ بهره در آمریکا پایین می‌آید. PPPIF is a good replacement for BBC!!! because BBC smells like a Pice of Pork SHit!which its ismell is like a Pif
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مردی در یخچال خانه مادرش، بعد از مرگ او جسد مومیایی شده یک نوزاد را پیدا کردمردی در یخچال خانه مادرش، بعد از مرگ او جسد مومیایی شده یک نوزاد را پیدا کرد «ادم اسمیت» ۳۷ ساله در سنت لوئیس در ایالت میزوری، بعد از مرگ مادرش در حال خالی کردن یخچالش بود که ناگهان جسد مومیایی شده یک نوزاد را در فریزر پیدا کرد. مردی پس از فوت مادرش در یخچال خانه‌ی او یک نوزاد مومیایی شده پیدا کرد فارسی_را_پاس_بداریم آمریکا بدون نقاب تو ایران روزی چندتا تو خیابون پیدا میشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا یک فرد بهایی می‌تواند در آموزش و پرورش استخدام شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شماره هشت همچنان در نقش منتقد شماره یکعلی کریمی ،علی دایی دو فوتبالیست که تنها نقشی که بازی میکنند نقش خودشان است و این روزها خودی بودن هنر است بی پروا نیست بی غیرت نیست خیلی ها ادعای ایرانی بودن داشتند ولی الان با دوتا وعده وعید و از ترس خفقان گرفتند سلطان علی کریمی
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »