یک پهپاد خارجی در نزدیکی مرز ایران با آذربایجان سقوط کرد

22/07/1399 04:33:00 ب.ظ

یک پهپاد خارجی در نزدیکی مرز ایران با آذربایجان سقوط کرد جزئیات بیشتر🔽

محل سقوط پهپاد زمین‌های کشاورزی روستای «اوزن تپه علیا» از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل اعلام شده است. یک پهپاد خارجی که مشخص نیست به کدام کشور تعلق دارد صبح روز سه شنبه در خاک ایران و در یکی از روستاهای همجوار مرز جمهوری آذربایجان سقوط کرد.

این خبر در حالی از سوی رسانه‌های داخلی و برخی از خبرگزاری‌های بین‌المللی بازتاب پیدا کرده که نبرد‌ها در جمهوری خودخوانده آرتساخ (منطقه مورد مناقشه میان باکو و ایروان در خاک جمهوری آذربایجان) برغم توافق آتش‌بس به میانجی‌گری روسیه همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا روز سه شنبه با انتشار گزارشی ضمن تایید سقوط یک فروند پهپاد خارجی در نواحی مرزی این کشور با جمهوری آذربایجان به نقل از معاون سیاسی استانداری اردبیل اعلام کرد که تعلق و مالکیت پهپاد یاد شده و نحوه سقوط آن در درست بررسی است و جزئیات آن به زودی روشن خواهد شد.

محل سقوط پهپاد زمین‌های کشاورزی روستای «اوزن تپه علیا» از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل اعلام شده و در گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی اشاره‌ای به خسارت احتمالی ناشی از این حادثه نشده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

یک فروند پهپاد در استان اردبیل ایران سقوط کردمقامات استان اردبیل ایران از سقوط یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

معاون استاندار اردبیل: علت سقوط پهپاد در دست بررسی استجزئیات سقوط یک فروند پهپاد در پارس آبادمغان معاون سیاسی استاندار اردبیل: *مالکیت این پهپاد مشخص نیست *جزئیات آن توسط نیروهای نظامی در دست بررسی است *این سقوط هیچ گونه خسارت مالی و جانی در منطقه نداشته است

سقوط پهپاد ناشناس در اراضی مرزی پارس‌آبادمغانصبح امروز یک فروند پهپاد ناشناس در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آبادمغان سقوط کرد.

جزئیات سقوط یک فروند پهپاد در ‌‌روستای اوزن‌تپه پارس‌آباد/ بررسی مالکیت پهپاد از سوی نیروهای امنیتی ایران- اخبار اردبیل - اخبار استانها تسنیم - Tasnim🎥 سقوط یک فروند پهپاد در پارس‌آباد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل: هم‌اکنون درگیری نیروهای آذربایجان و ارمنستان بدون توجه به آتش‌بس ادامه دارد هنوز مشخص نیست این پهپاد سرنگون‌شده مربوط به کدام یک از طرفین درگیری است اسراییل با آذربایجان قرارداد نظامی دارد نه ارمنستان.

بازسازی یک مسجد تاریخی در هرات افغانستان توسط ترکیه

مرگ 706 تن دیگر طی یک روز براثر کرونا در هند