یک پزشک در ایتالیا به تسریع مرگ دو بیمار کرونایی متهم شد | DW | 28.01.2021

28/01/2021 03:37:00 ب.ظ

یک پزشک در لمباردی ایتالیا متهم است که با تزریق داروی احتمالا بیهوشی در دوز بالا سبب مرگ دو بیمار کرونایی شده است. گفته می‌شود که او این کار را کرده تا تخت برای بیماران دیگر آزاد شود. این پزشک اتهامات را رد کرده است.

کرونا در ایتالیا, لمباردی

یک پزشک در لمباردی ایتالیا متهم است که با تزریق داروی احتمالا بیهوشی در دوز بالا سبب مرگ دو بیمار کرونا یی شده است. گفته می‌شود که او این کار را کرده تا تخت برای بیماران دیگر آزاد شود. این پزشک اتهامات را رد کرده است.

یک پزشک در لمباردی ایتالیا متهم است که با تزریق داروی احتمالا بیهوشی در دوز بالا سبب مرگ دو بیمار کرونا یی شده است. گفته می‌شود که او این کار را کرده تا تخت برای بیماران دیگر آزاد شود. این پزشک اتهامات را رد کرده است.

این پزشک در شمال ایتالیا بازداشت شده و در حال حاضر در حصر خانگی به سر می‌برد. او متهم است که با تزریق یک داروی مسدودکننده عصب‌-عضله منجر به مرگ دو بیمار شده است. این اتفاق در ماه مارس و در زمان اوج شیوع موج اول کرونا در لمباردی روی داده است.پزشک مزبور در بیمارستانی در نزدیکی شهر برشا کار می‌کرده است. منطقه لمباردی در شمال ایتالیا در بهار سال ۲۰۲۰ به شدت درگیر شیوع ویروس کرونا بود.

به گزارش خبرگزاری آنسا در ایتالیا این پزشک با این کار قصد داشته تا تخت را برای سایر بیماران کرونایی خالی کند.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدبازرسان چند هفته پس از مرگ این دو بیمار به شواهدی دست یافتند که باعث مرگ این دو بیمار شده بود. پس از آن جسد این دو نفر توسط کارشناسان نبش قبر و دوباره بررسی شد. در جریان تحقیقات نشانه‌هایی از داروی بیهوشی در بدن آنها پیدا کردند. دارویی که به دو بیمار مزبور تزریق شده بود، در صورت استفاده در دوز اشتباه می‌تواند منجر به مرگ شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه

آماده‌باش در ایسلند در پی بیدار شدن یک منطقه آتش‌فشانی در نزدیکی پایتختشبه جزیره ریکیانس واقع در جنوب غربی ایسلند و نزدیکی ریکیاویک، پایتخت این کشور طی هفته‌های گذشته شاهد وقوع بیش از بیست هزار زمین‌لرزه بوده است. مادرشون ماییدس دم عیدی

یک افسر نیروی دریایی ایتالیا و یک وابسته نظامی سفارت روسیه به اتهام جاسوسی بازداشت شدندیک افسر نیروی دریایی ایتالیا و یک وابسته نظامی سفارت روسیه به اتهام جاسوسی بازداشت شدند جزئیات بیشتر🔽

بازداشت یک شهروند به دلیل انتشار ویدیویی از یک مرغداری در نیکشهر

مرگ یک نفر و خونریزی مغزی یک نفر دیگر در دانمارک پس از دریافت واکسن آسترازنکاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

در لمباردی ایتالیا یک پزشک متهم است که  مرگ دو بیمار کرونایی را تسریع کرده تا تخت برای بیماران دیگر خالی شود.فوران شمار مبتلایان به کرونا در هند که حاصل شیوع گونهٔ تازهٔ این ویروس، و برگزاری تجمعات سیاسی و مذهبی است بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این کشور را فلج کرده است.Aa منطقه‌ای در جنوب غرب ایسلند که کوه‌های آتش‌فشانی آن حدود هشتصد سال خاموش بودند به گفته دانشمندان بار دیگر در حال بیدار شدن است.Aa نیروهای امنیتی ایتالیا نیمه‌شب سه‌شنبه بک افسر نیروی دریایی این کشور را به همراه یک وابسته نظامی سفارت روسیه در رم به اتهام جاسوسی برای مسکو بازداشت کردند.

وضعیت بخش‌های مراقبت ویژه و سایر بخش‌ها در بیمارستان‌های لمباردی فاجعه‌بار است. این پزشک در شمال ایتالیا بازداشت شده و در حال حاضر در حصر خانگی به سر می‌برد. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید هندی‌ها تا کنون ۱۵۰ میلیون دوز واکسن زده‌اند و طبق اعلام دولت، از شنبهٔ پیش رو تمامی بزرگسالان این کشور یعنی حدود ۶۰۰ میلیون تن دیگر مشمول واکسیناسیون سراسری خواهند شد. او متهم است که با تزریق یک داروی مسدودکننده عصب‌-عضله منجر به مرگ دو بیمار شده است. پال اینارسون، استاد برجسته ژئوفیزیک در دانشگاه ایسلند می‌گوید توالی‌های زمین لرزه در این منطقه امر ناآشنایی نیست اما به گفته وی این برای نخستین بار است که تکان‌های زمین‌ لرزه‌های متعدد در ریکیاویک به خوبی حس می‌شود و احساس هر روزه این زمین‌ لرزه‌ها در پایتخت تجربه تازه‌ای است. این اتفاق در ماه مارس و در زمان اوج شیوع موج اول کرونا در لمباردی روی داده است. ظهور گونهٔ تازهٔ ویروس کرونا در هند با قابلیّت انتشار سریع‌تر و بازهٔ بیماری طولانی‌تر، موج تازه‌ای از همه‌گیری کووید-۱۹ را در این کشور و برخی از دیگر نقاط جهان سبب شده است. پزشک مزبور در بیمارستانی در نزدیکی شهر برشا کار می‌کرده است. به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید وزارت امور خارجه ایتالیا سفیر روسیه را احضار کرده است.

منطقه لمباردی در شمال ایتالیا در بهار سال ۲۰۲۰ به شدت درگیر شیوع ویروس کرونا بود.. به گزارش خبرگزاری آنسا در ایتالیا این پزشک با این کار قصد داشته تا تخت را برای سایر بیماران کرونایی خالی کند. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید بازرسان چند هفته پس از مرگ این دو بیمار به شواهدی دست یافتند که باعث مرگ این دو بیمار شده بود. پس از آن جسد این دو نفر توسط کارشناسان نبش قبر و دوباره بررسی شد. در جریان تحقیقات نشانه‌هایی از داروی بیهوشی در بدن آنها پیدا کردند. در یک سال و نیم گذشته،‌ نیروی دریایی این کشور نقش مرکز عملیات نظارت بر تحریم تسلیحاتی لیبی را بازی می‌کرد.

دارویی که به دو بیمار مزبور تزریق شده بود، در صورت استفاده در دوز اشتباه می‌تواند منجر به مرگ شود. پزشک متهم روز پنج‌شنبه ۹ بهمن (۲۸ ژانویه) به حبس خانگی رفته و روز جمعه ۲۹ ژانویه مورد بازجویی قرار می‌گیرد. او اتهامات طرح‌شده را رد کرده است. همکاران او در رسانه‌های ایتالیا از او دفاع کرده و گفته‌اند عمل او را باید در ارتباط با وضعیت بحرانی و فاجعه‌بار بهار سال ۲۰۲۰ سنجید. به گفته آنها دو بیمار فوت‌شده بیشتر از یک ساعت دیگر نمی‌توانستند زنده بمانند. اتحادیه اروپا و روسیه متقابلا یکدیگر را به در پیش گرفتن رویکرد مخرب در روابط دوجانبه متهم می‌کنند.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید یک پزشک به رسانه‌ها گفته است: «او دیوانه‌وار کار می‌کرد. برای چه باید بخواهد کسی را بکشد؟» در ایتالیا از آغاز پاندمی کرونا تا کنون بیش از ۸۶ هزار نفر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ جان باخته‌اند. تعداد کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند نیز بیش از دو میلیون و ۴۸۵ هزار نفر است. در همین زمینه: .