یک ویروس‌شناس: آلمان با پایان پاندمی فرسنگ‌ها فاصله دارد | DW | 12.11.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ویروس‌شناس ارشد آلمانی می‌گوید برخی کشورها می‌توانند تا بهار پاندمی را پشت سر بگذارند اما این شامل آلمان نمی‌شود. شاخص ابتلا در آلمان برای پنجمین روز پیاپی رکوردی جدید و بی‌سابقه به جا گذاشته است.

مدیر انستیتوی ویروس‌شناسی مجتمع پزشکی"شاریته" برلین معتقد است، برای این که موارد مرگ در میان مبتلایان به بیماری کووید۱۹ مانند بریتانیا اوج نگیرد باید هر چه سریع‌تر به روند موجود واکنش نشان داد.

به گفته دروستن تا زمانی که گونه دلتای ویروس کرونا، که قدرت سرایت بیشتری دارد، به تاخت و تاز ادامه می‌دهد بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ممکن است به سرعت با هجوم مبتلایان جدید و کمبود امکانات روبرو شوند.ویروس‌شناس ارشد آلمانی افزود، برخلاف آلمان، در کشورهایی مانند اسپانیا و پرتغال، که میزان واکسیناسیون در آنها قابل توجه است، شهروندان می‌توانند تا فصل بهار پاندمی را پشت سر گذاشته باشند.

با وجود رکوردزنی‌های مکرر آمار مبتلایان جدید و هشدارهای کارشناسان، سیاست‌گذاران موفق نشدند آلمان را برای ورود به یک پائیز کرونایی آماده کنند. این شاخص، موارد ابتلا در میان ۱۰۰ هزار نفر طی هفت روز را نشان می‌دهد و از روز دوشنبه به این سو پنج بار رکوردهای جدیدی بر جا گذاشته است.از نظر کارشناسان تنها هنگامی که ایمنی در برابر ابتلا به ویروس کرونا در میان شهروندان به گونه‌ای گسترش یافته باشد که موارد شیوع به صورت محدود و منطقه‌ای رخ دهد و نظام سلامت را به چالش نکشد، می‌توان از ورود به مرحله"اندمی" یا بومی شدن ویروس سخن گفت.

این ویروس‌شناس آلمانی می‌گوید، مسئولیت‌پدیری فردی شهروندان در موج‌های قبلی پاندمی آلمان را از مخمصه نجات داد و او امیدوار است این اتفاق بار دیگر رخ دهد.سیاست آینده دولت آلمان برای مقابله با کرونا

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

المان میشه یکمین دیکتاتوری نوین اروپا

مقصر کیه ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رکوردشکنی‌ ویروس کرونا در آلمان؛ ۵۰ هزار مبتلا در یک روز ثبت شدکارشناسان خیز تازه و شیوع ویروس کرونا در آلمان را به نرخ نسبتا پایین واکسیناسیون در این کشور نسبت می‌دهند که بنا به آمار رسمی کمی بیش از ۶۷ درصد جمعیت این کشور را شامل می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه رکوردشکنی کرونا در آلمان؛ ۵۰ هزار مبتلا در یک روز | DW | 11.11.2021برای نخستین بار از ابتدای پاندمی طی یک شبانه‌روز بیش از ۵۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آلمان شناسایی شد. کارشناسان هشدار می‌دهند که 'زمستان بسیار سختی' در انتظار شهروندان آلمان خواهد بود. بیشتر از زاکسن. مردمی عقب‌افتاده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آلمان: مذاکرات وین از آن جایی که رها شده ازسرگرفته شودوزارت خارجه آلمان در توییتی نوشت که مذاکرات وین درخصوص احیای برجام باید دقیقا از همانجایی که در تاریخ ۲۰ ژوئن رها شده بود از سرگرفته شود. غلط اضافی نکنید ، ان شاالله ما خواهیم گفت که چه مواردی مطرح خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه رکوردشکنی کرونا در آلمان؛ ۵۰ هزار مبتلا در یک روز | DW | 11.11.2021برای نخستین بار از ابتدای پاندمی طی یک شبانه‌روز بیش از ۵۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در آلمان شناسایی شد. کارشناسان هشدار می‌دهند که 'زمستان بسیار سختی' در انتظار شهروندان آلمان خواهد بود. بیشتر از زاکسن. مردمی عقب‌افتاده.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آژانس پناهجویی اتحادیه اروپا تا پایان امسال تشکیل می‌شود | DW | 12.11.2021پس از بیش از چهار سال مذاکره بالاخره کشورهای اتحادیه اروپا برای تبدیل دفتر اروپایی حمایت از پناهجویی به آژانس پناهجویی اتحادیه اروپا توافق کردند. این توافق باید رسما به تایید وزرای شورای اروپا برسد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا از گشت‌زنی یک ناو تهاجمی خود در دریای عمان خبر داد | DW | 11.11.2021ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا از اعزام یک ناو تهاجمی به دریای عمان و پیوستن آن به ناوگان پنجم این کشور خبر داد. این اقدام اندکی پس از تنش‌های اخیر و رزمایش زمینی دریایی ارتش ایران در سواحل دریای عمان انجام شد. رزمایش زمینی ارتش بحث انحرافیه. این حرکت نمایشی آمریکا برای تسکین درد توقیف نفتکش ـه. ناوگان پنجمی که هیچ غلطی نتونست بکنه. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند خصوصا در خلیج_فارس! تأکید این بنگاه خبرپراکنی بر «تهاجمی» بودن ناو اعزامی مفهوم نیست ، یعنی اون چند تا ناو که با سپاه روبرو شدن ناو «ماهیگیری» بودن؟؟!! جل الخالق🤔🤔🤔🤔
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »