یک هزار سمن، دوره‌های توان‌افزایی را گذرانده‌اند

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون رییس‌جمهوری: یک هزار سمن، دوره‌های توان‌افزایی را گذرانده‌اند

به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار سه‌شنبه‌شب در جمع بانوان نخبه و فرهیخته استان قم در سالن جلسات امام جواد استانداری قم با اشاره به حمایت دولت دوازدهم از نهادهای مدنی، از رشد و ارتقاء تشکل‌های مردم‌نهاد و موسسات خیریه و غیردولتی در کشور خبر داد.

معاون رییس جمهوری سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده را نقشه راه استان برای بهبود مشارکت بانوان در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دانست و گفت: حضور موثر بانوان در اجرای این سند بسیار مهم است که باید موردتوجه بانوان نخبه و صاحب‌نظر قرار بگیرد. ابتکار بابیان اینکه مهارت‌های ارتباطی در خانواده‌های ایرانی دچار اختلال است، بر ضرورت توسعه این آموزش‌ها در میان اعضای خانواده تاکید کرد و گفت: تاب‌آوری اجتماعی از دیگر موضوع‌هایی است که باید در مناطق آسیب‌پذیر، کم برخوردار و دارای ناهنجاری‌های اجتماعی توسعه پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😶😐😑

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا یک خانواده فقیر از پس هزینه تهیه یک وعده املت در روز برمی‌آید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مهاجرت اجباری 20 هزار تن دیگر از مردم ادلبمهاجرت اجباری 20 هزار تن دیگر از مردم ادلب جنایت نیرو های ایرانی و روسی و حزب الشیطان در ادلب سوریه، جنازه‌ی سوخته شده‌ی کودکی در ادلب به سببِ بمباران نیرو های ایرانی و روسی و حزب الشیطان. چرا کسی از این جنایت ها خبری منتشر نمیکنه؟ ادلب
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یونیسف: ثبت بیش از ۱۷۰ هزار نقض فاحش حمایت از حقوق کودکان در ۱۰ سالنقض فاحش کنوانسیون حمایت از کودکان شامل مواردی همچون کشتن و نقص عضو کودکان، استفاده از کودکان در درگیری‌های نظامی توسط گروههای مسلح، خشونت جنسی علیه کودکان، حمله به مدارس و بیمارستانها، ربودن کودکان و ممانعت از رسیدن کمک‌های انسان‌دوستانه به آن‌ها می‌شود. سالانه ۲۰۰ هزار کودک در انگلیس سقط می شوند به اسم آزادی زنان. جمع کنین این دکون دستگاههای حقوق بشریتونو.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض پمپئو به ردصلاحیت بیش از هزار نامزد انتخابات مجلس ایرانتوئیت مایک پمپئو در حالی منتشر می شود که بنا به اعلام ستاد انتخابات ایران صلاحیت یک هزار و ۳۳۶ نفر از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در هیات اجرایی رد شده است. آقای‌پمپئوشبهاشهرداری‌دیرزباله‌هارو‌جمع‌میکنندلطفاپیگیری‌کنید😂 😋کاش‌بجای‌پمپئواسمش‌ترمپت‌یاشیپوربود‌ازبس‌دم‌بساعت‌بوق.بوق.میکنه‌این‌آقافکرمیکنه‌‌مادرشوهرایران‌هست‌یاهووی‌ایران.بابایکی‌توضیح‌بده‌ایران‌اسم‌کشوره‌هی‌میادمیچسبه‌خودشومعلوم‌نیست‌ورزیراوناست.یازیرماهاست‌.بکش‌بیرون😝 ترامپ هر روز از اپیدمی دستکاری نتیجه انتخابات آمریکا حرف میزنه👇 حلش کردین یا نه؟ RiggedElection
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حدود 200 هزار مهاجر افغان طی سال 2019 در ترکیه دستگیر شدنداداره مهاجرت وزارت کشور ترکیه طی گزارشی اعلام کرد که در سال 2019 حدود 200 هزار مهاجر غیرقانونی افغان در سراسر کشور دستگیر شده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت مهاجم به خانه یک خاخام یهودی؛ فرماندار نیویورک: این حمله «تروریسم داخلی» بود🔺بازداشت مهاجم به خانه یک خاخام یهودی؛ فرماندار نیویورک: این حمله «تروریسم داخلی» بود ⚡️پس بازداشت مهاجمی که با سلاح سرد در خانه یک خاخام یهودی اقدام به مضروب کردن ۵ نفر کرده بود، فرماندار نیویورک این حمله را «تروریسم داخلی» عنوان کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »