یک هفته در سال صاحب یک ویلای لاکچری هستم با ساحل اختصاصی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 65 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«بیشتر مشتریان ماجوانانی هستند که مثلا ۴۰۰میلیون پول دارند ویک ویلای ۴ میلیارد تومانی را میپسندند ما این مشتری‌ها را به هم وصل می‌کنیم و پول‌هایشان را روی هم می‌گذارند و ویلا را می‌خرند و به‌صورت تایم_شرینگ استفاده میکنند.»👇 اخبار_ایران شهروندخبرنگاری

اولین بار واژه‌ » time sharing» تایم شرینگ در سریال کمدی پایتخت ۴ توسط شخصیت «رحمت» استفاده شد که سه برادر با ارث پدری‌شان شراکتی یک ماشین شاسی‌بلند خریده بودند و هرکدام زمان مشخصی را برای استفاده در طول هفته داشتند؛ اما در دو سال گذشته جایگاه این واژه از سریال‌های طنز تلویزیون به داخل دفاتر مشاورین املاک و مجتمع‌های تجاری لاکچری رسیده است.

به گفته کیان مشاوران معاملات ملکی در یک بازه زمانی دوساله روی معاملات تایم شرینگ در آن منطقه تبلیغ کرده‌اند. معاملاتی که حالا کاملا جا افتاده است: «خودمان هم تبلیغ کردیم با توجه به اینکه می‌دانستیم سریال پایتخت را تقریبا همه مردم ایران دیده‌اند در تبلیغات محیطی و مجازی مجموعه خودمان نوشتیم فروش ویلاهای لاکچری به‌صورت تایم شرینگ شعارمان هم این شد با هر مبلغ پس‌اندازی که دارید صاحب ویلا شوید.

در این معاملات دیگر سند تک‌برگی به اسم خریداران صادر نمی‌شود: «چون تعداد نفرات مشخص نیست و ممکن است مثلا ۲۰ نفر در خرید یک ویلا شریک باشند. از طرفی خیلی از این دوستان بعد از چند ماه پشیمان می‌شوند و تمایل به فروش دارند و به این شکل ما می‌توانیم با یک قرارداد سهم او را به مالک بعدی منتقل کنیم. درحالی‌که در پروسه‌ ثبت‌اسناد این اتفاق خیلی زمان‌بر یا حتی غیرممکن است.»

«رضا»، حقوقدان ساکن تهران می‌گوید وکلا به‌تازگی پرونده‌های مرتبط با موضوع خریدوفروش تایم شرینگ زیادی دریافت کرده‌اند. «شبنم»، ۳۲ ساله است و کار فیبروز ابرو یا میکرو بلدینگ انجام می‌دهد. او با چند نفر به شکل تایم شرینگ یک دفتر در یکی از برج‌های خیابان ظفر تهران اجاره کرده است: «خیلی از کسانی که شغل تمام‌وقت ندارند و از طرفی نیاز به یک دفتر شیک برای انجام کارهایشان دارند این روش را انتخاب می‌کنند. مزیت این دفاتر این است که اجاره‌ دفتر تمام‌وقت را نمی‌پردازند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا طی یک روز در هند 1013 و در برزیل 572 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان در تهران تا پایان هفتهتمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان تا پایان هفته استاندار تهران از تمدید تمام محدودیت‌ها و دورکاری کارمندان تا پایان هفته جاری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در دو هفته آینده تست انسانی واکسن کرونا شروع می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »