یک نماینده مجلس، روحانی نزدیک به خامنه‌ای را «لیاخوف زمانه» نامید

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 71 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 32%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از آن‌که علیرضا_پناهیان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را «جاهل و احمق» خواند، عبدالکریم_حسین‌زاده، نماینده مجلس، این روحانی نزدیک به خامنه‌ای را لیاخوف_زمانه نامید و گفت:«لیاخوف_زمانه در لباس روحانیت، مجلس را به توپ وقاحت کلامی می‌بندد.»

ای اسلامی؛ آدم باش»، عبدالکریم حسین‌زاده، نماینده مجلس دهم، این روحانی نزدیک به علی خامنه‌ای را «لیاخوف زمانه» خواند و گفت: «لیاخوف زمانه در لباس روحانیت در راس منبر حسینی می‌نشیند و مجلس را به توپ وقاحت کلامی می‌بندد.»

حسین‌زاده،نماینده نقده و اشنویه در مجلس دهم، خطاب به «نهادهای نظارتی» تاکید کرد که «بی‌طرفانه ورود کنید و این اهانت به رای ملت را بی‌پاسخ نگذارید» و تاکید کرد که «پناهیان نگرانِ شفافیت، به طرفدارانش بگوید قیمت توهین پراکنی چند» است. او خطاب به نمایندگان مجلس گفت: «مگر شما در مجلس به عقاید رای می‌دهید؟ شما بی‌خود می‌کنید بر اساس عقائد رای بدهید، شما باید بر اساس کار کارشناسی رأی بدهید نه بر اساس عقائد. ما کاری به عقید شما نداریم، می‌خواهیم شعور و درک کارشناسی شما را بفهمیم.»

سخنان پناهیان به «طرح شفافیت آرای نمایندگان» اشاره دارد که اولین بار در مرداد ۱۳۹۷ با امضای ۲۹ تن از نمایندگان به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ارائه شد و طی یک سال گذشته چند بار در مجلس مطرح شده اما هربار از جمله مجلس شورای اسلامی در جلسه چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ نمایندگان با «فوریت» آن مخالفت کردند و به این ترتیب این طرح به صورت عادی در مجلس بررسی می‌شود.

علاوه بر حسین‌زاده، شمار دیگری از نمایندگان از دو جناح سیاسی به سخنان پناهیان علیه مجلس اعتراض کرده‌اند. اسدالله عباسی عضو هیات رئیسه مجلس و از فراکسیون اصولگرایان ولایی، فراکسیون جناح اصولگر، با بیان اینکه «فرد توهین کننده به مجلس شورای اسلامی، با مفهوم"فوریت" آشنا نیست»، گفت: سخنان علیرضا پناهیان نشان دهنده «بی‌اطلاعی» او از آیین نامه داخلی مجلس و قانون اساسی است چون نمایندگان با اصل طرح شفافیت مخالفت نکردند بلکه به «فوریت» آن رای ندادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نفتکش 'آدریان دریا یک' محموله خود را تخلیه کردبنابر اعلام وزارت خارجه ایران، نفتکش 'آدریان دریا' یک محموله خود را تخلیه کرده و در سواحل مدیترانه پهلو گرفته است؛ البته اشاره‌ای به هویت خریدار این محموله نفتی نکرده است. این نفتکش با ۲/۱ میلیون بشکه نفت به ارزش حدود ۱۴۰ میلیون دلار در روز ۱۸ اوت به سوی شرق مدیترانه حرکت کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

علی پروین: فیفا ما را مجبور می‌کند زنان را به ورزشگاه راه دهیمعلی پروین، بازیکن سابق تیم ملی ایران، با بیان اینکه فیفا در نهایت ایران را مجبور می‌کند، زنان را به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ملک سلمان وزیر انرژی عربستان را برکنار کرد و پسرش را جای او گذاشتپادشاه عربستان طی حکمی در ساعات پایانی شب گذشته خالد بن عبدالعزیز الفالح وزیر انرژی این کشور را از پستش برکنار کرد و به جای او پسرش را در این پست گذاشت؛ اقدامی که با مقدمات اخیر چیده شده از سلب اختیاراتش در زمینه صنعت و معدن و نیز کنار گذاشتن او از هیئت مدیره شرکت 'آرامکو' دور از انتظار نبود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غذای مجلس ترحیم ۶۱ نفر را مسموم کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پاکت محرم "بنی‌فاطمه" را چه کسی می‌دهد+ فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim«نویسنده آمریکایی: بن‌سلمان معتاد به کوکائین است!» *مایکل ولف در کتاب جدید خود به نام «محاصره؛ ترامپ زیر آتش» فاش کرد که ولی‌عهد عربستان اعتیاد مزمن به کوکائین دارد *وی اختلافات میان خانواده سلطنتی در عربستان را نیز در کتاب خود آورده است مگه تو گوه خوری که معتاده مملکتو غارت کردن مهم نی معتادیه این مهمه
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تصاویر ماهواره‌ای آدریان دریا را در نزدیکی بندر طرطوس سوریه نشان می‌دهدشرکت آمریکایی توسعه فناوری فضایی ماکسار روز شنبه ۱۶ شهریور اعلام کرد تصاویر ماهواره‌ای از نفتکش جنجالی ایرانی آدریان دریا۱، ا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »