یک میلیارد دلار کمک برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی ترامپ | DW | 05.12.2021

14/09/1400 03:38:00 ب.ظ

دونالد ترامپ به نیل به هدف خود برای راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی اختصاصی به نام 'حقیقت' نزدیک شده است. شماری از سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری برای تحقق این امر متعهد شده‌اند.

شبکه اجتماعی 'حقیقت', دونالد ترامپ

دونالد ترامپ به نیل به هدف خود برای راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی اختصاصی به نام 'حقیقت' نزدیک شده است. شماری از سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری برای تحقق این امر متعهد شده‌اند.

دونالد ترامپ به نیل به هدف خود برای راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی اختصاصی به نام 'حقیقت' نزدیک شده است. شماری از سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری برای تحقق این امر متعهد شده‌اند.

یک میلیارد دلار کمک برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی ترامپدونالد ترامپ به نیل به هدف خود برای راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی اختصاصی به نام"حقیقت" نزدیک شده است. شماری از سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری برای تحقق این امر متعهد شده‌اند.شبکه اجتماعی ترامپ

شبکه اجتماعی Truth Social که دونالد ترامپ‌، رئيس‌جمهور پیشین آمریکا سودای راه‌اندازی‌اش را در سر می‌پروراند، مورد حمایت سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.پیش از این ترامپ اعلام کرده بود به منظور به اشتراک ‌گذاشتن آزادانه نظراتش قصد راه‌اندازی یک شبکه اختصاصی با نام"حقیقت" را دارد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

این بابا هم تبدیل شد به احمدی نژاد اونا 😂 فقط با این تفاوت که احمدی نژاد یه گدا بود ایشون یه‌کم پولداره 😄 راستی آلمان نازی هنوز سلاح_شیمیایی میفروشه عالی, very nice. کی میاد برای اندروید؟

راست سنتی فرانسه برای اولین بار یک سیاستمدار زن را نامزد راهیابی به کاخ الیزه کردوالری پکرس، وزیر پیشین بودجه فرانسه روز شنبه با غلبه بر اریک سیوتی، نامزد جناح تندروی حزب جمهوریخواهان به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست‌ جمهوری سال آینده انتخاب شد.

بلینکن: ایران برای بازگشت به توافق اتمی جدی به نظر نمی‌رسد | DW | 04.12.2021وزیر خارجه آمریکا گفت آخرین دور مذاکرات وین به پایان رسید زیرا ایران در انجام آنچه برای بازگشت به برجام ضروری است، جدی به نظر نمی‌رسد. او یادآور شد که در صورت شکست دیپلماسی واشنگتن گزینه‌های دیگر را بررسی می‌کند. نمى دانم پشت صحنه چه خبر آست ولى جاى كه ميدانم تناب سياسى نبايد هميشه محكم وسفت آست چی؟ رژیم آخوندی و شکست؟ تازه می خواهد شروع یا آغاز بکار کند، در دیپلماسی رژیم آخوندی تجربه نشان داده است که خیلی قوی است. این همه مرگ بر اسرائیل و مرگ آمریکا فقط برای قشنگی و شوخی ست.😂😂😂 چقدر شما مادرجنده تشریف داری جناب بلینکن

بلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بودبلینکن: هر اقدام چین برای تهاجم به تایوان «به طور بالقوه فاجعه‌بار» خواهد بود وزیر دفاع تایوان گفته است تنش‌ها با چین به بدترین وضعیت طی بیش از ۴۰ سال گذشته رسیده و افزوده است پکن تا سال ۲۰۲۵ قادر خواهد بود یک تهاجم «تمام‌عیار» انجام دهد. بلینکن ؟؟ چین ؟؟ اقدام ؟؟ تایوان ؟؟ حسین اوباما ؟؟ آیت الله بایدن و مقابله با چین ؟؟ آمریکا واقعا توهم دارد فکر میکند هنوز ابرقدرت جهان است که برای چین و روسیه شاخ و شانه میکشد اکراین و تایوان باید از افغانستان درس عبرت بگیرند و بدانند که این نانجیب های یانکی متحد قابل اعتماد نیستند حتی از ایران میترسند برای جنگ با ایران هم منتظر کمک ناتو و ۱۸۰ کشور دیگر هستند فکر بوی جنگ سوم جهانی داره میاد. نظر شما چیه؟

امارات یک قرارداد تسلیحاتی با فرانسه به ارزش ۱۸ میلیارد دلار امضا کردامارات یک قرارداد تسلیحاتی با فرانسه به ارزش ۱۸ میلیارد دلار امضا کرد طبق این قرارداد امارات_متحده_عربی ۸۰ فروند جت جنگنده_رافال از فرانسه خریداری می‌کند. همچنین ۱۲ هلیکوپتر جنگی ساخت شرکت ایرباس به امارات فروخته می‌شود. بعد میگن چرا مردم در ایران قیام نمیکنن ،چرا شاهزاده کاری نمیکنه ،چرا دنیا بفکر مردم ایران نیست ،خب این همه پول ریخته اونم بخاطر یک حکومت آخوندی در ایران ،گور پدر مردم ایران عرب‌های ترسو اینهمه هواپیما خریدین برای اونجای عمتون ترسوها ج.ا با دست خالی همه منطقه را صاحب شده شما با اینهمه تجهیزات پیشرفته جرات ندارین یه ترقه به طرف نیروهای سپاه تروریستی پاسداران پرت کنین حداقل چارتا کلاش به ما قرض بدین

بازداشت یک نوجوان ۱۶ ساله در اشنویه به اتهام همکاری با احزاب کرد

روسیه واردات «فلفل دلمه‌ای» ایران را ممنوع کرد؛ تهدید یک مقام ایرانی به «اقدام متقابل‌»به گزارش رسانه‌های ایران، مقامات روسیه در نامه‌ای به رئیس گمرک داغستان اعلام کرده‌اند که پذیرش فلفل دلمه‌ای از ایران به دلیل «نداشتن گواهی‌نامه باقی‌مانده سموم کشاورزی» و «نقض مکرر استانداردهای بهداشتی» ممنوع شده است. اقدام متقابل!!؟ اقدام متقابل رو خوب اومد!! ما هم ازشون فلفل دلمه اي نميخريم😂 مردم دو كشور هم فلفل دلمه اي وطني مرگ كنن😂 از این پس ودکا ممنوع چون هیچیشون بدردمون نمیخوره حتی گوشتهاشون منظورم گوشت دامه😁😅🤣

جهان یک میلیارد دلار کمک برای راه‌اندازی شبکه اجتماعی ترامپ دونالد ترامپ به نیل به هدف خود برای راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی اختصاصی به نام"حقیقت" نزدیک شده است.Send والری پکرس، وزیر بودجه پیشین فرانسه و رئیس‌ کنونی منطقه «ایل دو فرانس» به مرکزیت پاریس روز شنبه به عنوان نامزد حزب راستگرای جمهوریخواهان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده این کشور انتخاب شد.دور هفتم مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین، جمعه سوم دسامبر پایان گرفت و طرفین به کشورهای خود برگشتند.اشتراک چاپ وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا روز جمعه ١٢ آذر در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز گفت رهبران چین باید نسبت به اقدامات خود در قبال تایوان به دقت فکر کنند.

شماری از سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری برای تحقق این امر متعهد شده‌اند. شبکه اجتماعی ترامپ شبکه اجتماعی Truth Social که دونالد ترامپ‌، رئيس‌جمهور پیشین آمریکا سودای راه‌اندازی‌اش را در سر می‌پروراند، مورد حمایت سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. به این ترتیب او اولین زنی است که از سوی راستگرایان سنتی فرانسه به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری معرفی می‌شود. پیش از این ترامپ اعلام کرده بود به منظور به اشتراک ‌گذاشتن آزادانه نظراتش قصد راه‌اندازی یک شبکه اختصاصی با نام"حقیقت" را دارد. به همین دلیل این دور مذاکرات را به پایان رساندیم. گروه رسانه‌ای و فناوری ترامپ (TMTG) و شرکت"دیجیتال وورد" شنبه ۵ دسامبر (۱۴ آذر) طی اطلاعیه‌ای مشترکا اعلام کردند، سرمایه‌گذاران می‌خواهند با یک میلیارد دلار معادل ۸۸۰ میلیون یورو به راه‌اندازی این شبکه کمک کنند. او اولویت خود را اصلاح قانون ۳۵ ساعت کار در هفته عنوان کرده است تا به گفته وی کارگران و کارمندان بتوانند با کار بیشتر درآمد بیشتری داشته باشند. در اطلاعیه مشخص نشده که این سرمایه‌گذاران دقیقا چه کسانی هستند. چین اولویت نخست سیاست خارجی پرزیدنت بایدن است.

بنا بر این اطلاعیه، این پول به ۲۹۳ میلیون دلاری که شرکت"دیجیتال وورد" در ماه سپتامبر در بورس به دست آورده بود اضافه خواهد شد. او تاکید می‌کند در صورت راهیابی به کاخ الیزه مهاجرانی را که به طور غیرقانونی وارد فرانسه شده‌اند از کشور اخراج خواهد کرد.» دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش، فرایند موجود را با شرکای خود به دقت بررسی خواهد کرد"تا بببنیم آیا ایران تمایلی به تعامل جدی دارد یا خیر. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید شروع کار در سال ۲۰۲۲ دونالد ترامپ بعد از حمله هوادارانش به ساختمان کنگره آمریکا در ششم ژانویه سال جاری از پلت‌فرم‌های بزرگی مانند فیس‌بوک، توییتر و یوتیوب بیرون رانده شد. پس از آن ترامپ ۷۵ ساله اعلام کرد، با راه‌اندازی شبکه اجتماعی اختصاصی خود قصد دارد با"استبداد" شرکت‌های بزرگ فناوری مقابله کند. او در حالی در دور دوم انتخابات مقدماتی جمهوریخواهان توانست اریک سیوتی را شکست دهد که این نماینده تندروی حزب در پارلمان فرانسه از ایده برپایی «گوانتاناموی فرنسوی» برای مقابله با تروریسم دفاع می‌کرد. قرار شد که شبکه Truth Social در اوایل سال ۲۰۲۲ کار خود را آغاز کند. دیپلمات‌های غربی گفته‌اند که پیشنهادهای جدیدی که ایران در مذاکرات وین ارائه کرده، دست طرف مقابل را برای ادامه گفت‌وگوهای بیشتر تقریبا بسته است و متون به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که انگار شش دور مذاکرات قبلی وجود نداشته‌اند. ترامپ هنوز هم در میان محافظه‌کاران آمریکا محبوبیت دارد و چشم به انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ این کشور دوخته است. موضوعاتی که اغلب دغدغه‌های رای‌دهندگان راست افراطی محسوب می‌شوند.

او در دوران ریاست جمهوری خود در شبکه‌های اجتماعی حضوری فعال داشت. تنها در توییتر ۸۸ میلیون کاربر پیام‌های او را دنبال می‌کردند. امانوئل ماکرون که کمتر از یک ماه دیگر به عنوان رئیس‌جمهوری فعلی فرانسه ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را برعهده خواهد گرفت تاکنون تصمیم خود برای نامزدی در انتخابات پیش‌رو را اعلام نکرده است.  حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه دولت رئیسی ادعا کرده که ایران از"مذاکرات جدی و یک توافق خوب" استقبال می‌کند.  در همین زمینه: .