یک ماه پس از تولد دخترم به کردستان برگشتم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

«وقتی دوران دفاع مقدس را از میان اندک شنیده ها مرور می کنیم، می بینیم همه اقشار تا پای جان برای دفاع از کشور و انقلاب خود را به آب و آتش زدند تا مبادا ایران طعمه گرگان شود و پرستاران نیز جزو همین اقشار بودند هرچند پرستار بودند ولی آماده جان دادن شدند.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، محبوبه هاشمی جزو همین عده ای بوده که حتی پس از به دنیا آمدن دخترش به کردستان برمی گردد تا بتواند نقش خود را ایفا کند. آنچه می خوانید حاصل گفتگوی خبرگزاری بسیج با این پرستار دوران جنگ است:

در کنار فعالیت هایی که در مسجد داشتم، اواخر سال 59 به استخدام علوم پزشکی درآمدم و به عنوان بهیار در بیمارستان طالقانی مشغول به خدمت شدم. با فعالیتی که ما در قالب پرستاری و بهیاری در بیمارستان داشتیم امدادگرانی هم از شهرهای مختلف برای کمک به ما در رسیدگی به مجروحان می آمدند چراکه زمان های عملیات افراد بیشتری نیاز بود تا بتوانیم خدمات ارائه کنیم و زخمی های زیادی هم از شهرهای مختلف کشور و استان به بیمارستان منتقل می کردند که یکی از روزها هم شهید مهدی باکری و آهنگران با حضور در بیمارستان از مجروح ها عیادت کردند که جزو خاطرات شیرین خدمتم است.

مدتی که من در کردستان بودم پیش از آغاز برخی عملیات ها می رفتیم و پس از عادی شدن اوضاع، دوباره به تبریز برمی گشتیم که من پس از به دنیا آمدن دخترم که تنها 30 روز از به دنیا آمدنش گذشته بود، دوباره کردستان رفتم، آنجا برای ما منزلی آپارتمان مانند داده بودند که پس از 24 ساعت شیفت، نصف روز هم آنجا استراحت می کردیم و دخترم را هم مادرم در طول خدمتم نگهداری می کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.