یک ملوان زن برای اولین بار دوره آموزش رزمی ویژه نیروی دریایی آمریکا را با موفقیت تکمیل کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

برای نخستین بار یک ملوان زن دوره آموزشی طاقت‌فرسای ۳۷ هفته‌ای را با موفقیت تکمیل کرد و به عضویت تیم ستاد فرماندهی جنگاوری ویژه نیروی دریایی ایالت متحده آمریکا درآمد.

به گزارش آسوشیتدپرس، از جمله مسئولیت‌های این تیم هدایت کشتی‌های حامل یگان ویژه نیروی دریایی و به انجام رساندن ماموریت‌های بسیار محرمانه در دریا است. مقامات نیروی دریایی گفتند که بنا بر یک سیاست نظامی معمول برای نیروهای عملیات ویژه، هویت این زن را آشکار نکرده یا جزئیات بیشتری از وی را ارائه نخواهند داد.

او یکی از ۱۷ ملوانی است که روز پنجشنبه فارغ‌التحصیل شدند و درجه خود را دریافت کردند. وی همچنین اولین زن از ۱۸ زنی است که برای رسیدن به این سمت تلاش کرده و مراحل سخت آموزشی آن را با موفقیت به پایان رساند. فارغ ‌التحصیل شدن یک ملوان زن یکی از دستاوردهای بزرگ اخیر است که نشان می‌دهد زنان می‌توانند در یکی از سخت‌ترین و پررقابت‌ترین شغل‌های عملیات ویژه نظامی وارد شوند. این در حالی است که این فرصت تنها از پنج سال پیش برای زنان میسر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شوهر نمیخواد ایشون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نقش یک پزشک ساکن آمریکا در ماجرای ترور رئیس‌جمهور هائیتی | DW | 17.07.2021پلیس هائیتی در همکاری با ماموران سازمان اطلاعات کلمبیا از آمران و عاملان ترور رئیس جمهور هائیتی پرده برگرفته است. گفته می‌شود سرنخ ترور جوونل موئیز در دست یک پزشک هائیتی‌تبار ساکن آمریکا بوده است. همیشه پای آمریکا دخیله😔
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیش از یک میلیون مهاجر غیرقانونی در مرز آمریکا با مکزیک بازداشت شده‌اندطی سال جاری بیش از یک میلیون مهاجر غیرقانونی در مرز آمریکا با مکزیک بازداشت شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

توافق آمریکا، افغانستان، پاکستان، و ازبکستان برای ایجاد یک چارچوب دیپلماتیک به منظور افزایش ارتباط منطقه‌ای♦️ توافق آمریکا، افغانستان، پاکستان، و ازبکستان برای ایجاد یک چارچوب دیپلماتیک به منظور افزایش ارتباط منطقه‌ای ⬇️بیشتر بخوانید: اگرازبکستان دراین چارچوب شامل شود تباه میشود بخاطریکه پاکستان دراین چارچوب بخاطر تباهی این کشور هاست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیران خارجه آمریکا و فرانسه روند بازگشت متقابل به تعهدات در قالب برجام را بررسی کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خاک برسرت آمریکا خاک تو اون سر وزیر خارجه آمریکا که در حد نخست وزیر اسلونی هم جسارت و جربزه نداره از وقتی که دموکرات ها روی کار اومدن گند زدن به آمریکا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا انصراف سعد حریری از تشکیل دولت لبنان را « نا‌‌امید‌کننده» خواندوزیر خارجه آمریکا انصراف سعد حریری از تشکیل دولت لبنان را « نا‌‌امید‌کننده» خواند ▪️آقای بلینکن در بیانیه‌ای گفت: «رهبران در بیروت باید فورا اختلافات حزبی را کنار بگذارند و دولتی تشکیل دهند که به مردم لبنان خدمت کند.» ⬇️بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا و روسیه بیانیه مشترکی را درباره همکاری در زمینه چالش‌های اقلیمی منتشر کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »