یک قانون‌گذار اوکراینی می‌گوید مسکو ۵۰۰ هزار نفر را از اوکراین به روسیه فرستاده است

31/01/1401 07:21:00 ب.ظ

یک قانون‌گذار اوکراینی می‌گوید مسکو ۵۰۰ هزار نفر را از اوکراین به روسیه فرستاده است مسکو هدف قرار دادن عمدی غیرنظامیان از زمان اشغال اوکراین را تکذیب کرده و می‌گوید به کسانی که مایلند اوکراین را ترک کنند، کمک‌های بشردوستانه ارایه می‌کند. بیشتر بخوانید:

رئیس کمیته امور بشردوستانه پارلمان اوکراین روز چهارشنبه به قانون‌گذاران اتحادیه اروپا گفت که مسکو نیم میلیون نفر را به زور از اوکراین به روسیه منتقل کرده است. چاپ رئیس کمیته امور بشردوستانه پارلمان اوکراین روز چهارشنبه به قانونگذاران اتحادیه اروپا گفت که مسکو نیم میلیون نفر را به زور از اوکراین به روسیه منتقل کرده است.

به گزارش رویترز، میکیتا پوتورایف بدون ارائه مدارک و جزئیاتی در این رابطه، از صلیب سرخ خواست با ناپدید‌شدگان تماس برقرار کند.

رویترز نتوانسته است این آمار را به طور مستقل تایید کند و از وزارت خارجه روسیه خواستار پاسخ در این مورد شده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

سازمان ملل: بحران اوکراین ممکن‌ است 47 میلیون نفر را به گرسنگی بکشاندسازمان ملل: بحران اوکراین ممکن‌ است 47 میلیون نفر را به گرسنگی بکشاند برنامه جهانی غذا (WFP) وابسته به سازمان ملل متحد گزارشی تحت عنوان «ناامنی شدید غذایی ناشی از جنگ اوکراین» منتشر کرد.

یک مقام پنتاگون:‌ کمک‌های جدید نظامی آمریکا به مرز اوکراین رسید | DW | 18.04.2022به گفتە یک مقام پنتاگون نخستین محموله کمک‌های جدید نظامی آمریکا به مرز اوکراین رسیده است. مقامات اوکراینی گفتند، ارتش روسیه بر کنترل کل مناطق دونتسک و لوهانسک متمرکز شدە و در حال تدارک حمله جدید به شرق این کشور است. خاک بر سر غرب که فقط تماشا میکنه از پوتین بیشرف نترسید اگر بترسید در آینده به سمت اروپا پیشروی خواهد کرد آمریکا،قدرت پوشالی نوین😘🤣😂

زلنسکی: حمله گسترده روسیه به شرق اوکراین آغاز شدولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین، شامگاه دوشنبه اعلام کرد که حمله گسترده روسیه در منطقه شرقی دونباس آغاز شده است.

پنتاگون: روسیه برای تهاجمی بزرگ به شرق اوکراین تدارک دیده استدر حالی که نبردهای شدیدی در ماریوپل و شهرهای شرق اوکراین جریان دارد، یک مقام ارشد پنتاگون اعلام کرد که ایالات متحده، تحرکات روسیه در شرق اوکراین را به

جنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکاجنگ اوکراین؛ حملات سنگین روسیه به منطقه دونباس و رایزنی دوباره جو بایدن با متحدان آمریکا آخرین اخبار و گزارش‌ها از حمله روسیه به اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.

جنگ اوکراین؛ روسیه از «آخرین مدافعان ماریوپل» خواست به «مقاومت احمقانه» پایان دهندروسیه از سربازان اوکراینی خواست سلاح خود را زمین بگذارند و به «مقاومت احمقانه» پایان دهند در صفحه پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات و خبرهای مرتبط با حمله نظامی روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: افغانستان را به مقصد رساندند حال هم نوبت شماست