یک قانون‌گذار اسرائيلی به ویروس کرونا مبتلا شد؛ برنامه‌های کنست لغو شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

یک قانون‌گذار اسرائيلی به ویروس_کرونا مبتلا شد؛ برنامه‌های کنست لغو شد به نوشته روزنامه اسرائيلی هاآرتص در روز پنجشنبه ۱۵ خرداد، پس از اعلام ابتلای «سامی ابو شحاده» یک قانونگذار اسرائيلی به ویروس کرونا، برنامه های پارلمان این کشور برای روز پنجشنبه لغو شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نوشته روزنامه اسرائيلی هاآرتص در روز پنجشنبه ۱۵ خرداد، پس از اعلام ابتلای «سامی ابو شحاده» یک قانونگذار اسرائيلی به ویروس کرونا، برنامه های پارلمان این کشور برای روز پنجشنبه لغو شد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائيل به ۱۷ هزار و ۴۲۹ نفر رسیده است.آمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از ۶.۶ میلیون نفر (شش میلیون و ششصد هزار نفر) رسیده است و بیش از ۳۸۸ هزار نفر نیز بر اثر شیوع این بیماری جان باخته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا رو شکر

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات به کشتن یک فلسطینی مبتلا به اوتیسم توسط پلیس اسرائیل | DW | 03.06.2020کشتن یک مرد فلسطینی به دست ماموران پلیس اسرائیل موجی از اعتراضات را برانگیخته است. علاوه بر تظاهرات اعتراضی و موضع‌گیری سیاستمداران و کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل، خاخام اورشلیم هم به دیدار خانواده قربانی رفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک دادگاه در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت غرامت محکوم کرد🔺یک دادگاه در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت غرامت محکوم کرد ⚡️دادگاهی در ایالات متحده با صدور حکمی ایران و سوریه را در قبال جبران خسارت به شهروندان آمریكایی که در حملات فلسطینی‌ها به اسرائیل زخمی و یا کشته‌شده‌اند، به پرداخت غرامت محکوم کرد. آخوند نم پس نمی ده!!! از رو نمیرید خدایی😂😂😂 ICantBreathe
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وابستگی معیشت یک ونیم میلیون نفر به جنگل های زاگرسوابستگی معیشت یک ونیم میلیون نفر به جنگل‌های زاگرس رئیس مرکز جنگل‌های خارج از شمال سازمان جنگل‌ها با اشاره به اینکه جنگل‌های زاگرس یک منطقه استراتژیک برای کشور است، گفت: معیشت حدود یک و نیم میلیون نفر از مردم ساکن در این مناطق وابسته به جنگل‌های زاگرس است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت بالاترین آمار ابتلا به کرونا طی یک ماه اخیر در اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض های آمریکا؛ انتقاد از حضور ترامپ در یک مکان مذهبیسراسقف کاتولیک واشنگتن به شدت از حضور دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در یک مکان مذهبی انتقاد کرده و ضمن 'شرم آور' خواندن این اقدام، هدف از آن را 'انحراف افکار عمومی' دانسته است. دونالد ترامپ و همسرش سه شنبه از معبد یادبود پاپ ژان پل دوم در واشنگتن دیدار کردند. سر اسقف کاتولیک واشنگتن غلط کرده. اعتقاد درونی ترامپ به خودش مربوطه. شما ببخشید ترامپ اسکول شده. دست به دمن انجیل شده گه خورده باتو بي بي سي
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خطیب مسجد وزیراکبرخان کابل در یک حمله تروریستی کشته شدانا لله وانا اليه راجعون 😭 انا لله و انا الیه راجعون
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »