یک فرصت طلایی برای هنرجویان متقاضی شرکت در دوره‌های آموزشی مرکز هنر جهاد تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امکان رزرو دوره‌های مرکز آموزش هنر جهاد دانشگاهی تهران برای هنرجویان متقاضی پیش از تکمیل ظرفیت فراهم شد و به داوطلبان و متقاضیان شرکت در دوره‌های مرکز توصیه می‌شود از این فرصت استنثائی استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، متقاضیان می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت دوره‌ها بدون پرداخت هزینه‌ی کامل، با پیش‌پرداخت در این دوره‌ها رزرو کنند.

با توجه به ظرفیت محدود، علاقه‌مندان با پیش ثبت‌نام علاوه‌بر استفاده از تخفیف و مزایا دیگر نگران تکمیل شدن ظرفیت نخواهند بود. همچنین در مرکز آموزش هنر جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به هنر دوستان به‌صورت رایگان مشاوره داده می‌شود تا رشته هنری مورد علاقه خود را پیدا کرده و تا پایان مسیر هنرجویان را همراهی می‌کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر برای کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران می‌توانند به سایت Jtac.ir مراجعه کنند و یا برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 66964613 -021 تماس بگیرید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحویل سکه‌های اولین حراج مرکز مبادله فردا آغاز می‌شودسخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا گفت: برندگان باید صرفا در بازه زمانی یک هفته پس از شرکت در حراجی برای تحویل سکه‌های خود به بانک مراجعه کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز تحویل سکه‌های اولین حراج مرکز مبادله فردا ۲۱ اسفند ۱۴۰۲به گزارش شبکه شرق، سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا گفت: برندگان باید صرفا در بازه زمانی یک هفته پس از شرکت در حراجی برای تحویل سکه‌های خود به بانک مراجعه کنند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »

حداقل و حداکثر معدل پذیرش دکتری بدون آزمون اعلام شددانشگاه تربیت مدرس در خصوص حداقل و حداکتر نمرده داوطلبان متقاضی پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان در دوره‌های دکتری سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور ۴۱ درصدی در انتخابات جهاد مقبول بود/ نرخ بیکاری رو به کاهش استخطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: مشارکت ۴۱ درصدی یک جهاد مقبول و سرافرازی ثابت در تاریخ انتخابات بود.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

انفجار نارنجک باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبانمدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در مرکز پایتخت خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

قطع انگشتان یک پاکبان بر اثر انفجار نارنجک باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوریبه گزارش شبکه شرق، مدیر روابط عمومی اورژانس استان تهران از انفجار نارنجک دستی باقی‌مانده از چهارشنبه‌سوری در دستان یک پاکبان در حین نظافت محله‌ای در مرکز پایتخت خبر داد.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »