یک فرمانده ارشد ارتش یمن در درگیری با حوثی‌ها کشته شد

19/10/1400 09:53:00 ق.ظ

یک فرمانده ارشد ارتش یمن در درگیری با حوثی‌ها کشته شد لشکر «العمالقه» ارتش یمن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که سرهنگ مجدی الردفانی، فرمانده ارشد در این لشکر که در درگیری با شبه‌نظامیان حوثی در شهرستان بیحان استان شبوه زخمی شده بود، جان باخت.

یک فرمانده ارشد ارتش یمن در درگیری با حوثی‌ها در استان شبوه در جنوب این کشور کشته شد. - خبرگزاری آناتولی 09.01.2022 یمن/ خبرگزاری آناتولی لشکر «العمالقه» ارتش یمن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که سرهنگ مجدی الردفانی، فرمانده ارشد در این لشکر که در درگیری با شبه‌نظامیان حوثی در شهرستان بیحان استان شبوه زخمی شده بود، جان باخت.

در این گزارش به جزئیات بیشتری اشاره نشده است. این در حالی است که لشکر «العمالقه» روز جمعه گذشته اعلام کرد که شهرستان بیحان شبوه بطور کامل از وجود شبه‌نظامیان حوثی پاکسازی شده است. درگیری‌ها میان نیروهای دولتی یمن و شبه‌نظامیان حوثی از ماه اوت سال 2020 در جبهه‌های مختلف مجددا شدت گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ادامه پیشروی ارتش یمن در مأرب و بازپس‌گیری مناطقی در استان شبوهبا ادامه نبردها در استان‌های شبوه و مأرب، ارتش یمن و گردان‌های العمالقه، توانستند در چندین منطقه پیشروی‌های چشمگیری را محقق کنند.مرکز رسانه‌ای ارتش یمن

کرونا در ایران؛ در جست‌وجوی آسترازنکا

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید

افشای اسرار حزب‌الله لبنان در پی سرنگونی پهپاد آن در اسرائیلدر پی سرنگونی پهپاد حزب‌الله در مرز لبنان و اسرائیل در سه‌شنبه گذشته، عکس‌هایی از رهبران و عناصر حزب‌الله لبنان فاش شد که در حافظه دوربین این پهپاد ذخیره

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی

مزاحمت هلی‌کوپتر در تجمع خانواده قربانیان هواپیمای اوکراینی در شاهد‌شهر