یک فروند پهپاد در استان اردبیل ایران سقوط کرد

22/07/1399 11:56 ق.ظ

مقامات استان اردبیل ایران از سقوط یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات استان اردبیل ایران از سقوط یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبر دادند.استانبول/ خبرگزاری آناتولییک فروند پهپاد صبح امروز سه‌شنبه در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل ایران سقوط کرد.

یک فروند پهپاد صبح امروز سه‌شنبه در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل ایران سقوط کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ارتش آذربایجان 3 فروند پهپاد ارمنستان را ساقط کرد

شش سال زندان، مجازات اعتراض یک فعال مدنی به حجاب اجباری در جمهوری اسلامی🔺شش سال زندان، مجازات اعتراض یک فعال مدنی به حجاب_اجباری در جمهوری_اسلامی ⚡️ژیلا کرم‌زاده مکوندی، فعال مدنی منتقد حجاب اجباری در ایران، به تازگی به دلیل ابراز نظر و شرکت در اعتراضات_آبان ماه گذشته، توسط یک دادگاه در ایران به شش سال زندان محکوم شد.

اینفوگرافی| برندگان نوبل 2020 در یک نگاه📊 اینفوگرافی| برندگان نوبل ۲۰۲۰ در یک نگاه 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline ایشالله چندسال دیگه همینجا... سلامتی دکتر ثابتی صلوات

کرونا در افغانستان؛ شناسایی 71 مورد جدید طی یک روز

کرونا در ایران رکورد شکست؛ طی یک روز 272 نفر جان باختندبا فوت 272 بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در ایران، رکورد شمار بیشترین قربانیان روزانه ویروس کرونا در این کشور شکسته شد. - خبرگزاری آناتولی

چهل نفر به یک مرکز پلیس در فرانسه حمله‌ور شدندگروه چهل نفره‌ای به مرکز پلیس در شهر «سامپینی-سور-مارن» واقع در جنوب شرقی پاریس پایتخت فرانسه با پرتاب ترقه و مواد آتش‌بازی حمله‌ور شدند. - خبرگزاری آناتولی گروه چهل نفره‌ای به مرکز پلیس در شهر «سامپینی-سور-مارن» واقع در جنوب شرقی پاریس پایتخت فرانسه با پرتاب ترقه و مواد آتش‌بازی حمله‌ور شدند.

مقامات استان اردبیل ایران از سقوط یک فروند پهپاد در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبر دادند.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

یک فروند پهپاد صبح امروز سه‌شنبه در اراضی زراعی روستای اوزن تپه علیا از توابع شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان در استان اردبیل ایران سقوط کرد.

به گزارش «ایرنا»، بهروز ندایی، معاون سیاسی-امنیتی استاندار اردبیل سقوط این پهپاد را تائید کرده و گفت: تعلق و مالکیت این پهپاد و چگونگی سقوط آن در منطقه تحت بررسی است.احتمال می‌رود این پهپاد متعلق به ارتش آذربایجان یا ارمنستان باشد.