یک فلسطینی در غزه شهید شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک فلسطینی در راهپیمایی بازگشت بزرگ به دست نظامیان اسرائیل در نوار غزه شهید شده‌ است.

وزارت بهداشت فلسطین طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ساهر عوض الله عثمان، فلسطینی 20 ساله در راهپیمایی بازگشت بزرگ توسط نظامیان اسرائیل در شهر رفح در جنوب نوار غزه شهید شده‌ است.گفتنی است مردم فلسطین از 30 ماه مارس سال گذشته در مرز غزه با اسرائیل در راهپیمایی مسالمت‌آمیز بازگشت بزرگ به مناسبت چهل و دومین سالگرد «روز زمین» شرکت می‌کنند.

ارتش اسرائیل برای برخورد با آنها که خواهان بازگشت به سرزمین خود و پایان 12 سال محاصره غیرقانونی غزه هستند، از گلوله‌های جنگی استفاده می‌کند. ده‌ها معترض فلسطینی تا کنون به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل در مرز نوار غزه به شهادت رسیده و هزاران نفر دیگر زخمی شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ناسا؛ انتشار تصاویری از لحظۀ بلعیده شدن یک ستاره توسط یک سیاهچالهداده‌های تلسکوپ غول‌پیکر تس اخیرا واقعه‌ای موسوم به ASASSN-19bt را ثبت کرده که طی آن یک ستاره به یک سیاهچاله نزدیک شده و کشش شدیدی که از سمت سیاهچاله ایجاد شده ستاره را به سمت خود جذب می‌کند. نابودش کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شاهکار نقاشی ۷۰۰ ساله در آشپزخانه یک زن فرانسوی یافت شدیک زن سالمند فرانسوی اهل شهر کومپین صاحب این اثر است. او که تصور می‌کرد این تابلوی کوچک با ابعاد ۲۵.۸ سانتی‌متر در ۲۰.۳ سانتی‌متر، تنها یک نقاشی مذهبی کوچک است، آن را در بالای یک اجاق نصب کرده بود. از این آشغالا تو ایتالیا فراوونه به خاطر اینکه این نقاشی‌ها کار خود استاد نیستند کار شاگرد های استادند که برای تجربه از کار استاد کپی برداری می کردند،بازار پر از نقاشی های کهنه و قدیمی که قیمت آنها ۱۰۰ ،۱۵۰ یورو است خدا که بدهد نمیپرسد بچه کی استی، خدا هم به این زن فرانسوی داد، و همین است داد خدا! 🤔😧😦
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت‌نام بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر در سامانه سماح/ تمهیدات ستاد اربعین در خصوص حمل و نقل مسافراندبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه بیش از یک میلیون و ۱۳۰ هزار زائر تاکنون در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: زائران می‌توانند ارز مورد نیاز خود را برابر بازار ثانویه از مراکز مجاز در داخل کشور تهیه کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات دادگزارش‌ها از آزار جنسی صدها مرد و پسر بچه در یک مدرسه اسلامی در نیجریه؛ پلیس قربانیان را نجات داد گزارش های رسانه های محلی از شکنجه جنسی و گرسنگی کشیدن قربانیان حکایت دارد. رویترز هنوز به طور مستقل این مسئله را تایید نکرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ابتکار صلح هرمز یک طرح فداکارانه استحشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: طرح ابتکار صلح هرمز آقای روحانی، یک طرح امنیت منطقه‌ای است. این طرح در راستای راهبرد ثبات منطقه توسط ایشان مطرح می‌شود. هدف طرح ابتکار صلح هرمز، بهانه‌زدایی از شرایطی است که باعث لشکرکشی در منطقه شده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

خطاب وزیر خارجه امریکا به غنی: یک انتخاباتی بدون نقص انتظار داریممایک پومپئو، وزیر امور خارجه امریکا پنج شنبه 26 سپتامبر در تماس تلفنی به محمد اشرف غنی، رییس جمهوری آمریکا شیطان چرا سکوت اختیار نمی کنند؟؟؟ پس بريد گمشيد بيرون از افغانستان تپه گوه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »