یک شرکت آلمانی حج آنلاین را هم وارد بازار کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک شرکت آلمانی حج آنلاین را هم وارد بازار کرد جزئیات بیشتر🔽

مناسک حج امسال روز چهارشنبه ۲۹ ژوئیه آغاز می‌شود. به‌طور معمول ۲.۵ میلیون نفر به مدت ۵ روز در یکی از بزرگترین اجتماعات جهان از گوشه و کنار دنیا شرکت می‌کردند اما امسال و با شیوع ویروس کرونا مناسک حج هم تغییر کرده است.

بنابر اعلام وزارت حج عربستان سعودی «در سال جاری بین هزار تا ده هزار نفر از افرادی که هم‌اکنون در عربستان سعودی مستقر هستند می‌توانند در مناسک حج امسال حضور یابند.»حالا یک شرکت آلمانی در پی آن است تا بتواند از تجربیات دیجیتال برای ایجاد فضای زیارت حج استفاده کند.به همین خاطر شرکت بی‌جی‌تک، استودیویی مستقر در شهر بن آلمان یک نرم‌افزار تعاملی ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد یک «حج مجازی» را تجربه کنند.

او همچنین می‌افزاید: «پس از آنکه عربستان سعودی اعلام کرد حج امسال را به دلیل شیوع ویروس کرونا محدود خواهد کرد، روی آوردن مردم به این نرم‌افزار افزایش یافته است. البته باید اعتراف کنم که این نرم‌افزار نمی‌تواند جایگزینی برای حج واقعی باشد.» این تجربه شبیه بازی های ویدئویی بسیار خاص است که می‌توانید با مراجعه به این مکان‌ها جوری به فضا نزدیک شوید که گویی آنجا هستید و به یک تجربه همه‌جانبه از فضا برسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک ایالت استرالیا از ثبت بیشترین موارد ابتلا به «کووید۱۹» طی یک روز خبر می‌دهدیک ایالت استرالیا از ثبت بیشترین موارد ابتلا به «کووید۱۹» طی یک روز خبر می‌دهد فرماندار ویکتوریا مقصر افزایش چشمگیر موارد تازه ابتلا را افرادی می‌داندکه با وجود داشتن علائم بیماری به مراجعه به محل کار خود یا حضور در اماکن عمومی ادامه می‌دهند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادعای یک شرکت آمریکایی: "واکسن کرونا" را تولید کرده‌ایم!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimادعای یک شرکت آمریکایی: واکسن_کرونا را تولید کردیم! بنابر ادعای این شرکت، این واکسن نخستین واکسن در جهان است که مرحله نهایی و تولید انبوه را پشت سر می‌گذارد برای این مرحل قرار است این واکسن در ۱۰۰ مرکز مختلف در موقعیتهای جغرافیایی متعدد آزمایش شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تذکر به روزنامه اعتماد به دلیل انتشار یک مصاحبه درباره حق براندازی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ثبت یک رکورد تاریخی برای دمای هوا در قطب شمال | DW | 26.07.2020دمای هوا در یکی از جزیره‌های اقیانوس منجمد شمالی به نزدیک ۲۲ درجه سانتیگراد رسید و یک رکورد تاریخی جدید ثبت کرد. پژوهشگران معتقدند گرمایش کره زمین در قطب شمال سریع‌تر از دیگر نقاط جهان رخ می‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برخی از فروشندگان لوازم خانگی طی یک هفته هیچ فروشی نداشتندرئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی مشهد: برخی از فروشندگان لوازم خانگی طی یک هفته هیچ فروشی نداشتند ازابتدای امسال تاکنون حدود ۵ درصد ریزش داشتیم که پروانه کسب خود را باطل کردند الان چقدر ازدواج وجود دارد که زوج‌ها رغبت کنند در بازار خرید انجام دهند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک مینی‌بوس اصولگراحالا فهرستی 8نفره روی میز یکی از این چند نهاد اجماع‌ساز جناح راست قرار گرفته و فراتر از آن، حتی نسبتا مشخص شده کدامیک از این 8 مرد خوشبخت، از رقبای دیگر خوش‌شانس‌ترند و از اقبال بیشتری برای معرفی به عنوان گزینه اصلی برخوردارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »