یک سرباز آذربایجان در پی تیراندازی نیروهای ارمنی جان باخت

21/10/1400 04:37 ب.ظ

در پی تیراندازی نیروهای مسلح ارمنستان یک سرباز آذربایجان جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی

در پی تیراندازی نیروهای مسلح ارمنستان یک سرباز آذربایجان جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی 11.01.2022 باکو/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع جمهوری آذربایجان با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که یک نظامی این کشور در پی تیراندازی نیروهای مسلح ارمنستان در منطقه کلبجر به شهادت رسیده است.

براساس این اطلاعیه، «آیاز نظراف»، سرباز ارتش آذربایجان حوالی ظهر امروز شهید شده است.

آتش نظامیان ارمنی پس از واکنش متقابل ارتش آذربایجان متوقف شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

جان باخت😡سرباز آذربایجانی شهید شد،متاسفانه خبرگزاری تورکیه نیز ظاهرا با کلمه شهادت سربازان مسلمان آذربایجان مشکل دارند.هنوز مذاکرات شما با ارمنستان شروع نشده اینچنین رفتار می کنید!

۹ دانش‌آموز در انفجار یک ذرت فروشی در ننگرهار کشته شدند۹ دانش‌آموز و یک فروشنده در پی انفجار در یک ذرت‌فروشی در ولایت ننگرهار افغانستان کشته شدند. مقام‌های محلی در حالی این انفجار را «تصادفی» توصیف کرده‌اند که فرضیه‌های مختلفی درباره منشاء آن ارائه شده است.

گزارش‌ها از دومین آزمایش موشکی کره شمالی در کمتر از یک هفته خبر می‌دهند🔺 ویلیام گالو، خبرنگار صدای آمریکا مستقر در شرق آسیا، صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی به نقل از ارتش کره جنوبی گزارش داد که کره_شمالی یک پرتاب دیگر را به سمت دریا در سواحل شرقی خود انجام داده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

واکنش تحریک آمیز کره شمالی: دومین آزمایش موشکی در یک هفته | DW | 11.01.2022به‌رغم انتقادهای شدید آمریکا و شورای امنیت، کره شمالی بار دیگر اقدام به انجام یک آزمایش موشکی جدید نموده است. خبر انجام این آزمایش موشکی از سوی رسانه‌های ژاپن و فرماندهی ارتش کره جنوبی اعلام شده است.

برای نخستین بار در جهان قلب یک خوک به انسان پیوند زده شدتیم پزشکی دانشگاه مریلند آمریکا می‌گویند قلب آقای بنت تا این لحظه به‌طور منظم کار می‌کند، فشار خونش «تثبیت» شده و حال عمومی بیمار رضایت بخش است. پژوهشگران با دستکاری ژنتیکی این خوک مانع پس زده شدن قلب بلافاصه بعد از عمل پیوند شده‌اند. این که خبری نیست، زمانی عمامی داشتیم برخاسته از خمین، با قلب کفتار زاده شده بود چرا سر تیتر خبر رو اشتبا مینویسین ! کسی کە علاقە دارە زدە میشە . عزیز من خوک ژنتیکیش مدیفای شدە 😡😡😡😡 الان این چجوری میشه خوب خوک که نجسه اونقت قلبمون خراب شه چکار کنیم قلب نجس میشه ایا نصب کرد

برای نخستین بار؛ کشف یک کتیبه با نام «زرتشت» در مرودشت فارسشهرستان مرودشت به دلیل دارا بودن موقعیت خاص تاریخی کتیبه‌ها و اسناد مهم تاریخی و باستانی فراوانی در خود جای داده است. از دوره ساسانی سنگ نوشته‌های متعددی دراین شهر بجا مانده است. ای کاش تفکر زرتشت تو کل دنیا حاکم بود و اگه بود الان دنیایی خیلی زیبایی داشتیم حکومت زرتشت مسلک ساسانیان آنچنان شیره ای از مردم تحت حاکمیت خودشان کشیدند که تا حدود ۲۰۰ سال بعد از سرنگونی شان هیچ گونه جنبش استقلال طلبانه ای مقابل اعراب ( بنی امیه و بنی عباس ) رخ نداد تازه بعد از ۲۰۰ سال هم بابک که پیرو دین مزدک ( دشمن زرتشتیان) بود دست به اقداماتی زد جالب است 🌺

محکومیت یک زندانی در مشهد به اعدام به اتهام تخریب ساختمان سازمان تعزیرات