یک سرکرده پ.ک.ک در منطقه عین العرب سوریه از پای درآمد

25/02/1401 12:45 ب.ظ

یک سرکرده پ.ک.ک در منطقه عین العرب سوریه از پای درآمد یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک و مسئول چندین عملیات تروریستی طی عملیات ویژه سازمان اطلاعات ملی ترکیه در منطقه عین‌العرب سوریه از پای درآمد.

یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک و مسئول چندین عملیات تروریستی علیه ترکیه در منطقه عین العرب سوریه از پای درآمد. - خبرگزاری آناتولی یک عضو گروه تروریستی پ.ک.ک و مسئول چندین عملیات تروریستی طی عملیات ویژه سازمان اطلاعات ملی ترکیه در منطقه عین العرب سوریه از پای درآمد. سازمان اطلاعات ملی ترکیه عملیات مذکور را پس از شناسایی محل اختفای این تروریست در شمال سوریه ترتیب داده است.

اکرم اوستک با نام مستعار «خیری» به جرم شرکت در عملیات‌های تروریستی سالهای 2015-2016 از سوی نیروهای امنیتی ترکیه تحت تعقیب بود. این تروریستی عضو پ.ک.ک در چندین عملیات تروریستی علیه نیروهای پلیس و ارتش ترکیه مشارکت داشته است.

این تروریست پیشتر به جرم آدم ربایی، تلاش برای قتل و ربودن چندین کودک در دهه 1990 برای صالهای طولانی در ترکیه زندانی بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

گزارش ادعایی بلومبرگ از تعداد بازرسی‌های آژانس در ایران در یک سال گذشتهشبکه بلومبرگ در گزارشی مدعی شد، تعداد بازرسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته‌ای ایران در طول یک سال گذشته رکورد شکسته است.

توییتر «۱۵۰۰ تصویر» از کشته شدن یک معترض در اندیمشک خبر دادصفحه توییتر۱۵۰۰تصویر که اخبار اعتراضات را منتشر می‌کند از کشته شدن یک جوان در جریان تظاهرات شب گذشته در اندیمشک خبر داده.این صفحه با انتشار عکسی از این جوان نام او را امید_سلطانی اعلام کرد و نوشت که او با گلوله ماموران کشته شده است. اعتراضات_سراسری

حداد عادل:همه یک تلفن همراه دارند، کِش کار از دست همه در رفتهرئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و رئیس فرهنگستان زبان فارسی گفته است: «امروز هرکسی یک تلفن همراه دارد، کِش کار از دست همه در رفته؛ حتی متدینین و انقلابی‌ها تحت تاثیر قرار گرفته‌اند.» حدادعادل رسانه تلفن_همراه شهریار خردمند در بهار شئونیزم فارسی ۸۰ سال پیش گفت الا طهرانیها انصاف کن خر توئی یا من؟! اکنون حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی هار شده روغن ۵کیلوئی ۸۵هزارتومانی را ۴۱۶ هزارتومان کرده تهران همچنان در خواب شئونیزم فارسی خفته!!! از شئونیزم فارسی زایمان کن بر علیه جاهلیت برخیز ابله این مملکتی که شماها درست کردید خیلی کش کشه . سر یکی دیگشو بگیر دستت .

ادامه اعتراضات سراسری در ایران؛ کشته‌شدن یک معترض دیگر در هفشجانبا ادامه تظاهرات سراسری در ایران، مردم شهرهای سورشجان و هفشجان در استان چهارمحال و بختیاری، ساکنین شهرک کاروان در تهران و مردم شهر قوچان نیز به خیابان‌ها

یک افسر اسرائیلی در کرانه باختری کشته شدیک افسر اسرائیلی که هنگام یورش به جنین در کرانه باختری صبح امروز زخمی شده بود، جان باخت. - خبرگزاری آناتولی

تایید کشته شدن یک معترض خیابانی در دزفول؛ نماینده مجلس: معترضان دزفولی نیستندنماینده دزفول در مجلس با تایید کشته شدن یک معترض خیابانی در تجمعات اخیر خوزستان گفت که این فرد از اهالی شهرستان اندیمشک بوده است. این نماینده مجلس نیست ، پسر نماینده دادستان در هیت مرگ دزفول در زندان یونسکو بنام علیرضا آوایی است. بخاطراینکه یارانه ندن هممونومیخورن آره معترضین از کره مریخ اومدن!