یک سرباز آمریکایی در سوریه کشته شد

02/05/1399 06:40:00 ب.ظ

پنتاگون از کشته شدن یک سرباز آمریکایی در شرق سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

پنتاگون از کشته شدن یک سرباز آمریکایی در شرق سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 23.07.2020 DC واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یک سرباز این کشور در شرق سوریه در پی واژگونی خودروی نظامی کشته شده است.

براساس این بیانیه٬ این سرباز در تیم عملیاتی علیه گروه تروریستی داعش ایفای وظیفه می‌کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تخته‌سنگ پیدا شده در باغ یک مرد آلمانی بزرگترین «شهاب‌سنگ سنگی» کشف شده در آلمان است🔺تخته‌سنگ پیدا شده در باغ یک مرد آلمانی بزرگترین «شهاب‌سنگ سنگی» کشف شده در آلمان است ⚡️سرانجام تایید شد که تخته سنگ بزرگی که سال‌ها پیش در باغی در آلمان کشف شده بود بزرگترین شهاب‌سنگ سنگی است که تاکنون در آن کشور کشف شده است.

یک گام تا برگزاری نخستین کنکور ۹۹ در بحبوحه کروناکنکور_دکتری | آزمون دکتری که نخستین کنکور سال ۹۹ در بحبوحه شیوع کرونا است، سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان از ساعت هشت صبح پنجشنبه ۹ مردادماه با اعمال سخت‌ترین پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

درستی‌سنجی یک ادعا؛ آیا تا به حال در دیوان عالی کشور قاضی متخلف نداشته‌ایم؟

سرنوشت تلخ ۳ جوان ایلامی در 'کله‌ قندی' / یک لقمه نان با چاشنی'مین‌'حادثه تلخ بود و تکان دهنده؛ عصر یکی از روزهای گرم تیرماه سه جوان ایلامی برای جمع‌ آوری عسل دل به کوهستان‌های مرزی مهران می‌زنند تا لقمه‌ای نان برای خانواده پیدا کنند غافل از اینکه سرنوشتی شوم و غمبار انتظارشان را می‌کشد. انتظاری که برای کودکان و خانواده آنها هرگز پایانی نخواهد داشت.

پرتره بزرگ جو بایدن بر یک مزرعه گندم در ایتالیا نقش بستیک هنرمند ایتالیایی با تراکتور پرتره بزرگی را از جو بایدن، رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا بر زمین یک مزرعه گندم در ایتالیا حک کرد. وی می‌گوید تحت تاثیر نقل قولی از جو بایدن دست به خلق چنین اثری زده است. چه نقل قولی؟ :

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.