یک سرباز آمریکایی در سوریه کشته شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنتاگون از کشته شدن یک سرباز آمریکایی در شرق سوریه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

واشنگتن/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یک سرباز این کشور در شرق سوریه در پی واژگونی خودروی نظامی کشته شده است.در ادامه بیانیه مذکور آمده است: برایان کوپر مونت 25 ساله و متولد ایالت یوتا در خلال عملیات شناسایی در شرق سوریه در پی واژگونی خودروی حامل وی در روز 21 جولای جان باخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تخته‌سنگ پیدا شده در باغ یک مرد آلمانی بزرگترین «شهاب‌سنگ سنگی» کشف شده در آلمان است🔺تخته‌سنگ پیدا شده در باغ یک مرد آلمانی بزرگترین «شهاب‌سنگ سنگی» کشف شده در آلمان است ⚡️سرانجام تایید شد که تخته سنگ بزرگی که سال‌ها پیش در باغی در آلمان کشف شده بود بزرگترین شهاب‌سنگ سنگی است که تاکنون در آن کشور کشف شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک گام تا برگزاری نخستین کنکور ۹۹ در بحبوحه کروناکنکور_دکتری | آزمون دکتری که نخستین کنکور سال ۹۹ در بحبوحه شیوع کرونا است، سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان از ساعت هشت صبح پنجشنبه ۹ مردادماه با اعمال سخت‌ترین پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

درستی‌سنجی یک ادعا؛ آیا تا به حال در دیوان عالی کشور قاضی متخلف نداشته‌ایم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سرنوشت تلخ ۳ جوان ایلامی در 'کله‌ قندی' / یک لقمه نان با چاشنی'مین‌'حادثه تلخ بود و تکان دهنده؛ عصر یکی از روزهای گرم تیرماه سه جوان ایلامی برای جمع‌ آوری عسل دل به کوهستان‌های مرزی مهران می‌زنند تا لقمه‌ای نان برای خانواده پیدا کنند غافل از اینکه سرنوشتی شوم و غمبار انتظارشان را می‌کشد. انتظاری که برای کودکان و خانواده آنها هرگز پایانی نخواهد داشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پرتره بزرگ جو بایدن بر یک مزرعه گندم در ایتالیا نقش بستیک هنرمند ایتالیایی با تراکتور پرتره بزرگی را از جو بایدن، رقیب اصلی دونالد ترامپ در انتخابات پیش روی آمریکا بر زمین یک مزرعه گندم در ایتالیا حک کرد. وی می‌گوید تحت تاثیر نقل قولی از جو بایدن دست به خلق چنین اثری زده است. چه نقل قولی؟ :
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است🔺پاسخ به یک پرسش: آیا رفتن به باشگاه‌های ورزشی در طول همه‌گیری کرونا امن است ⚡️با کاهش محدودیت‌های قرنطینه اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از افراد تشنه بازگشت به روند عادی و انجام زندگی معمول خود، از جمله فعالیت‌های ورزشی‌شان، هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »