یک سرباز آمریکایی در بغداد کشته شد

25/05/1399 04:50:00 ب.ظ

🎥کلاه‌برداری از پشت میله‌های زندان | هر روز راه و روش جدیدی برای دزدی، پیدا می‌شود. یکی از این راه‌های جدید، تماس از داخل زندان است! در این گزارش کوتاه، هشدار رئیس پلیس تهران را ببینید

# تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی 08/11/83 خارجی.عراق.آمریکا. ارتش آمریکا اعلام کرد، یک سرباز آمریکایی دراثر انفجار یک بمب در اواخر روز چهارشنبه در بغداد کشته شد و شمار سربازان کشته شده آمریکایی امروز در عراق به 37 نفر رسید. به گزارش خبرگزاری فرانسه از بغداد، ارتش آمریکا در بیانیه ای افزود: این بیشترین صدمه جانی بوده که از مارس 2003 میلادی تاکنون فقط در مدت یک روز به ارتش آمریکا وارد آمده است. یک فروند بالگرد ارتش آمریکا روز چهارشنبه در عراق سقوط کرد و در این حادثه 31 سرباز آمریکایی کشته شدند. براساس این گزارش، از زمان حمله آمریکا به عراق در ماه مارس 2003 میلادی تاکنون، دستکم 23 فروند هواپیما و بالگرد آمریکایی در این کشور سقوط کرده و 48 سرباز آمریکایی نیز در حوادث هوایی جان خود را از دست داده اند. شبد/2300/ 1511.جو بایدن، رقیب انتخاباتی آقای ترامپ، چند روزی است که سناتور کامالا هریس را برای معاونت خود در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو برگزیده است..او اولین زن تراجنسیتی در اندونزی، بزرگترین کشور دارای اکثریت مسلمان در جهان است که توانسته پس از آنکه هویت تراجنسیتی خود را آشکار کرد، به یک مقام رسمی دست یابد..جهانگیر دهقانی در گفت وگو با ایسنا با اعلام جزئیات حادثه عنوان کرد: حادثه آتش سوزی حدود ساعت ۱۳ ظهر امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ماه در خور بندر گناوه رخ داده و هنوز خاموش نشده است..

.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ترامپ یک بار دیگر در آمریکایی بودن یک سیاه‌پوست ایجاد شبهه کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ با تکرار یک ایده حقوقی نادرست، مدعی شد که ممکن است «کامالا هریس» آمریکایی نبوده و شرایط ریاست جمهوری این کشور را ندارد. منتقدان می‌گویند این حرف از سر نژادپرستی است.

برای اولین بار، یک زن ترنسجندر در اندونزی موفق به کسب یک مقام رسمی شدهندریکا کلان، زن تراجنسیتی اندونزیایی و عضو یک کلیسای کاتولیک، سختی‌های آشکار کردن هویت واقعیش را به جان پذیرفت و توانست با همراه کردن اهالی روستایش، در انتخابات محلی پیروز شده و به مقام دهدار دهکده‌اش برسد.

آتش سوزی یک لنج در بندر گناوه /اعزام ۳ ناجی به محل حادثهآتش‌سوزی یک لنج در بندر گناوه مدیر بحران استانداری بوشهر: *یک فروند لنج چوبی باری ۵۰۰ تنی ظهر امروز دچار آتش‌سوزی شده که در حال تلاش برای اطفای حریق هستیم *نیروهای مردمی در حال تخلیه کالاهای درون لنج هستند *دلیل این حادثه هنوز مشخص نیست

یک نماینده: فضای مجازی عامل ۴۵۰ هزار سقط جنین در ایران است

دو مامور پلیس یک روز پیش از سالگرد استقلال هند در کشمیر کشته شدنداین حمله چند روز پس از اولین سالگرد لغو اختیارات خودگردانی مشروط کشمیر انجام می شود، اصلاحاتی که دولت هند مدعی است که با هدف ارتقاء توسعه و نزدیکی بیشتر این منطقه به کشور صورت گرفته است.

سازمان امنیت دریانوردی بین‌المللی اقدام نیروهای نظامی ایران در توقیف یک کشتی در تنگه هرمز را محکوم کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.