یک زن از شش ساعت ایست قلبی جان به در برد

یک زن از شش ساعت ایست قلبی جان به در برد

06/12/2019 10:03:00 ق.ظ

یک زن از شش ساعت ایست قلبی جان به در برد

یک زن بریتانیایی که در اسپانیا دچار ایست قلبی شده بود با تلاش پزشکان شش ساعت بعد به هوش آمد. او شفای خود را معجزه خوانده است.

یک زن بریتانیایی پس از شش ساعت ایست قلبی"زنده شد."اودری شومن، سی و چهار ساله، در حالیکه در میان برف و بوران همراه همسرش مشغول پیاده روی در منطقه پیرنه بود ناگهان بیهوش شد.هنگامی که او به بیمارستان منتقل شد دمای بدنش به نصف دمای عادی کاهش یافته بود.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

پزشکان می گویند کاهش دمای بدن او باعث حفاظت از مغز و سایر اندام های حیاتی او شد.پزشکان بیمارستان خون بدن او را خارج و پس از آمیختن آن با اکسیژن، به بدنش تزریق کردند.پس از اینکه دمای بیمار افزایش یافت، با استفاده از دفیبلاتور - یا شوک الکتریکی - قلب او را بار دیگر به کار اناختند.

شش ساعت بعد، خانم شومن به هوش آمد.خانم شومن گفته است که این واقعه را بازگشت به زندگی و یک معجزه می داند. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

گزارش یک اعدام؛ زندگی سخت یک محیط بان

هزاران زن در شیلی بار دیگر پرفرمنس «تو متجاوز هستی» را اجرا کردندهزاران زن در پرفرمنس «تو متجاوز هستی» خواندند:‌ «تقصیر من نیست، نه تقصیر اینکه کجا بودم و نه اینکه چه لباسی پوشیده بودم... متجاوزان شما هستید.» چرا اینها دارن میرن تو خیابان و اعتراض میکنن؟مگه ورزشگاه امجدیه ندارن که برن اعتراض کنم؟متاسفانه سواد سیاسی و جامعه شناسی در شیلی وجود ندارد این نقشه ی تجاوزات امریکا هست، جرات داری درباره اش مقاله بنویسی و نقدش کنی؟

سیزده مکزیکی در یک سانحه رانندگی جان باختند

ترکیه به یک مدال نقره مسابقات قهرمانی اروپا دست یافت- خبرگزاری آناتولی

حمله دزدان دریایی به یک فروند نفتکش در نیجریه

افراد مسلح در افغانستان رئیس یک نهاد خیریه ژاپنی و پنج نفر دیگر را کشتند🔺افراد مسلح در افغانستان رئیس یک نهاد خیریه ژاپنی و پنج نفر دیگر را کشتند ⚡️مقامات افغانستان اعلام کردند افراد مسلح روزچهارشنبه ۱۳ آذرماه در حمله‌ای به یک خودرو در جلال آباد واقع در شرق افغانستان ۶ نفر از جمله رئیس یک سازمان کمک رسانی ژاپنی را کشته‌اند. Ulan bu ülkeye yardım etmek yaramaz 😢 دیروز روحانی(کفتار خاکستری) از خودش برای دیدار از ژاپن دعوت کرد امروز به نهاد خیریه ژاپنی حمله شده شش نفر را کشتند شاید سیگنال باشه که ... مغز بویناک اشرف !به جلال آباد رفت اورا نکشتند اما ریس یکموسسه خیریه جاپانی را با پنج نفر همکارانش کشتند از تمام پلان های ترور ها و کشتن ها مغز بویناک اطلاع دارد او میخواهد وضع افغانستان را بی امنیت نشان بدهدتا عساکر خارجی در افغانستان باشند و اشرف در ارگ دربار و دزدی کند ؟