یک روحانی رییس دانشکده پیراپزشکی تبریز شد

26/12/1400 10:10 ب.ظ

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یک روحانی را به عنوان رییس دانشکده پیراپزشکی منصوب کرد.آقای نوبری پیش از انتخاب به ریاست دانشکده پیراپزشکی،دانشیار معارف اسلامی این دانشگاه و مسئول دفتر نمایندگی مسجد جمکران در تبریز بوده است. آذربایجان_شرقی اخبار_ایران

رسانه‌های ایران نام این روحانی را حسین جلائی نوبری و زمینه فعالیت او را تدریس معارف اسلامی اعلام کرده‌اند. آقای نوبری پیش از انتخاب به ریاست دانشکده پیراپزشکی، دانشیار معارف اسلامی این دانشگاه و مسئول دفتر نمایندگی مسجد جمکران در تبریز بوده است.

دانشکده پیراپزشکی در رشته‌هایی چون رادیولوژی یا پرتوشناسی، هوشبری، علوم آزمایشگاهی و گروه اتاق عمل به تربیت دانشجو می‌پردازد. هفته گذشته هم معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران، یک مداح با نام «محمود اشتیاقی» را به عنوان سرپرست مدیریت بیمارستان کودکان بهرامی منصوب کرده بود.

اشتیاقی که از او به عنوان یکی از مداحان معروف پایتخت نام برده می‌شود پیش از این «مسئول کانون مداحان» دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

ورود رییس جمهور به خوزستانورود رییس جمهور به خوزستان سید ابراهیم رئیسی به منظور بازدید از چند پروژه وارد خوزستان شد

درخواست آمریکا برای بررسی حمله موشکی ایران به اربیل در شورای امنیتدرخواست آمریکا برای بررسی حمله موشکی ایران به اربیل در شورای امنیت هیات نمایندگی آمریکا در سازمان ملل خواستار برگزاری نشست شورای امنیت برای بررسی حمله موشکی ایران به یک مرکز صهیونیستی در اربیل شد.

یک تیم تروریستی در 'خوزستان' منهدم شدیک تیم تروریستی در 'خوزستان' منهدم شد همزمان با هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان(عج)فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در استان خوزستان و ضربه بر پیکره معاندین و تروریست‌های ضد انقلاب خبر داد. ✌️✌️🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

ورود رییس جمهور به خوزستانورود رییس جمهور به خوزستان سید ابراهیم رئیسی به منظور بازدید از چند پروژه وارد خوزستان شد

پرسپولیس یک - استقلال یک/ این بازی همه چیز داشتتیم فوتبال پرسپولیس در دربی حساس پایتخت با برتری مقابل استقلال به رختکن رفت ولی در نیمه دوم استقلال گل خورده را جبران کرد و بازی با تساوی به پایان رسید.

خروج روسیه از شورای اروپا یک واکنش منفعلانه بود/ اجماع اروپا علیه روسیه تثبیت شد/ بروکسل به دنبال تأثیر بر فرهنگ و اقتصاد روسیه استکارشناس مسائل اروپا گفت: یکی از نهادهای تاثیرگذار برای پذیرش عضویت کشورهای اروپایی در اتحادیه اروپا را باید شورای اروپا دانست و از این جهت نمی‌توان ماهیت و ذاتِ وجودی آن را نمادین دانست.

استان‌وایر- رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز یک روحانی را به عنوان رییس دانشکده پیراپزشکی این دانشگاه منصوب کرد.

رسانه‌های ایران نام این روحانی را حسین جلائی نوبری و زمینه فعالیت او را تدریس معارف اسلامی اعلام کرده‌اند.

آقای نوبری پیش از انتخاب به ریاست دانشکده پیراپزشکی، دانشیار معارف اسلامی این دانشگاه و مسئول دفتر نمایندگی مسجد جمکران در تبریز بوده است.

دانشکده پیراپزشکی در رشته‌هایی چون رادیولوژی یا پرتوشناسی، هوشبری، علوم آزمایشگاهی و گروه اتاق عمل به تربیت دانشجو می‌پردازد.

هفته گذشته هم معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران، یک مداح با نام «محمود اشتیاقی» را به عنوان سرپرست مدیریت بیمارستان کودکان بهرامی منصوب کرده بود.

اشتیاقی که از او به عنوان یکی از مداحان معروف پایتخت نام برده می‌شود پیش از این «مسئول کانون مداحان» دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: