یک روز پس از هشدار نهادهای امنیتی آمریکا، گوگل جزئیاتی از کارزار مخرب سایبری مرتبط با ایران را اعلام کرد

01/08/1399 07:24 ب.ظ

یک روز پس از هشدار نهادهای امنیتی آمریکا، گوگل جزئیاتی از کارزار مخرب سایبری مرتبط با ایران را اعلام کرد شرکت گوگل گفت که تنها ۱۰ درصد از این ایمیل‌های ارسال شده به حساب‌های «جی‌‌میل» (سرویس ایمیل گوگل) از سیستم فیلتر هرزنامه گوگل عبور کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش «بیزنس اینسایدر» در روز پنجشنبه ۱ آبان، گوگل این مطلب را پس از آن اعلام کرد که مقامات اطلاعاتی آمریکا گفتند ایران سعی کرده است که پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امسال، «افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهد.

»

شرکت گوگل گفت که تنها ۱۰ درصد از این ایمیل‌های ارسال شده به حساب‌های «جی‌‌میل» (سرویس ایمیل گوگل) از سیستم فیلتر هرزنامه گوگل عبور کرد. مدیران اطلاعات ملی و اف‌بی‌آی در مورد دخالت در انتخابات از سوی ایران و روسیه هشدار دادند

جان رتکلیف مدیر اطلاعات ملی و کریستوفر ری مدیر اف‌بی‌آی سه‌شنبه شب در واشنگتن یک کنفرانس خبری برگزار و اعلام کردند که ایران و روسیه اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان را با نیت دخالت در انتخابات نوامبر به دست آورده‌اند. headtopics.com

چوب و كه برداري گربه دزده هواي كار خودش ميكنه اخطار جدي و جريمه سنگين باعث شد گوگول به صرافت بيفته .و اعتراف كنه

شرم بر ج۔ا، شرم بر خامنہ ای دزد ،جلاد ،ایران فروش۔ ملت گرسنہ است، دارو کمیاب است۔ ایران سرمایہ ملت را برای دخالت در کشورھای دیگر استفادہ می کند!

حملات سایبری رو ادامه میده تا روزی که یکی مثل اوباما با هواپیما یک میلیارد ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد واسشون بفرسته،باجججج بدید ،باجججج

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده استسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایران یک عضو سپاه را زیر پوشش سفیر به یمن فرستاده است نماینده دائم ایالات متحده در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۲۴مهر از اعضای شورای امنیت خواست به فراخوان آمریکا برای پایان دادن فوری حمایت ایران از شورشیان حوثی در یمن بپیوندند آمریکا شروع به دوروغ حداکثری را شعار انتخاباتی ترامپ فقط زر زدن در مورد ایرانه تا كنون چند كشور جواب دادند به اين فراخوان ؟ مقامات دولتی ،نمایندگان، مدیران شرکت ها،سفرا،در ج.ا اغلب سپاهی هستند، این مملکت رو انگشت سپاه میچرخه.

ارتش آذربایجان 21 روستا و یک منطقه دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کردارتش آذربایجان 21 روستا و یک منطقه دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کرد

یمن حمله به یک کارمند هلال احمر ترکیه در عدن را محکوم کرد

ارتش آذربایجان یک هنگ ارمنستان را منهدم کرد

انفجار کپسول گاز جان یک پدر و پسر را گرفت

یک سرهنگ سپاه پاسداران: بسیج ۵۵۰ هزار دانش‌آموز را به جنگ فرستاد۵۵۰هزار گوشت دم توپ تا آقایان راحت به دزدی و چاپیدن مردم برسن ننگ بر شما چند نفر از این تعداد دانش آموز از بچه های مسئولین و دولت مردان و روحانی ها بودن کدامیک از مسئولین از رهبر تا نماینده جزء

گوگل اعلام کرد که یک کارزار انتشار اطلاعات گمراه‌کننده مرتبط با ایران، حساب‌های «جی‌‌میل» ۲۵ هزار کاربر را هدف قرار داده است.

به گزارش «بیزنس اینسایدر» در روز پنجشنبه ۱ آبان، گوگل این مطلب را پس از آن اعلام کرد که مقامات اطلاعاتی آمریکا گفتند ایران سعی کرده است که پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امسال، «افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهد.»

شرکت گوگل گفت که تنها ۱۰ درصد از این ایمیل‌های ارسال شده به حساب‌های «جی‌‌میل» (سرویس ایمیل گوگل) از سیستم فیلتر هرزنامه گوگل عبور کرد.

مدیران اطلاعات ملی و اف‌بی‌آی در مورد دخالت در انتخابات از سوی ایران و روسیه هشدار دادند

جان رتکلیف مدیر اطلاعات ملی و کریستوفر ری مدیر اف‌بی‌آی سه‌شنبه شب در واشنگتن یک کنفرانس خبری برگزار و اعلام کردند که ایران و روسیه اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان را با نیت دخالت در انتخابات نوامبر به دست آورده‌اند.

گوگل گفت این شرکت و دیگران شواهدی دیده‌اند که یک عملیات مرتبط با ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ایمیل‌های غیرمعتبری را به افراد در آمریکا فرستاده است.

جان رتکلیف، مدیر اطلاعات ملی آمریکا، و کریستوفر ری، مدیر اف‌بی‌آی، چهارشنبه شب در واشنگتن طى یک کنفرانس خبری اعلام کردند که ایران و روسیه اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان را با نیت دخالت در انتخابات نوامبر به دست آورده‌اند.

آقای رتکلیف گفت: «مى خواهيم مردم را آگاه كنيم که دو بازیگر خارجی – ایران و روسیه – را شناسایی کرده‌ایم که دست به اقدامات مشخصی برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی مرتبط با انتخابات ما زده‌اند.» او افزود: «ما تایید ‌كرده‌ايم که برخی اطلاعات ثبت‌نام رأی دهندگان از سوی ایران و روسیه به طور جداگانه کسب شده است.»

مدیر اطلاعات ملی گفت: «ما قبلا شاهد ‌اين بوده‌ايم كه ایران ایمیل‌های جعلی به منظور ارعاب رأی دهندگان، برانگیختن ناآرامی اجتماعی و تخریب پرزیدنت ترامپ ارسال می‌کند.»