یک دختر ۱۸ ساله اهل پاوه با اتهامات سیاسی به زندان محکوم شد

16/11/1400 04:15 ب.ظ

دستگاه قضایی حکومت جمهوری اسلامی یک دختر۱۸ساله اهل پاوه در کرمانشاه را با اتهامات سیاسی به زندان و ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرده.سازمان حقوق بشری هه‌نگاو، روز شنبه۱۶ بهمن درگزارشی، هویت این شهروند را «رویا محی‌الدینی» اعلام کرده است. اخبار_ایران

، روز شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ درگزارشی، هویت این شهروند را «رویا محی‌الدینی» اعلام کرده و نوشته است که او در روزهای گذشته توسط دادگاه انقلاب پاوه به تحمل یک سال حبس تعزیری و ۳ سال ممنوع‌الخروج شدن از ایران محکوم شده است.

گزارش شده که این حکم به اتهام عضویت خانم محی‌الدینی در حزب دموکرات کردستان، از احزاب کرد مخالف حکومت جمهوری اسلامی برای او صادر شده است. رویا محی‌الدینی تابستان گذشته پس از پنج ماه عضویت در حزب دمکرات کُردستان و جدایی از این حزب، به زادگاهش بازگشته و در مرز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

این شهروند پس از بازداشت مجبور بود هر هفته دو بار خود را به اداره اطلاعات پاوه معرفی کند.

ادامه مطلب:
iranwire »

مصطفی رنجبران، معلم اهل میناب به دلیل فشارهای اقتصادی خودکشی کرد

تصاویری از احساسات یک اورانگوتان تازه متولد شده و مادرش در فرانسهباغ وحشی در فرانسه تولد یک اورانگوتان را در پارک معروفی واقع در موزل اعلام کرد. حق ندارد ب زبان اورانگوتانی با محیط پیرامونش ارتباط بگیرد !! The black flags that will support the Imam Al-Mahdi will come from Pakistan. In April 2015, Muhammad Qasim bin al-Karim saw Prophet Muhammad SAW in a dream explaining to him where the black flags would come from. Is Qasim the awaited Mahdi? بچه بیچاره هروقت شیر می خوره باید از دهنش مو بکشه بیرون که

آمریکا: روسیه در حال برنامه‌ریزی یک حمله ساختگی است تا تهاجم به اوکراین را آغاز کندادعای جدید در حالی از سوی جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مطرح شده که با وجود تلاش‌های دیپلماتیک ایالات متحده و متحدانش برای کاهش تنش‌ها در منطقه، تقویت قوای نظامی روسیه در امتداد مرزهای اوکراین همچنان ادامه دارد. euronewspe مثل ۱۱ سپتامبر خودشون😂 euronewspe Muhammad Qasim, the man with blessed dreams for Islam and Pakistan. His followers present him as Imam Mahdi. What are the message in his dreams ? In Islam true dreams have influenced the course of history. Qasim never claimed that he is the Imam Mahdi. He just said that he got dreams from Allah then ordered to spread those dreams. Many of Muhammad Qasim's dreams have already come true and there are more till end of times (Qiyamah).

یک معلم دیگر در ایران «به دلیل مشکلات مالی» خودکشی کردمصطفی رنجبران، معلم ساکن شهرستان میناب در استان هرمزگان، «به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی» خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. Qasim has seen divine dreams since the age of 5. His first dream was a vision of ascension on a stairway that lead towards the clouds and beyond. Qasim’s dreams have many predictions for the future of mankind. I think he is Imam Al-Mahdi. For how long will humanity continue to live in this darkness and oppression? Qasim has been shown the way out and towards the righteous path, the path walked by Prophet Muhammad SAW. He has received divine messages about the future, i think he is the Mahdi.

جزئیات یک عملیات؛ رهبر داعش چگونه کشته شد؟۵۰ کماندوی آمریکایی در عملیاتی که رئیس جمهوری این کشور آن‌را «جسورانه» خوانده است به محل اقامت رهبر داعش یورش بردند که در نهایت به مرگ وی انجامید. ارتش آمریکا چطور این عملیات را طراحی و اجرا کرد؟ همین کار رو باید اسرائیل با سید علی چلاق انجام بده آیا تفکر داعش نیز کشته شد یا آمریکایی ها تنها یک برندیا همان قهرمان برای داعش تولید کردند - راه و مسیری برای کشتن تفکر داعشی بیابیم

انتقال یک بیمار ترک از آلمان به استانبول به دلیل عدم دریافت مراقبت‌های بهداشتی کافییک شهروند ترک مقیم آلمان با هواپیمای آمبولانس وزارت بهداشت برای معالجه به استانبول منتقل شد. - خبرگزاری آناتولی

استان‌وایر- دستگاه قضایی حکومت جمهوری اسلامی یک دختر ۱۸ ساله اهل پاوه در استان کرمانشاه را با اتهامات سیاسی به زندان و ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرده است.هه‌نگاو

، روز شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ درگزارشی، هویت این شهروند را «رویا محی‌الدینی» اعلام کرده و نوشته است که او در روزهای گذشته توسط دادگاه انقلاب پاوه به تحمل یک سال حبس تعزیری و ۳ سال ممنوع‌الخروج شدن از ایران محکوم شده است.

گزارش شده که این حکم به اتهام عضویت خانم محی‌الدینی در حزب دموکرات کردستان، از احزاب کرد مخالف حکومت جمهوری اسلامی برای او صادر شده است.

رویا محی‌الدینی تابستان گذشته پس از پنج ماه عضویت در حزب دمکرات کُردستان و جدایی از این حزب، به زادگاهش بازگشته و در مرز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

این شهروند پس از بازداشت مجبور بود هر هفته دو بار خود را به اداره اطلاعات پاوه معرفی کند.

بازداشت و صدور احکام زندان برای شهروندان کرد ایران در هفته‌های گذشته شدت یافته و بر اساس گزارش رسانه‌های حقوق بشری، طی ۹ روز گذشته دست‌کم ۲۲ شهروند کرد توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی بازداشت شده‌اند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: