یک حیوان خانگی در انگلستان به کرونا مبتلا شد

06/05/1399 07:46 ب.ظ

سازمان دامپزشکی انگلستان از مثبت بودن تست کرونای یک حیوان خانگی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سازمان دامپزشکی انگلستان از مثبت بودن تست کرونای یک حیوان خانگی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی بنا به گزارش سازمان دامپزشکی انگلستان تست کرونای یک گربه خانگی در شهر وایبریج این کشور مثبت اعلام شده است. بر اساس این گزارش٬ این نخستین حیوان خانگی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا٬ به این بیماری مبتلا شده است.

از سوی دیگر بررسی ها در مورد چگونگی ابتلای این گربه به کرونا نیز آغاز شده است.

از سوی دیگر رئیس سازمان دامپزشکی انگلستان اعلام کرد که با یک حادثه که ندرتا در این کشور اتفاق می‌افتند روبرو شدیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

برخی از فروشندگان لوازم خانگی طی یک هفته هیچ فروشی نداشتندرئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی مشهد: برخی از فروشندگان لوازم خانگی طی یک هفته هیچ فروشی نداشتند ازابتدای امسال تاکنون حدود ۵ درصد ریزش داشتیم که پروانه کسب خود را باطل کردند الان چقدر ازدواج وجود دارد که زوج‌ها رغبت کنند در بازار خرید انجام دهند؟

اعزام تلسکوپ پیشرفته همراه با بالونی به ابعاد یک زمین فوتبال به جو زمین🔺اعزام تلسکوپ پیشرفته همراه با بالونی به ابعاد یک زمین فوتبال به جو زمین ⚡️سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» به زودی تلسکوپی پیشرفته را همراه با یک بالون بزرگ به جو زمین می فرستد.

برکناری سردبیر یک رسانه مستقل در مجارستان هزاران نفر را به خیابان کشانداین حرکت اعتراضی در حالی انجام شد که سه سردبیر دیگر به همراه ۹۰ خبرنگار رسانه آنلاین «ایندکس اچ.یو» در اعتراض به برکناری همکارشان و نگران از به چالش کشیده شدن استقلال خبری در قبال رویکرد دولت ویکتور اربان از سمت خود استعفا کرده اند.

دستگیری یک تیم مسلح تجزیه‌طلب در ماهشهر / شهادت یک نفر از مردم عادی در حمله مسلحانه این تیم تروریستیفرمانده انتظامی استان خوزستان به تیراندازی در ماهشهر و شهادت یک نفر در این رابطه اشاره کرد و گفت: با تلاش پلیس استان در کمتر از ۴۸ ساعت، یک تیم مسلح سه نفره تجزیه طلب دستگیر شد.

سازمان اوقاف مالک یک بخش از کوه دماوند شدروزنامه همشهری در گزارشی به نقل از مدیران منابع طبیعی استان مازندران خبر داد یک قسمت از ۱۱ قسمت قله دماوند به تملک سازمان اوقاف و امور خیریه در آمده است

کتاب تازه نیکلا سارکوزی که در قرنطینه نوشته شد؛ روایت یک دوره پرتلاطمرئیس جمهوری سابق فرانسه می‌گوید انتشار کتاب نشان دهنده قصد وی برای بازگشت به صحنه سیاست نیست و به هیچ وجه دل‌اش برای کاراز انتخابات تنگ نشده است.