یک جراح زیبایی: بنا به استانداردهای علمی، «بلا حدید» زیباترین زن جهان است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

یک جراح زیبایی: بنا به استانداردهای علمی، «بلا حدید» زیباترین زن جهان است ⚡️بلا حدید با نام کامل ایزابلا خیر حدید، مدل آمریکایی است که متولد ۱۹۹۶ است. او تبار فلسطینی و هلندی دارد. پدر او محمد حدید، برج ساز اردنی-آمریکایی است که تبار فلسطینی دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

همزمان با سخنرانی حسن روحانی در دانشگاه تهران، جمعی از دانشجویان این دانشگاه روز چهارشنبه ۲۴ مهرماه در صحن این دانشگاه دست به تجمع اعتراضی زدند و خواستار آزادی دانشجویان زندانی شدند.

سخنرانی رئیس جمهور ایران در دانشگاه تهران در حالی ادامه دارد که سها مرتضایی، دانشجوی محروم شده از تحصیل و دبیر سابق شورای صنفی مرکزی دانشجویان دانشگاه تهران، برای پنجمین روز متوالی در برابر کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران دست به تحصن زده است.، دانشجویی که در جریان اعتراضات دی‌ماه سال ۱۳۹۶ بازداشت شده بود، به شش سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از عضویت در احزاب و گروه‌های سیاسی محکوم شده است.

دانشجویان معترض به حضور روحانی در دانشگاه تهران را «نمایشی» خوانده‌اند و نسبت به احکام صادر شده برای دانشجویان بازداشت شده معترض هستند. پیش از این نیز دانشجویان دانشگاه تهران در تیرماه امسال در اعتراض به احکام صادر شده برای دانشجویان دست به تجمع زده بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باید از نزدیک بررسی کرد😁😁😁😁

استانداردشو از کجا آورده؟ حرفای الکی و کارشناسای تخماتیک برای معروف کردن یکی. حالا 2 میلیون تا فالوور میره روی اینستاش.

یه جراح زیبای یه غلطی کرد باید همچنین چیزی تبدیل بشه به خبر!! اتفاقاتی مهمترین تو دنیا رخ نمیدن ؟

شايد يك مجسمه زيبا را بشه براساس اين فرمول ها ساخت اما تشخيص زيبايي يك حس بصري هست فكر نكنم اينطوري بشه زيباترين را تعريف كرد

ستوده رو ندیدن حتما

معلوم نیس اون جراح از پدر چقدر پول گرفته تا این رو بگه

زیبا شناسی هر فردی متناسب با تجاربیست که درآن تجربه،زیبایی راشناخته و یا زیبایی را آنگونه فهمیده.از نگاه خانم سیلوا شاید زیباترین زن جهان،بلاحدید باشد و از نگاه شخص دیگر،بانوی دیگری.زیبایی قانون ندارد اما بابِ طبع دارد و گوناگونی طبایع باعث شده که صفتِ زیبایی منحصر به یک فرد نیست

LordeganGenocide WHO

به تخمم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشف یک خانواده هلندی در «انتظار آخرالزمان» در زیرزمین یک خانه روستاییبه گزارش رسانه های محلی این شش نفر نه سال گذشته را در «انتظار آخرالزمان» در انزوا زندگی می کرده اند. فرزندان این خانواده بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارند. زیاد مستندهای منوتو نگاه میکردن ... .. . پس کسخلتر از اخوندام هستند که دروغ های که خود اخوندا باور نکردنو باور کردن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتیجه یک پژوهش: مهم‌ترین مسئله جوانان آلمان محیط زیست است | DW | 15.10.2019بر اساس تحقیقی جدید که توسط شرکت نفت و گاز شل انجام گرفته‌، بزرگترین دغدغه جوانان آلمان نابودی محیط زیست است. ۷۰ درصد نوجوانان وجوانان ۱۲ تا ۲۵ ساله‌ای که در نظرسنجی شل شرکت کردند ویرانی محیط زیست را وحشت‌آور دانسته‌اند. چقدر شیک ولی تو ایران مهمترین دغدغه پیدا کردن یه لقمه نونه توی ایران اگراین نظرسنجی انجام بشه نتایج به ترتیب اینا میشن : کون ، عرق ، گل ، پیاده روی عربعین
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یک هفته بعد از گلباران کامبوج، تیم ملی فوتبال ایران باز هم به بحرین باختیک هفته بعد از گلباران کامبوج، تیم ملی فوتبال ایران باز هم به بحرين باخت دیدار تیم‌های ایران و بحرین سه شنبه ۲۳ مهر در ورزشگاه ملی بحرین برگزار شد و تک گل محمد الحردان از روی نقطه پنالتی نتیجه بازی را رقم زد. بازهم! 9سال ازشون بردیم حالا یه باختم دادیم. هرچند این نشاندهنده ارزشهای کارلوس هست و کیری بودن ویلموتس برد حق بحرین بود تیم ملی ما دیگر صعود نمیکند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: می‌خواهیم یک توافق همه‌جانبه با ایران داشته باشیم/ به دنبال جنگ نیستیمنماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران: به فشار همه جانبه برای تغییر رفتار ایران ادامه می‌دهیم به دنبال کشاندن آنها پای میز مذاکره و رسیدن به یک توافق همه جانبه با ایران شامل برنامه هسته‌ای، فعالیت‌های موشکی و مساله حمایت از تروریسم هستیم نقشه مشترک با ایران را به اجرا در آورید. جار و جنجال را انداختید و قیمت دلار را از کانال ۳ هزار به کانال ۱۱ هزار بردید. اگه همچین اتفاقی در شرایط عادی رخ می داد فاجعه بود ولی الان همه به بدختی، فقر و فقر عادت کردند. نقشه بدون نقص اجرا شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

به دلیل پوشش زنان بازیگر در یک مراسم، وزیر ارشاد برای پاسخ‌گویی به مجلس احضار شدJoon بذارین حال کنن بد بختا وگرنه میرن خارج با غریبه ها حال میکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک رهبر معترضان در هنگ‌کنگ در حمله‌ای خشن مجروح شدرهبر یکی از بزرگترین گروه های دموکراسی خواه در هنگ کنگ هدف حمله ای خشن قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است. پیشتر شماری از نمایندگان پارلمان در اعتراض به بی‌توجهی رئیس اجرایی هنگ کنگ به مطالبات سیاسی معترضان، مانع از آن شدند که او بتواند برنامه دولت محلی در مورد واکنش به تظاهرات اعتراضی را به پارلمان ارائه دهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »