یک جفت کفش ورزشی آدیداس۱۲۶ هزار دلار به فروش رفت | DW | 17.12.2020

17/12/2020 07:26:00 ب.ظ

حراجی سات‌بیز یک جفت کفش ورزشی آدیداس را که در آن تکه‌‌های چینی شرکت مشهور 'مایسن' به کار رفته به قیمت ۱۲۶ هزار دلار فروخت. این پول به یک موزه داده می‌شود.

کفش آدیداس, حراجی سات بیز

آیا حاضرید برای یک جفت کفش ورزشی آدیداس که نه می‌توان آن را پوشید و نه می‌توان با آن دوید ۱۲۶ هزار دلار معادل ۱۰۰ هزار یورو پرداخت کنید؟ اگر پاسختان یک نه قاطع است بدانید که فردی که خواسته ناشناس بماند در حراجی سات‌بیز نیویورک این مبلغ را پرداخت کرده است.

حراجی سات‌بیز یک جفت کفش ورزشی آدیداس را که در آن تکه‌‌های چینی شرکت مشهور 'مایسن' به کار رفته به قیمت ۱۲۶ هزار دلار فروخت. این پول به یک موزه داده می‌شود.

یک جفت کفش ورزشی آدیداس۱۲۶ هزار دلار به فروش رفتحراجی سات‌بیز یک جفت کفش ورزشی آدیداس را که در آن تکه‌‌های چینی شرکت مشهور"مایسن" به کار رفته به قیمت ۱۲۶ هزار دلار فروخت. این پول به یک موزه داده می‌شود.آیا حاضرید برای یک جفت کفش ورزشی آدیداس که نه می‌توان آن را پوشید و نه می‌توان با آن دوید ۱۲۶ هزار دلار معادل ۱۰۰ هزار یورو پرداخت کنید؟ اگر پاسختان یک نه قاطع است بدانید که یک نفر که خواسته ناشناس بماند در حراجی مشهور سات‌بیز نیویورک این مبلغ را پرداخت کرده است.

قیمت اولیه این کفش عجیب و غیرقابل استفاده یک دلار تعیین شده بود و در جریان یک مزایده آن‌لاین با ۷۲ پیشنهاد به ۱۲۶ هزار دلار فروخته شد. این مبلغ یک رکورد در قیمت کفش‌های آدیداسی است که تا کنون به مزایده گذاشته شده‌اند.به گفته مدیر حراجی سات‌بیز مبلغ به دست آمده از این مزایده به موزه بروکلین در نیویورک پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

یه مثلی هست میگن هنای زیادی رو به کون میمالن چه دیوانه هایی پیدا میشود کاش لااقل سالومون می خرید دلم نمی سوخت😭😭