یک جوان تحت شکنجه ماموران اداره آگاهی خرم‌بید «کشته شد»؛ مقامات استان فارس وعده رسیدگی دادند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

♦️ یک جوان تحت شکنجه ماموران اداره آگاهی خرم‌بید «کشته شد»؛ مقامات استان فارس وعده رسیدگی دادند جواد_خسروانیان

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مایک پمپئو: دیگر کشورها برای جلوگیری از گسترش برنامه موشکی ایران با آمریکا همراه شوند

وزیر خارجه آمریکا سه شنبه ۱۲ شهریور با انتشار پیامی در توئیتر نوشت که برای نخستین بار، آمریکا برنامه فضایی غیرنظامی ایران را تحریم کرده است که فناوری حمل کننده فضایی را ایجاد می کند که در موشک‌های بالیستیک استفاده می‌شود. در همین رابطه، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که ایران از سازمان‌های فضایی خود برای پرداختن به اقداماتی که ناقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد است، استفاده می‌کند.

در بخش دیگر بیانیه آمده است: «برنامه غیرنظامی فناوری تاسیسات حمل کننده فضایی ایران امکان آزمودن فناوری‌های متعدد برای تولید و توسعه بخش‌های مختلف موشک‌های بالیستیک قاره پیما را فراهم می‌کند.»بر اساس این بیانیه، اقدام روز سه شنبه وزارت خارجه آمریکا نشان دهنده نقص در توافق برجام، دلیل خروج آمریکا از این توافق و اهمیت دستیابی به توافقی است که ایران را از توسعه موشک های بالیستیک قادر به حمل کلاهک هسته‌ای منع کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شمار قربانیان حمله به یک زندان در استان ذمار یمنشمار قربانیان حمله به یک زندان وابسته به حوثی های در استان ذمار یمن به 123 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک زن متهم به بدحجابی اقدام به خودسوزی کردگزارش‌ها حاکی است که یک زن متهم به «پوشش نامناسب» مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران روز دوشنبه ۱۱ شهریور دست به خودسوزی زده است. یک مقام آگاه در دادگستری تهران ، خودسوزی این زن مقابل مقابل یکی از واح
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ رسانه‌های اجتماعی به ازدواج یک کودک؛ عقد دختر ده ساله باطل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دادگاهی در روسیه یک وبلاگ‌نویس را به ۵ سال زندان محکوم کرددادگاهی در روسیه یک وبلاگ‌نویس را به ۵ سال زندان محکوم کرد به گزارش رویترز، حکم این وبلاگ نویس روز سه شنبه ۱۲ شهریور، صادر شد. دادگاه او را در اتهام تحریک مردم به خشونت علیه کودکان ماموران پلیس گناهکار شناخت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مجارستان علیه یک شهروند سوریه به اتهام «گردن‌زدن برای داعش» اعلام جرم کردمجارستان علیه یک شهروند سوریه به اتهام «گردن‌زدن برای داعش» اعلام جرم کرد هویت این مرد ف. حسن اعلام شده است. او متهم است که به افرادی که در سال ۲۰۱۵ با عضویت در این گروه مخالفت می کردند، تیراندازی کرده و سر آنها را بریده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج به یک ضامن راضی شدندبانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج به یک ضامن راضی شدند پس از تاکید دوباره بانک مرکزی به بانک‌ها مبنی بر پرداخت وام ازدواج با یک ضامن معتبر و سفته، بانک‌ها این بار حرف بانک مرکزی را گوش کردند و وام ازدواج در بسیاری از شعب بانک‌ها با یک ضامن قابل پرداخت شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »