یک بیماری ۱۴۰ بوشهری را به بیمارستان‌ها کشاند

24/08/1398 09:54:00 ق.ظ

۱۴۰ نفر با علائم بیماری‌های تنفسی مشابه «آنفلوانزا» به بیمارستان‌های استان بوشهر مراجعه کرده‌ که تاکنون دو نفر جان یاخته‌اند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت «آنفلوانزا ویروسی غیرقابل‌پیش‌بینی ست که بیشتر در فصل سرما رواج می‌یابد.» اخبار_ایران

عبدالمحمد خواجه‌ئیان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفته که «آنفلوانزا ویروسی غیرقابل‌پیش‌بینی است که بیشتر در فصل سرما رواج می‌یابد.

» خواجه‌ئیان اضافه کرده جواب آزمایش‌ها نشان می‌دهد از میان این ۱۴۰ نفر بیش از چهار نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

و افزوده «متأسفانه دو مورد فوت ناشی از بیماری‌های تنفسی در بیمارستان‌های استان بوشهر گزارش‌ شده است.» با آغاز فصل سرما در ایران، موج بیماری‌های مرتبط با این فصل در برخی شهر‌ها آغاز شده است. خوزستان از جمله استان‌هایی است که گزارش شده بر اثر باران‌های اسیدی بیش از هزار نفر راهی بیمارستان شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

یک تیم، یک ملت، مقابل دو فدراسیون ایران و عراق

عراق 2 - ایران یک/ یک شکست تلخ دیگر در مسیر قطرتیم ملی ایران در هفته چهارم مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 میهمان عراق بود و بازی را واگذار کرد.

واکسن بیماری «ابولا» سرانجام در اروپا تأیید شدپس از بیش از دو دهه پژوهش، واکسن تأیید شده ابولا سرانجام در دسترس جهان قرار می‌‌گیرد. کمیسیون اروپا روز دوشنبه - کمتر از یک ماه پس از این که آژانس دارویی اروپا تأئید واکسن ابولا را صلاح دانست - اجاز

ترامپ: ترکیه برای آمریکا یک شریک راهبردی مهم است | DW | 14.11.2019به رغم وجود اختلاف‌نظرها بر سر برخی مسائل، ترامپ دیدار و گفت‌وگوهای خود با اردوغان را 'سازنده' خواند. حمله ارتش ترکیه به شمال سوریه و خرید سامانه دفاع ضد موشکی اس ۴۰۰ از روسیه از مسائل مورد اختلاف آنکارا و واشنگتن است.

حصارکشی از سوی یک مجتمع بهره‌بردار در منطقه زاگرس میانی با مجوز قانونی بوده است/در صورت قطع یک درخت قرارداد ابطال خواهد شددر حالی که فعالان محیط‌زیست مخالف احداث دیوارهای بتنی در محدوده جنگل‌های میانی زاگرس هستند، معاون معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن قانونی دانستن این اقدام می‌گوید؛ چنانچه تخطی از سوی مجتمع در این منطقه انجام شود این قرارداد ۱۵ ساله یک طرفه ابطال خواهد شد.

کافه‌ای برای پیرمردها؛ تبدیل یک فرش‌فروشی ۵۰ ساله به کافی‌شاپ